Отнемат имущество на Ковачки за 143.4 млн. лева
Софийски градски съд е уважил внесеното мотивирано искане на Комисията за установяване на имущество, придобито от престъпна дейност, за налагане на обезпечителни мерки по бъдещ иск срещу Христо Ковачки.
Обратно в новинатаКоментари - Отнемат имущество на Ковачки за 143.4 млн. лева | Днес.dir.bg
Коментари
за наем в търговските му центрове в цяла софия, пращаш 1000лева дава ти фактура за 200лв.- е това е ковачки и цялата му мафиотска организация, обаче никои не може да го пипне защото сме в българия
Кушлев да прегледа имуществото на всички от преди 20 години. когато започна голямото крадене и беше продадено цялото държавно и общинско имущество за дребни стотинки. Иван Костов и неговия антораж Стефан Софиянски осигури три поколения внуци с имоти и пари.
Ковачки е един от хилядите у нас. 90% бедни хора, 5% средна класа и 5% като Ковачки и партийни другари. Търсе октопода в 5% на същите като Ковачки. Знаете ги, всеки град ги знае, всяка община ги знае. Дори обикновенните баби ще Ви кажатСине, този забогатя за броени месеци. Ще се прекръстят старите баби, ще се помолят на господ да успокои алчността му. А сега така нарчения български съдкато че ли само се моли като бабите-никакви резултати. НЕ ВИ ВЯРВАТ ХОРАТА-Гспода и госпожи от съд и управление, ДОКАТО НЕ ГИ ОСЪДИТЕ. И народа е нетърпелив-личи от сайтовете. Той е богат, дава подкупи, откупва се. Октоподът си е същият, само барабаните смеени.
Ако да декларираш по някоя друга фалшива покупна фактура /с ДДС общо по 3-4 млн. месечно/ е просто укриване на данъци - здраве му кажи. После ще събираме пари чрез SMS-и и Великолепната шесторка за бедните болни дечица. Може би на тях трябва да завиждаме? То може ли да живеят сега в нови домове? Я да си ходят пак в мръсотията... ВСЕКИ СЪДИ ЗА ДРУГИТЕ ПО СЕБЕ СИ.
До малоумника Ого, При капитализма в България, естествено е 90% от хората да се за социализъм, или по-точно за скандинавски или френски капитализъм. Ти какво искаш, хората да гладуват и студуват и да се радват на крадци-милионери като Ковачки?
работя в негова фирма,засега се не е закъснявал със заплатите. Питам кой честен търговец не е укривал данъци,дори и най дрбните всички и си плащат реалните данъци???? Нима Васил Божков,Гриша Ганчев и още други мастити бизнесмени от техния ранг си плащат почтенно всички данъчни задължения към държавата???? Ясно е че в случая Ковачки някой иска да преразпредели неговото имущество въпроса е кой е той??? Защо братя българи се злобее срещу родното винаги ,каква е тази омраза към родния бизнес??? защо американци италиянци ,руснаци са правоимащи в нашата държава да строят енергийни мощности и да експлотират за собствена сметка анашата енергетика а родния бизнес няма право на достъп на енергиния пазар и производство. Колко работни места дава Ковачки и колко български граждани плащат данъци и осогуровки на страната от неговите фирми? Колко служители и работници в енергетиката имат Енел и АЕС ЕВН и други фирми в енергетиката?
za6to BB ne vidi milionite na Tsvetelina ,a si liaga vsiaka ve4er s neia?za6to ne vidi debelata si deputatka dete razdava fal6ifi palnomo6tni ta kradat na horata i malkoto koeto imat?ama ne na nego mu se iska da prilapa parite na Kova4ki i na horata koito rabotat za nego,ta da ima pove4e za tiah...
БСП чрез минитръ Петър Димитров извади открито от трибуната на НС богатството на Бойко Борисов, като каза цифрата 500 милиона.Следващият, който комисията Кушлев трябва да разследва е самият Борисов, трябва до стотинка и по пера да си каже как е направил богатствотго си !
В СПИСЪКА НЕ ВИДЯХ НИЩО В ЧУЖБИНА. ГОРКИЯ КРЕДИТЕН МИЛИОНЕР. е като имал 2 милиона, кой му дал кредит за 140? ..щото имам един депозит...пък държавата гарантира донякъде..
честен бизнес няма. българия има нужда от средна класа , която да позволи стандарт на живот, но има нужда и от крупни бизнесмени в определени конкурентни отрасли защото сме в свят на бизнес акули. важния критерий след 20 години дали крупния бизнесмен плаща на българия данъци и дали инвестира в българия , а не на майната му. дали има интелект , по голям от средната заплата за българия..........НЕ ВЯРВАМ НА НИЩО БЕЗ ЗАТВОР!
E kak da niama - polovinata partzeli pokray borovetz sa negovi i v belchin bania. Ama nali nomera e da hvyrlim samo prah v ochite na horata.
Всичко това е от немай - къде и под натиска на европейската комисия,да се поуспокоят за малко европейските духовете,че парички повече не искат да ни дават....
ДО ОГО; АЗ СЪМ ЗА СОЦИАЛИЗЪМ , НО НЕ ТОЗИ ,КОЙТО БЕШЕ ПОД ФОРМАТА НА ТОТАЛИТАРИЗЪМ И ДИКТАТУРА , А ИСТИНСКИ .
BRAVO NA BB , POGLEDNI MALKO I V PROVINZIJATA , VAV VSEKI EDIN GRAD NA BG IMA PO 2-3 ZA PREGLED.
Справедливо е да се посочи, че след 2 месеца управление на ГЕРБ се предоставя официален списък за Ковачки и неговото имущество, дружества, банки, пари, земя (купувана на безценица) и др. Справедливо е да се каже, че дори ДИВИЯ ЗАПАД и капитализъм не е забогаявал така много за кратък период от време. Отново ще кажа, където бръкнеш все гнило и престъпления и нарушения- как сме били тези 18 години. Знаехме ги, но чак толкова. Мисля, че медицината е в дълг-трябва да открие болестта довела до тези грабежи и трупане на богатства по неясни и недоказани мехнизми. Възможно е да са вируси, с различни или общ партиен ген. Един от БСП, друг от ДПС, трети беше от НДСВ, после мутираха и станаха един вирус, който инфектира хиляди българи-грабеж и безогледно нестопанисване с липса на правосъдие през последните 12 години. Говорим за свински вирус-той е слабо нещо в сравнение с този вирус. Свинският вирус се овлдява-този няма лесно овладяване, няма вксина, няма и лесно лечение. Може да са вид мутирали в човеци акули. Трудно ще се измъкнем от челюстите им. Сега, четем Бойко или Яне или Костов или Атанасов или козините им са виновни. Те грабили, те боледуват от алчност и престъпни схеми, натрупаха милиони по пътя на безвлстието и престъпления и търговия с наркотици и с внос на изхвърлени меса и храни на бунищата в света, сега говрят, оплакват се, търсят адвокати. Колко мръсни и стари меса и храни изяде тази нация, за да има някой милиони от техния внос. Колко наркотици бяха разпространени и прехвърлени, за да има тези милионери. Колко картофи и бонбони и обувки бяха обявени на митниците, а се пренасяха вредни вещества и наркотици и стоки без данък. Колко палати с басейни и игрища и хотели се построиха от хора, които нямат един ден реална трудова дейност. Звезди на обществото станаха видими престъпници и техните мутреси. Колко децица, наши бългрски децица проституират нещастни по магистралите и във защитените от престъпниците вертепи, за да имат тези милиони. Колко се ограби обществото, пенсионните ни фондове, парите за здравето, за учителите, за сакатите и болни и бедни хора, колко заводи и фабрики и гори и земя се продадоха за жълти стотинки, за да имат те по 10-20 джипове и най-скъпи къщи, коли и хотели и милиони в банки. ЗАЩО? ЗАЩО? И ДОКЪДЕ ТАКА? . Спраедливост за народа ни трябва-достатъчно беше 20 години. Иначе вървим към геноцит с бягство на младите от Родината ни.
Див искат такива дето да прилапат нещо и обясняват, че това било капитализма. Не див, а с правила, Ого, с правила. Но те са трън в петата пак на тези същите и затова заобикаляме 20 години този въпрос! Правилата на никой от нас не ни изнасят май? Това дали обществения строй е капитализъм или социализъм се определя от отношението към средствата за производство(справка Капитала), но там никъде не пише, че не трябва да има правила, независимо от строя. Това ни е бедата на страната-много хора решиха, че ще си крадат като в социализма и ще градят капитализъм.
Айде сега царо, вълка, черепа, остатъците от Мултигруп, Масларката, Милен Велчев и пр. и пр. велики бг. бизнесмени и политици....... и ще напълните хазната, която ТЕ изпразниха!
Шумете дебри и балкани, шумете буйни ветрове. Ний идем бодри партизани, със бойни шмайзери в ръце.
Boiko,deistvai NAISTINA I BARZO.Pisna ni da gledame sapunenite seriali na darjavata ni.NARODAT iska spravedlivost, iska REALNI deistvia po kofiskacia i zatvor za vseki kradec.Nikakvi uvartania!Ako Kushlev go e strah da raboti_smeni go!
Разбрахте ли, че честно забогатели няма! Къде смятате изчезнаха милиардите вложени в социалистическите ни предприятия! Непрекъснато ни уверяваха политиците, че предприятията ни не са конкурентно способни, за да ги налапат такива, като Ковачки! Бедна била България! Да, защото има такива като него и оня мистър десет процента, лека му пръст!
Трябва да решите всички вие, малоумници, какво точно искате. Социализъм или капитализъм, който ще е див, защото благ такъв не съществува. Това, дето на Запад капитализмът бил добричък, го разправяйте на шапката ми. Та решавайте по-бързо, санким!
А дали ще пипнат освен покровителите на Ковашки и неговия бизнес кръг - г-н Гювен например, Демир банка и Тютюневото предприятие в Кържали и Елкабел в Бургас и гореното българско знаме.
Това обезпечение няма да покрие и една пета от откраднатото. Орките от веригата Магазини Европа могат да спят спокойно - до месец и това ще се ревизира. И заплатите ще си вземат, ама друг път. Проверете поне дали ви осигуряват. Защото и в това се съмнявам. Работа бил осигурявал... Та той се прави на робовладелец.
ПРИГОТВЕТЕ СЕ ЗА НАЙ МАЛКО ОЩЕ 45 ГОДИНИ ГЛАД И ЗАБЛУДА,МАШИНАТА НИКОГА НЕ Е СПИРАЛА ДА РАБОТИ САМО,ЧЕ СЕГА Е С НОВИ ИМЕНА ВСИЧКО Е ТЕАТЪР ПРОУМЕЙТЕ ГО,доган НАРОЧНО СЕ ИСКАЗА НАГЛО ПРИДИ ИЗБОРИТЕ ТА ХОРАТА ДА ГЛАСУВАТ ЗА ГЕРБ,ВСИЧКИ ПИЯТ НА ЕДНА МАСА
А кога ще стигнат до номер девет в класация-топ 10 на българските милионери Цветелина Бориславова девета (155 000 000 лв.)
Резултати, резултати господа - безмислените запори не носят нищо добро ! Какво ме интересува колко са му запорирали - ще има ли отнето - НЕ ! ДАНС и Кушлев изпълняват политически порчъки - колкото видяхме запорираните милиони на вальо топлото, толкова ще видиме и запорираните на ковачки ! Ебати циркаджийската държава сме - евтини забавления и необразовани политици - ЦИРК !
Стъпчете този капиталист,другарю Борисов!Възложете на другарите да се залавят и с останалите народни изедници,банкери и богаташи!
И КВО ТОЛКОВА ЩЕ ПОГОВОРЯТ ИЩЕ СПРАТ,ДЕЦАТА И ВНУЦИТЕ,ТА И ПРАВНУЦИТЕ МУ ПОДСИГУРЕНИ,А НА ТЕЗИ ДЕТО ПИШЕМ ПО ФОРУМИТЕ ,ЩЕ БЛЪСКАТ НА ТАКИВА КАТО НЕГО ДО 69 ГОДИНИ.
Ne samo imushestvoto na chervenata mutra Kovachki, a i na vsichki kamunyashki prestapni kvachki triabva da se otneme zagrabenoto ot balgarskia narod imushestvo, a te da bafat publichno ekzekutirani. Chervenite debili trazboinici deformiraha zivota na 4 pokolenia balgari. Mast, mast, mast, mast..
Хей хора спрете, стига тази злоба. И аз равотя в негово предприятие, но винаги съм получавала заплата а сега след тази помия която се изля, 5000 човека може да сме на улицата.
ЕЙ ТАКИВА КАТО НЕГО ОГРАБИХА БЪЛГАРИЯ . ТИПИЧНИЯТ ПРИМЕР . ЗАТВОР И ОТНЕМАНЕ НА ЦЯЛОТО ИМУЩЕСТВО В ПОЛЗА НА ДЪРЖАВАТА НА НЕГО И НА ВСИЧКИ КАТО НЕГО , ПРЕМАХВАНЕ НА ВСИЧКИ ОЛИГАРСИ . САМО ТАКА ЩЕ СЕ ОПРАВИМ КАТО ДЪРЖАВА . ТВЪРДА РЪКА И БЕЗКОМПРОМИСНОСТ ЗА ВСИЧКИ ОГРАБИЛИ НАШАТА МИЛА РОДИНА.
Много театър. А и журналистите пишат заглавия удобни на властта и вестниците. А резултата -в най-добрия случай Вальо Топлото. А ПОКРОВИТЕЛИТЕ- Р.Овч. Доган и още по-истинските дърпачи на конци. Бат Бойко нещо елемнарно го кара, ама може и да е прав. То народа прост, гладен завистлив и си мисли че 140 млн.са много пари. Милиарди откраднаха. А какво става с другия математик Божков. А ДДС то върху хазарта. А здравната каса, а Масларова, а Мургина и всякакви знайни, а още по важно е незнайни Строители на съвременна България Хора властниците четат ли ги тия неща дето си ги пишем за да се самоуспокояваме,че не сме толкова тъпи и търпеливи?
Да те запитам, ти как, в личен план, си усетил Ковачки да се грижи за тебе? Освен ако не си един от мутроохранителите му? Но, при това положение, ти си заработваш, а не си обгрижен от голямото сърце и щедрата душа на бизнесмена Ковачки. А към момента великия бизнесмен се е погрижил единствено и само за себе си...
А стига-ще ме убедиш и да си дам имуществото на Ковачки да го управлява и умножава.Съветвам теб да направиш същото.Останалите-не бързайте да се радвате-още няма присъда...
Аз чакам да поразпитат г-н Банев, от къде са му парите с които купи 'Русалка', защото това са парите на хората ,които си дадоха боновите книжки в 'АКБ ФОРЕСТ' и останаха с пруст в устата. Затова пък Банев го дава тежко със живота си на милионер-със който пък медиите ни занимават постоянно.То не бяха яхти, луксозни автомобили, почивки в екзотични места икакво ли още не.
Аз ли нещо пропуснах?Доколкото съм чувала господина е доста силен в енергийния бранш.Аз ,обаче не видях в този дълъг списък точно тези фирми да се споменават.Май не виждам и топлофикациите- няколко броя.Какво ни занимават с разни коли ,камиони и тем подобни?Стига са ни баламосвали.Аман от малоумни управници ,на които акъла им стига само да говорят глупости в медиите.Цялата държава е за резил ,но сме си виновни ние че ги търпим а не ги подпукаме,та да се скрият в миша дупка.Вярно е ,че търпението на нас българите е безкрайно ,но все един ден ще разровим дъното и тогава жална им майка на всички медийни звезди,пардон управници.