Коментари - Янаки Стоилов предлага на ВСС да започне процедура за освобождаване на Иван Гешев | dnes.dir.bg
назад

Янаки Стоилов предлага на ВСС да започне процедура за освобождаване на Иван Гешев

Доклад, подаден от Бойко Рашков, съдържа данни, че главният прокурор е уронил престижа на съдебната власт

Обратно в новината
| Редактор : Десислава Димитрова

Коментари - Янаки Стоилов предлага на ВСС да започне процедура за освобождаване на Иван Гешев | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Коментари

Този е професор по право?! Този учи студенти по право?! Този иска да свали главния прокурор с морални обвинения! Фатмак, прибери си вересиите!

Герберастчето каскет сега трепери като девица. Мазните мутрички подскачат от страх. Вън каскетче мазничко

Кретен до кретена мила моя майно льо ,идиот до идиота...и искаме просперитет

Уф...един кретенин ми каза, че друг кретен иска нещо да ми каже! Стоилов е болен мозък нереализиран и ужасно агресивен хомосексуален но прикрит!...

Офертичка към пош партията ДБ?

Това служебно правителство започна работата си с безпрецедентна по мащаб политическа чистка, характерна за редовните правителства при смяната на политическата система! Веднага след това се впрегна цялата държавна машина с пълната си мощ да очернят всичко постигнато по времето на управлението на ГЕРБ , всичко! Да ги изкарат както се казва по черни и от дявола! Това стана с методите на изопачаване на фактите, откровенни лъжи и всевъзможни манипулации в които включиха и не малко медии за тотално манипулиране на общественото мнение! Стигна се да бъдат проверявани и задържани привърженици на ПП ГЕРБ без всякакво законно основание! И сега гледаме поредната пи ар акция !

Че Радев за какво назначи тия комунистически муцуни.

А Радев кой назначи?

Смешни комунисти вие приехте тази конституция а не я познавате , а ти нищо не си бил освен депутат и тогава беше във ВНС така че млъквай

Кога ще бъде повдигнато обвинение срещу Рашков за незаконен произход на 16 милиона лева за имоти като цял живот е бил на държавна заплата? Кога ще се изясни как шефа на НАП Спецов е продал фирма на клошар с 1,5 милиона дългове. И кога Радев ще върне откраднатите пари за апартамент и заплати на любовницата си в конфликт на интереси? Най-големия цирк е че в мотивите за отстраняването на Гешев е включен законния запис за далаверата на пРезидента Радев с неговия солташак ген.Стойков за укриване на документи за злоупотреба и кражба на пари?

Служебното правителство е Организация за фалшиви новини и манипулации !!!!!! Скоро по -голямата част от тях ще бъдат подведени под съдебна отговорност ,с две -три изключения на доблестни министри ...

Янаки Стоилов и той взе да се прави на мъжле. А не може една Корнелия да пребори в БСП.

ти можеш ли пребори тая биволица

Махайте го тоя випусник на милиционерското училище. Някой може ли да каже едно спечелено дело от Гешефта?

След Толупа, следва Гешефта! Да се готви госпожа Фандъкова!

И Радев да се готви

Хунтата! Долу Радев!

По мръсни и гнусни хора от Янаки Стоилов и Бойко Рашков няма. Не си дават сметка че някой някога и на тях ще изфабрикува компромати. А това някога няма да е много далече. Зъб за зъб.

Стига де . През цялото време с Рашков се занимавате само с Гешев и Борисов.. Друго нищо не свършихте. При комунизма беше същото .А ма вие нищо ново не сте научили. Не човек а желязо - най лошото за вас е че не сте човеци.

Хунтата иска пълна диктатура на Мунчо Шпаклата! Ще го позволим ли ?

Че Гешев се държи И като нацепен батка, така си е. Но ако и него го разкарате с измислени обвинения, черната точка е за вас, а него ще го направите мъченик. От вас се иска това, което и от него като главен прокурор се иска: обективност. Забелязвам, че и двете страни страдате от драстична липса на такава.

Не знам дали някога бъгарския народ е бил по разделен от сега, по какви ли не въпроси...политически, здравни, икономически, социални. Всичката ни политическа сган се радва на сбъдната мечта - разделен народ, гладен народ, болен народ,объркан народ, мразещ се народ, ПОСЛУШЕН НАРОД. Не виждам как ще излезем от блатото, хватката е много силна. Мина живота на поколения българи в търпене на какви ли не алчни индивиди. Аман от вас прокурори, министри, партийци, журналисти, адвокати, депутати и не знам си още какви ...ти. Освен далавери, кражби и престъпления, друго не можете да сътворите. Сигурно сте много горди със себе си, разбирате го вие живота,...а всъщност сте жалки, дребнави, зли и заслужаващи омразата на обикновения трудов човек и на собствените ви деца...

Пряко да се избират от народа съдии прокурори и шефове на полицейски управления. Като за популистка идея звучи добре нали? Ха сега. Колко от вас познават всички съдии прокурори и всички полицаи в съответното полицейско управление? Като как по-точно хората могат да преценят кой прокурор става кой съдия става и кой полицай става?? С постове по Фейсбук? С четене по форуми?

Ами сети се с пари ще се избира. Нали си гледал репортажи от малките населени места местния феодал ако не е кмет то е избрал кмета. А местния феодал като правило е от партията майка или службата татко. Той държи бизнеса и работните места. Ама не се стряскайте те и сега прокурори и съдий се избират пак от "губернатора" просто е по лесно малко бюрокрация и готово.

Много тежко ще катастрофирате

Това трябваше да стане. Очакваше се да е по-рано, но по някакви причини е решено да бъде направено след изборите (а не преди тях). Съдбата на Гешев е предрешена. Той не може да бъде ефективен главен прокурор без подкрепата на властта. А единствената подкрепа ще е ако ГЕРБ управлява, което няма да стане скоро (ако въобще някога стане). Най-логичното е Гешев да си подаде оставката. Както, и да се променят правомощията на тази позиция. Някакси не е измислена добре и не работи както трябва. Признавам че харесвах Гешев в началото. Но се оказа че той гонка само хора, които не са от ГЕРБ. Разбира се че трябва хора като Николай Банев, Васил Божков, и подобни да са в затвора. Но защо не гонка Пеевски? Или Валентин Златев? Или, Бойко Борисов? Ами, защото май те са го сложили там. Щом е така - Гешев вън!

Кире, какво чегъртане ще падне срещу твоите зелени чорапчета и розови фашисти, бедна ти е фантазията

Пич, основният разследван човек трябва да е ББ. Гешев не го прави. Но Гешев ще е аут скоро, защото за премахването му трябват 2/3 от НС, а ГЕРБ има по-малко от 1/3, т.е. не може да спре процеса. След това, с нов главен прокурор, какви разследвания ще почнат - свят ще им се завие на гербаджиите. Разбери го - ББ няма да се върне. Неговото време приключи.

Янаки, момче старо нима нямате членове от вашата партия майка и баща на краденето, та 8а му искат оставката па макар и формално. Ама те тия неща се забравят, когИ играят финикийските знаци и трябва да се пише дейност. Не му е работа на Рашков да иска оставката, на който и да е от съдебната власт, а и твоя не е. А за неразбралите ке отбележа, че при избора гласуваха всички ЗА Гешев от парламенталната квота, а от другите, няколко съдии в това число И Панов. Не всички членове в съвета са на ГЕРБ.

Панов и още няколко съдии гласуваха против това имах предвид.

Тези прекалиха вече с усещанията и "накърняването" на престижа.. Утре ще почнат да уволняват и на външен вид..., просто, защото нямат нормален довод. Всичко, което има общо с този служебен кабинет трябва да бъде подведено под отговорност. Барабар с ушатият ни Резидент..

Комунистическа сган !

че поне Янаки е нормален. Жалко!

Явно си грешал! Както и аз, за голямо съжаление. В бсп нормални няма!

На янаки му е обещан хост Конституционен съдия, ако направи това!!! Така стават нещицата у нас, 16та губерния!

Това служебно правителство е пълен ташак ,то само изпълнява указанията на "хасковския гении" Радьо подметката.Срам и за България и за президентството.Този изрод надмина всички очаквания.Наесен пак гласувайте за откритието на генерал Решетников.През 2016 г. Решетникаов извика Корнелия и и заповяда да издигнат този боклук ,защото само той можел да дестабилизира държавата.

Колко пъти се опитаха да нарушат закона тези от кабинета радев! Излиза по няколко пъти на ден! Без изобщо да им е работата да правят това! Което само по себе си е престъпление! Надявам се да отговарят някой ден! И хората да се осъзнаят, докато не е късно!

Що да го е уронил,да не е носел дамаджани

Г-н Стоилов защо ли си мислех,че сте интелигентен мъж?

А в доклада на Рашков пише ли че Гешев е погнал олигарсите и затова му искат оставката? Иначе знае се кои олигарси поддържат кабинетс и затова сле закриване на спец съда и прокуратурата се иска и оставката на Гешев!

Погнал ги е олигарсите, пък баш олигархът не вижда, а не е като да кажеш, че е незабележим!!! Всъщност Гешев се опитва да краде бизнесите на определени олигарси, за да ги хариза на дебелото момче!!!

Пълни глупости!

Служебното правителство дефакто е една военна хунта назначена от метежника радев, който след 3 - 4 месеца си отива от президентството и става клиент на Българската прокуратура и гл.прокурор Иван Гешев. То затова е този зор да се маха Гешев и то по изсмукани от пръстите недоказани твърдения на Сульо Пульо. А Бойко Рашков - дамаджаната при доказани драстични разминавания на получавани доходи като държавен чиновник и придобито имущество за милиони евра - поне 2 милиона евра, няма кой да го пипне с пръст и да го разследва, даже жена му която е нотариус, да се направи пълна ревизия на доходите на сем.Рашкови, да се установи какви доходи и от каква дейност са получавали, дали са декларирани в пълен размер тези доходи и върху тях платен ли е изцяло данъка към НАП и тогава да се установи с оставащите им средства дали са могли да закупят тези имоти на реални цени. Отделно дали са извършвани от Рашкови сделки с умствено неадекватни лица за да им придобият имотите, да ги препродадат или да направят с тях неадекватни заменки за други по-атрактивни имоти. И за всичко това всички мълчат и се правят, че не съществува ....но дайте да махаме Гешев по зле скалъпени и недоказани твърдения. Ако всичко това се случи, не сме държава и хак му е на Гешев при положение че щялата власт и мощ е в ръцете му, вместо да смачка радев и Рашков дамаджаната да си трае като агне на заколение да му се гаврят и да си правят с него каквото си поискат. Не е работа на служебното правителство - военна хунта да се занимава с чистки и кадрови смени, тяхната работа бе да подготвят изборите, където пак се провалиха и издъниха. Дните на метежника радев - нарочно на това нищожество изписвам името с малка буква - дните на метежника са преброени. Идват дни за разплата, този път никаква милост и толерантност. Зъб за зъб, око за око.

Напълно подкрепям написаното от теб

Доклада на Рашков веднага да стане публичен. Всеки да може да прецени какво се случва. Ако не го покажете, значи е, като всички доказателства на Рашков. Ако има данни за престъпление заведете дело срещу Гешев, но не смеете. После ще ви осъдят за клевета. Така не става другари. Ставаше при Тодор Живков.

тъпак! Нали затова точно му искат отстраняването от длъжност! С имунитета, където каскета го има сега, какво дело да му заведат? Гражданско, че е самозванец, нарекъл се "ръка на бога"?

Пазиха последния си "коз", за да ентусиазират олигофреничната си публика. Естествено, 100 страници измишльотини. Поне да беше слушал жените на пазара, те ги редят по-добре от Рашков. На рашковизмите могат да се зържат само мозъците с една гънка, докато пият третата пърцуца под звуците на "Шъ ти скъсам гъзъ"

Гешев и Цацаров бездействат престъпно по възможни или неоспорими престъпления. За Гешев преди избора му още коментирах, че той не става за главен прокурор, та даже и за какъвто и да е прокурор, защото не е деполитизиран, което се изисква. Не трябва такива странности с избор на прокурор от народа, защото народа не е компетентен по темата и не може да се прави заключение по медии. Прокуратурата трябва да се децентрализира и да може друг прокурор да повдига обвинения, дори главният, ако има такава длъжност, да не е съгласен и да не е заплашен от него. Има риск за хаос и трябва да се обмисли. Както е май в САЩ. Един вид прокуратурата да може да работи въпреки главният прокурор. А не това дали някой ще бъде съден наказателно, да зависи от 1 човек в България, който може да е под нечии интереси.

Който мисли, че Гешев наблюдава 300 000 дела лично и денонощно много се е объркал. Защо за 30 години имаме само условни присъди за финансови престъпления? Присъди има, ама условни..... Не Гешев е причината. Един с апартаменти Панов има... Но той изчезна нещо. Не съществува.

Комунистическите боклуци продължават да рушат и унищожават. Да пречи им много главния прокурор., защото хвана шпионската банда на главатарите им в кремъл, защото доста от олигарсите отидоха в затвора, а черепа избяга в дубай. Много им пречи на комунистическите боклуци....

Зад действията на Рашков очевадно седят мутри, защото те единствено действат по този начин, без морал и без зачитане на конституция и са изключително арогантни! Времето на Гешев ще свърши, ще има други правителства, които ще направят всички искани промени. Нали говорите за демокрация, е това е пътя на демокрацията. Въпросът е защо така драпат да го премахнат, както се вика и през семейството си ще преминат само да го махнат, ама защо? Дали, за да се овладее властта еднолично или защото Гешев е настъпил някой с много възможности? Използвайте ги тези глави, защото така цял живот ще ви мачкат!

Всеки запознат знае, че министъра на правосъдието е абсолютно безгласна буква във ВСС. ВСС ще сш преместят искането му от левия в десния крачол при тези сегашни закони.

Тая партненка на тия двамата няма кой да я одобри и Гешев ще си остане нашия главен прокурор, независимо на колко престъпни кръгове не им харесва!

Радев и слугите му от Служебното се опитват да бъдат Тодор Живков. Искат да дирижират цялата държава. Без разделение на властите, без законност

Имаме си и нов Милко Балев...

ХХайде, слугинажа на Тикавата и Свинчо да се маха! Прокуратурата при Гешев е виновна България да бъде съдена и осъждана в Страсбург! Прокуратурата на Гешев е некадърна и 80% от делата падат в съда заради зле свършена работа на прокурорите! Гешев трябва да бъде изгхъвлен оттам!

Просто бяха прекалено заети да се занимават с рекет. Нали това им пълнеше банковите сметки. От алчност е всичко това, не от некадърност!!!

Особено му е проблем на един политик - Васко Божков се казва. После, едни Баневи има, Арабаджиеви, Бобокови, и разни други мастити другари, стържещи наровете на затворите… хич да не говорим за целия отдел “Стратегия” към президентството … Никва работа не върши, Гешев. Даже пречи… да се пълни червената касичка…

Кога стана Бойко Рашков и началник на всички разузнавателни дирекции? За всеки скандал, за всяко разкритие е именно той отговорен и първият с доказателствата и фактите, въпреки че ги споделя само устно. Но пък от кога медийни публикации могат да се приемат за доказателства? И ако се приема то тогава ....... доста хора ще са за разследване! "председателят Тошко Йорданов отговори на въпроса дали програмата им включва отстраняване на Гешев" Дали програмата ще им включва реформи с цел Пълна промяна на държавата, дали ще включва сегашната тема с регулаторите, дали ще включва и поста на Гешев!? Какво значение има дали ще кажат да или не??? Патриотите бяха два мандата в управлението и видяхме ли европейски заплати и европейски пенсии? Тогава какво значение има дали в прогарамата им за кабинет има точка А, Б, В и Ж!?

На служебното правителство.Кофата и тиквата са аут,сега е ред на каскета

Май да се маха първо кенефа!

Абе как хора, зависими от Гешев и още повече - гласували той да е Главен прокурор ще го свалят ? Първо трябва целият ВСС да се смени, за да се смени и Гешев ! Второ, тук не се споменава защо е искането да бъде сменен главният прокурор, но който се интересува за причината, да я прочете във Фрогнюз !

Който го махне от власт да бъде предложен за Нобелова награда.

Това правителство час по скоро трябва да си ходи.Това приказване без доказателства започна да дотяга.В стремежа си да очернят предишното правителство престъпят законите на страната ни.И всичко под диктовката на олигарсите подгонени от Гешев.И ще се оставим да реабилитират най големите крадци в историята ни.

Черепухин ли те погъделичка по джоба,а?!

Спонсорът Васил Божков: "Сега протест, протест до дупка и го мачкаме Бойко. Виж го вчера плачеше, оправдаваше се, лъже, подсказват му лъжите. Давам ти материали к'во да пишеш – моли се, иска от работодателите помощ“, продължава Божков, уточнявайки, че „с’а трябва докрай – Бойко, Гешев, нали Бойко имам предвид цялото им правителство и Гешев“.

С две думи да оставим Радев с вдигнат юмрук и манипулации да заграби всички власти. Ще ревем после ама ще е късно!

Той-Радев навремето върна предложението на ВСС, но те му показаха среден пръст. За да махнат гл.прокурор, трябва да е извършил престъпление. А не по "думите" на Тарашко Дамаджанов.

Това си е реваншизъм, не че ми пука кой ще е прокурор ила министър, но това служебно правителство се държи като редовно. Въпроса е че не е такова .