Ниска избирателна активност на частичните избори
Изключително ниска е избирателната активност на днешните частични местни избори, заяви говорителят на ЦИК Александър Александров, предаде БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Ниска избирателна активност на частичните избори | Днес.dir.bg
Коментари
Що така правите Столичани - от Обеля 100 близо до Пазарджик, до Симеоново. Знам, правите зимнината по родните си места. Но гласувайте и то не за кого, а за Фандъкова/така май беше името/В Неделя трябва да сте направили зелето и трушиите с камби и чушки вече. Отивайте и гласувайте. Тази ще ви дойде от хака - Bad,Mad, Vilage Sofia Piple. Тя ще ви накара съвсем да забравите времето на Тодор, когато ви събираше на килограм да живеете в този град с привилегии. Жалко, само за истинските кореняци Софиянци.Вие таки ги претопихте, че направихте това Голямо село. Една Клоака от недоносчета и мръсотия, примесена с привнесен лукс. Това, вашето е да смеся качествен парфюм с Тройний - разреден малко за пиене. Желая ви пълно изборно посиране - то след този боб и чушки последните два дена, какво друго да се очаква.
Гласувайте хора! Иначе комунягите ще спечелят... в секциите само пенсионери имаше ... Не трябва да се позволява на комунягите да имат власт!
Аз лично съм разочарован от кандидатурата на герб, за комунисти не ми се гласува, за трети няма смисъл - защо по дяволите трябваше да избират тази наплашена и некомпетентна какичка за кмет ? Толкова ли нямат кадри гербаджиите, защо трябва някаква марионетка да е на този пост, докога послушните вместо кадърните ще изплуват нагоре ? Айде писна ми, да си гласува бойко за нея ...
стига бе :)))))неделя -сутрин-мрачкаво-сту :))))ами народа още спи бе!нека се наспи,да пие едно кафе и към 15-16ч ще се завлече до секциите и ще гласува :))))
Изборите са ноккаут за цялата политическа класа. НАЛОЖЕНАТА ПОЛИТИЧЕСКА СИСТЕМА НИ РАЗДЕЛИ НА УНИЗИТЕЛНО БЕДНИ, И НЕОПРАВДАНО БОГАТИ. Ние (бедните) и те (богатите) живеем в една държава но в две различини измерения. Управлява ни червената буржоазия с наложения от нея политически модел на многопартийна система с общ корен - олигархията на бившата БКП. В тази система представител на интересите на бедните не може да бъде милиардера Кадиев защото ръководството на неговата партия е олицитворението на тази компрадорска червена буржоазия. ТЕХНИЯ ИНТЕРЕС НЯМА НИЩО ОБЩО С ИНТЕРЕСА НА БЪЛГАРИЯ НА БЕДНИТЕ И ОНЕПРАВДАНИТЕ!!! БСП в този и вид и с това ръководство не може и няма да бъде лява партия. Мимикриите на БСП да се представи като нещо ляво претърпяха пълно фиаско на настоящите избори. На следващите избори партията на червената буржоазия ще се свие до джобен формат. Балона Борисов също се пукна. Човека партия показа че освен собственото си Аз няма нищо повече не само като умствен потенциал, но и като кадрова банка. Резултата от тези избори е : ОТЛЯВО НЯМА НИКОЙ, ОТДЯСНО СЪЩО, ПО СРЕДАТА Е ПЪДАРЯ НА ЦАРЯ С ЕДИН ФАЙТОН ГЛАСУВАЛИ АДМИНИСТРАТОРИ И СЕМЕЙСТВАТА ИМ. Те гласуваха за техните кандидати и за тяхната сиситема. За нас социалнослабите представляващи 80 % от населението на тази държава избори не е имало защото нямаме наш кандидат. ТЕ С ТЕХНИТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ В ПАРЛАМЕНТА И НИЕ БЕЗ ПРАВОТО НА ИЗБОР ЗА НАШ ПРЕДСТАВИТЕЛ - ТОВА Е ДИКТАТУРАТА НА ОСВИРЕПЯЛАТА ОТ АЛЧНОСТ И ПАРАЗИТСТВАЩА НА НАШ ТРЪБ БУРЖОАЗИЯ. Те или Ние , Ние или Те - въпросът е не за бъдещето на нашите деца, въпроса е за бъдещето на България. ДЛЪЖНИ СМЕ ДА ИЗМЕТЕМ ТАЗИ ПОЛИТИЧЕСКА ОЛИГАРХИЯ. Направихме първата стъпка - бойкотирахме негласно цирка наречен избори, в който трябваше да изберем техните представители !!! НАПРАВИХМЕ ПЪРВАТА КРАЧКА !!! ПРЕДСТОИ ВТОРАТА ПО ВАЖНАТА - ДА НАПРАВИМ НАШИЯ ИЗБОР. Сигурен съм, че ще успеем !!!
Изборите са ноккаут за цялата политическа класа. НАЛОЖЕНАТА ПОЛИТИЧЕСКА СИСТЕМА НИ РАЗДЕЛИ НА УНИЗИТЕЛНО БЕДНИ, И НЕОПРАВДАНО БОГАТИ. Ние (бедните) и те (богатите) живеем в една държава но в две различини измерения. Управлява ни червената буржоазия с наложения от нея политически модел на многопартийна система с общ корен - олигархията на бившата БКП. В тази система представител на интересите на бедните не може да бъде милиардера Кадиев защото ръководството на неговата партия е олицитворението на тази компрадорска червена буржоазия. ТЕХНИЯ ИНТЕРЕС НЯМА НИЩО ОБЩО С ИНТЕРЕСА НА БЪЛГАРИЯ НА БЕДНИТЕ И ОНЕПРАВДАНИТЕ!!! БСП в този и вид и с това ръководство не може и няма да бъде лява партия. Мимикриите на БСП да се представи като нещо ляво претърпяха пълно фиаско на настоящите избори. На следващите избори партията на червената буржоазия ще се свие до джобен формат. Балона Борисов също се пукна. Човека партия показа че освен собственото си Аз няма нищо повече не само като умствен потенциал, но и като кадрова банка. Резултата от тези избори е : ОТЛЯВО НЯМА НИКОЙ, ОТДЯСНО СЪЩО, ПО СРЕДАТА Е ПЪДАРЯ НА ЦАРЯ С ЕДИН ФАЙТОН ГЛАСУВАЛИ АДМИНИСТРАТОРИ И СЕМЕЙСТВАТА ИМ. Те гласуваха за техните кандидати и за тяхната сиситема. За нас социалнослабите представляващи 80 % от населението на тази държава избори не е имало защото нямаме наш кандидат. ТЕ С ТЕХНИТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ В ПАРЛАМЕНТА И НИЕ БЕЗ ПРАВОТО НА ИЗБОР ЗА НАШ ПРЕДСТАВИТЕЛ - ТОВА Е ДИКТАТУРАТА НА ОСВИРЕПЯЛАТА ОТ АЛЧНОСТ И ПАРАЗИТСТВАЩА НА НАШ ТРЪБ БУРЖОАЗИЯ. Те или Ние , Ние или Те - въпросът е не за бъдещето на нашите деца, въпроса е за бъдещето на България. ДЛЪЖНИ СМЕ ДА ИЗМЕТЕМ ТАЗИ ПОЛИТИЧЕСКА ОЛИГАРХИЯ. Направихме първата стъпка - бойкотирахме негласно цирка наречен избори, в който трябваше да изберем техните представители !!! НАПРАВИХМЕ ПЪРВАТА КРАЧКА !!! ПРЕДСТОИ ВТОРАТА ПО ВАЖНАТА - ДА НАПРАВИМ НАШИЯ ИЗБОР. Сигурен съм, че ще успеем !!!
Изборите са ноккаут за цялата политическа класа. НАЛОЖЕНАТА ПОЛИТИЧЕСКА СИСТЕМА НИ РАЗДЕЛИ НА УНИЗИТЕЛНО БЕДНИ, И НЕОПРАВДАНО БОГАТИ. Ние (бедните) и те (богатите) живеем в една държава но в две различини измерения. Управлява ни червената буржоазия с наложения от нея политически модел на многопартийна система с общ корен - олигархията на бившата БКП. В тази система представител на интересите на бедните не може да бъде милиардера Кадиев защото ръководството на неговата партия е олицитворението на тази компрадорска червена буржоазия. ТЕХНИЯ ИНТЕРЕС НЯМА НИЩО ОБЩО С ИНТЕРЕСА НА БЪЛГАРИЯ НА БЕДНИТЕ И ОНЕПРАВДАНИТЕ!!! БСП в този и вид и с това ръководство не може и няма да бъде лява партия. Мимикриите на БСП да се представи като нещо ляво претърпяха пълно фиаско на настоящите избори. На следващите избори партията на червената буржоазия ще се свие до джобен формат. Балона Борисов също се пукна. Човека партия показа че освен собственото си Аз няма нищо повече не само като умствен потенциал, но и като кадрова банка. Резултата от тези избори е : ОТЛЯВО НЯМА НИКОЙ, ОТДЯСНО СЪЩО, ПО СРЕДАТА Е ПЪДАРЯ НА ЦАРЯ С ЕДИН ФАЙТОН ГЛАСУВАЛИ АДМИНИСТРАТОРИ И СЕМЕЙСТВАТА ИМ. Те гласуваха за техните кандидати и за тяхната сиситема. За нас социалнослабите представляващи 80 % от населението на тази държава избори не е имало защото нямаме наш кандидат. ТЕ С ТЕХНИТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ В ПАРЛАМЕНТА И НИЕ БЕЗ ПРАВОТО НА ИЗБОР ЗА НАШ ПРЕДСТАВИТЕЛ - ТОВА Е ДИКТАТУРАТА НА ОСВИРЕПЯЛАТА ОТ АЛЧНОСТ И ПАРАЗИТСТВАЩА НА НАШ ТРЪБ БУРЖОАЗИЯ. Те или Ние , Ние или Те - въпросът е не за бъдещето на нашите деца, въпроса е за бъдещето на България. ДЛЪЖНИ СМЕ ДА ИЗМЕТЕМ ТАЗИ ПОЛИТИЧЕСКА ОЛИГАРХИЯ. Направихме първата стъпка - бойкотирахме негласно цирка наречен избори, в който трябваше да изберем техните представители !!! НАПРАВИХМЕ ПЪРВАТА КРАЧКА !!! ПРЕДСТОИ ВТОРАТА ПО ВАЖНАТА - ДА НАПРАВИМ НАШИЯ ИЗБОР. Сигурен съм, че ще успеем !!!
Е след изцепката на некадърника Дянков по отношение на БАН как да гласувам за ГЕРБ? Може в БАН да има старци, ама съм твърдо против да се закрива БАН. Да се модернизира да, но така със замах съм много против! Видях до сега 20 години как със замах се рушеше.
Ха-ха-ха ... Ами кой искате да гласува, след изказването за БАН на Дянков .... Голям Стратег е това момченце - да направиш такова идиотско изказване точно преди изборите ...! Това си е чиста проба малоумие.