Ниска избирателна активност на частичните избори
Изключително ниска е избирателната активност на днешните частични местни избори, заяви говорителят на ЦИК Александър Александров, предаде БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Ниска избирателна активност на частичните избори | Днес.dir.bg
Коментари
Май имаш тежък интелектуален дефицит, а? Я виж си идиотското съждение ...за съжаление на науката и просперитета на съзнанието ни.... Или си пъпчив пубер, който се опитва да се прави на онова, дето не е. Я, глупи, натискай си парцалите и не проявявай малоумието си, особено по въпроси, които са извън гладкото ти мозъче. Щото не е важно дали човек е млад или стар - важно е дали е умен или глупав. Ти, както вече ти казах, си от отчайващите глупаци. А когато глупак се произнася по въпросите за науката винаги е смешен. И жалък.
Драга ми или Драги ми Olo , ами след като само мислиш, че е вярно , че си ги имате на много места от тези Феодални Старчета - дръжте си ги .... или направете нещо .... ! Аз например си нямам проблем нито с Феодалните Старчета , нито с Дянков ... и причината е съвсем проста - няма ме в България ..... !
Не щем и активисти като теб да ни раздават акъл дали и за кой да гласуваме. Не ни пука коя си и що ни агитираш. Разкарай се!
По добре Фандъкова да стане кмет. Защото проблемите на София не ни интересуват, а тя за министър не става.
До Крокодила Гена(15.11.2009 г. 12:29ч.) - може да е идиотско, но е вярно и то не само в БАН са останали такива Феодални старчета, за съжаление на науката и просперитета на съзнанието ни...
Тези дето пишат, май не са хора, че да познават нормалните човешки обичаи, в почивните дни и то в края на годината...
Бабичките, знаете кои, активистките са станали в ранни зори да гласуват, като твърд и дисциплиниран електорат, повече от 40 години!!! Вие, ,кво правите? Спите ли, студено ли ви е, не е за гъби, не е за риболов, изпихте си ракията на обяд! Аре сега си вдигнете ... долната част на гърба и ходете да гласувате!Таман, малко ще ви размине обедната ракийка и като се пораздвижите ще продължите после с голям кеф. Аре, бе, народе мой, защо баби и дядовци на по 70-80 години, живи и здрави да са, активисти ще ни определят бъдещето, пак ще изберат тези, дето 20 години ни крадоха, аман! Ходих да гласувам към обяд, ами празни листове, тук-таме подпис!? Народее, стига спа и чака, някой да ни оправя, че аман, оправяха ни и отзад и отпред, ма отвсякъде ни уважиха! Идете хора и гласувайте, за себе си и за децата!
Е заради такива като теб НЯМА да гласувам! Защото за разлика от психопатите като теб, които разделят, противопоставят и биха избили цяла България ако мисли различно от тях, аз съм с демократично мислене - т.е. за правото на избор на всеки според предпочитанията. Никога няма да гласувам за партийци, с просташки електорат. Казах!
Ti si nai-golemoto nedonost4e vav foruma.Skoro ste si nameris maistora mirisliv kumanoidko
Не злобей, гадно е! Животът е такъв, че никой не знае какво ще му се случи утре! Не ти го пожелавам, но нищо чудно да изпревариш половината от тях!
Докато хората не разберат, че е нужно време, за да се изтрие от историята,че някога по тези земи са управлявали шибаните комунисти, та докато хората разберат, че трябва време, дано да не е късно. Щото Бай Ганя винаги е закъснял... Мазнишката муцуна на Кадиев (от турски- съдиев) е типично комунистическа. Както и обещанията, които даде... Конфронтацията, в която ще се набута с бОрисов, няма да е в ничия полза, освен на неговата умираща партия. Дано по- скоро БСП да изчезне от политиката в България, за да се отърсим от социалистическото мислене, и да заживеем нормално. Гласувах за нещо реално.. Дано ивие да постъпите така..
не разрешиха на майка ми да гласува, защото личната й карта е с валиднос по-малко от 10 месеца. а турците, който не живеят и един ден в България и дори не говорят български могат да гласуват....отдавна е ясно, че България не е на и за българите....
Много се радвам, че новият ви финансов министър-малоумник държи в мизерия и ще закрие най-голямота сила на една нация науката (в случая Българска академия на науките). Когато една нация остане без наука (истинска наука се развива само в научни центрове и академии, но не и в университети) тя е загинала безвъзвратно. Най-накрая тази гнусна държава ще бъде заличена от лицето на Земята. Призовавам всички малди учени и мозъци да дойдат в САЩ. Това е вашата РОДИНА. Плюйте на това уродливо племе и елате тук. Тук са безграничните финансови възможности за ВАС и ВАШИТЕ семейства. Това е родината, която ще ви уважава. Тук ще бъдете елита на нацията. ХОРА, ТУК СЕ ВЛАГАТ МИЛИАРДИ ДОЛАРИ ГОДИШНО ЗА НАУКА. Това го правят дори и гнусните руснаци. Правят го и най-малоумните нации...
Така като гледам ниската избирателна активност,може би трябва управляващите да се замислят,доколко народа се е обезверил от лятото насам и че високият им рейтинг май е измислен от платена стъкмистика-статисти не е мързел,това е отрицателен вот,вот на недоверие даден ви от народа,който е за всички политически партии.
Това е поредната порнография, наречена гласуване в България! Първо дават ти един леко прозиращ лист на който от едната страна бият един печат, а от другата трябва да се отбележи вота. След отбелязване на вота, този лист се сгъва, защото трябва да му се бие втори печат, под първия, но тъй като няма черна ивица, която да крие вота, този, който бие втория печат при неголямо усилие вижда за кой си гласувал. Просто си прозира. Но най-забавното е, че чак най-накрая ти дават плик, в който да сложиш листа с вота. В интерес на истината се чудя как не се уморяват от ЦИК да измислят хиляди начини, само и само вота да не е анонимен! Абослютно безобразие е с това гласуване в България! Просто абсолютно!
ще гласувам за това селяните да се махант от града в който съм се родил и да го видя такъв какъвто беше преди 15 години да речем.....да закрием студентското гето
ТУК В ШОПЛАНДИЯ Е БЪКАНО С НОМЕНКЛАТУРЧИЦИ, НО ТЕ ПОСТЕПЕННО СИ ОТИВАТ ОТ ТОЯ СВЯТ. НЯМА НАЧИН, ЩЕ ГИ ИЗЧАКАМЕ.
Разочарованието от ГЕРБ е огромно. С всеки изминал ден виждаме спуканите балони на Бойко Боклуков, малоумните проблясъци на Дянков, сънливия и недоспал несоциален министър, а пък за здравеопазването да не говорим. ПАРИ В ДЪРЖАВАТА ИМА. ТОВА Е КАЗАЛ ПРЕМИЕРА СВОИТЕ ХОРА. ВЪПРОСЪТ БИЛ ДА МАЧКАТ НАРОДА ЗАДЕТО ДОСЕГА Е ГЛАСУВАЛ ЗА ДРУГИ. малоумни слабограмотни и некадърни - това избрахте вие софиянци - шопи тъпи.
ТИ КАТО ГЛАСУВА ПОСЛЕДНИТЕ 20 г ,КЪКВО СПЕЧЕЛИ.ГЛАСУВАТ НАИВНИТЕ,КОИТО ВЕЧНО ЧАКАТ НЯКОЙ МАЗЕН ГЪЗ ДА ИМ ОПРАВИ ЖИВОТА
vsichki izbori sa manipulirani i niama realen izbor. za kakvo da se uchastva v mafiotskia teatur na psevdo-demokracia?!!
Вие си ходете за гъби или въобще си кажете - майната и на политиката. :) Ние си знаем работата. ;) С БКП напред!
Ха-ха-ха ... Ами кой искате да гласува, след изказването за БАН на Дянков .... Голям Стратег е това момченце - да направиш такова идиотско изказване точно преди изборите ...! Това си е чиста проба малоумие.
Не бива да се гласува. Нека активността им бъде най-много 10 процента. Това ще е удар по цялата мафия.
айде бе софиянци надигнете си задниците от вмирисаните бетонни кутийки. нищо, като стане учителката градоначалник, хептен ще я втасате, ха, ха. На Балкана е друго, чисто, приятно, без задръствания. Пия си брендито и не ми пука, от стерео системата ми (Conrad-Johnson), Mott the Hoople ми правят компания. Cheers!
ясно е защо не се гласува, на народа му е все едно кой е на власт, всички са маскари,а и екипа на Бойко не показва кой знае какви качества, та да изберем даскалица за кмет.