Коментари - Отнемат имущество на Ковачки за 143.4 млн. лева | dnes.dir.bg
назад

Отнемат имущество на Ковачки за 143.4 млн. лева

Софийски градски съд е уважил внесеното мотивирано искане на Комисията за установяване на имущество, придобито от престъпна дейност, за налагане на обезпечителни мерки по бъдещ иск срещу Христо Ковачки.

Обратно в новината

Коментари - Отнемат имущество на Ковачки за 143.4 млн. лева | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Този нещастен , ужасен никаквец -обграден с доста купени хорица , дали си дава сметка , че този път колкото и пари да предложи няма да му стане мутренската схемичка за измъкване ...Наследи Самоковеца , купи Доган , Гоце , Гамишев и всичко каквото може в мътната вода ... Глътна водичка обаче , а по-назапад го гледат през ..... Не може така пич , не става така , колкото и да се правиш на умряла лисица -СЪДБАТА си знае работата ---ще плащаш... много......и не само....

ekstra, no za6to samo negovite? o6te tolkova mnogo pari4ki ima za vzimane ot takiva kato nego

О ЧАКАЙТЕ-УТРЕ ДРУГА АРИА ЩЕ СЕ ПИШЕ. СЕГА ЩЕ ИМАТ ДУМАТА АДВУКАТЕТЕ МУ И ВСИЧКО ЩЕ ИЗЛЕЗЕ ЗАКОННО. ТА ТОЙ Е РАБОТИЛ СЪС ЗАЕМИ А ЗАЕМИТЕ СА ОТПУСНАТИ ОТ БАНКИТЕ -ТАКА , ЧЕ ТЕ ЩЕ ВЗЕМАТ ЧАСТ ОТ ИМУЩЕСТВОТО МУ ВСИЧКО Е ВЪРЗАНО НА ВЪЖЕ -КОЙТО СИ ИМА СИ ИМА И ЩЕ СИ ИМА ДА МУ МИСЛИМ НИЕ КОЙТО НЯМАМЕ САМО СИ ЧЕШЕМ ОНАЯТИ РАБОТА.

EXAAAA

a nikolai tonev kakvo 6te pravi sega a

ТОЗИ САМОКОВСКИ КОМПИР НЯМА ЛИ ИМОТИ В САМОКОВ.

Ей гад народ , стига сте злорадсвали! Как така се вземат милиони , ако някой не ти съдейства ? Той на салата ли ги прави и яде или се грижи за тях ? Колко изяжда на ден и какво ще отнесе в гробищата ? Ако има начин националното богатство да бъде не ограбено , а подарено на способни хора е по добре , ог колкото да бъде раздадено на пансионерите да го изядат и изсерат. На българия са и нужни 20 такива човека а не цяла армия от политическа измет, която само лапа а не се грижи за националното ни богатство и народа...

Мдаааааа, решили са да го унищожат. И ще го направят. Няма да му простят, че е толкова богат. Този човек щеше да направи по-добре да им даде исканите 16 млн. Явно има достатъчно. А той се заинати и сега ще му го върнат тъпкано. Българинът е злобно и завистливо същество.

Ако на още 20-30 ТОП-КРАДЦИ като този вземат(или по-скоро върнат на България) по 150 милиона,ще си закърпим бюджета без никакъв проблем :(((

ako ne be6e boiko na vlast dali 6te6e da stane tova?

А Какво стана със земята на Русалка на Баневи? Има подозрителна тишина по въпроса.

Това се случва на алчните и ненаситни бизнесмени. Ако си беше стоял под моята шапка нищо такова нямаше да се случи. Уви обаче и ти стана прекалено лаком... Да сте чули нещо на Ирена ???

копелетата ограбиха копелето

егати наглото копеле

Айде пак парата в свирката! Поне не ги изброявайте толкова подробно имотите и другите им придобивки. То и за слепия е видно, че не са спечелени с труд, а с пладнешки обири.;о((Информирай ни накрая - когато им ги вземете, ако изобщо успеете.

Отново много шум за нищо а ние булгаристанците,като сме толково смотано племе, като сме овчедушни безразлични, злобни и завистливи към всичко си заслужаваме да ни издоят, какъвто народа, такова и управлението

Zatcho nikoi ne kaza kakvo ima Kuchlev,kak e pridobito,s kakvi pari patuva v tchugbina neprekasnato,kolko sa komisionnite,koito vzema...

някои да помни неговата разтърсваща благотворителност

Даже някои гласуваха на изборите за него.Малоумници. Но докато не бъде наказан НЕ ВЯРВАМ.

Да му вземат всичко и в затвора до гроб и тогава да видиме съпругата му Десислава дали няма на стари години пак да пропее. Продаде се за пари това момиче, като всички фолк певачки.

Ей така да разследват всеки един милионер в България, за нула време ще съберат дефицита по държавния бюджет. Тази криза и без това я причиниха безотговорните и алчните, нека те да си плащат за нея.

БРЕЙ ЧЕ РАБОТА МУ ТРЪШНАЛ КОВАЧКИ - ГОЛЯМ ЗОР Е ВИДЯЛ ДОКАТО ГИ СПЕЧЕЛИ ТЕЗИ МИЛИОНИ. ДАЛИ ПОМНИ ПОНЕ ИМЕНАТА НА ФИРМАТА И СДРУЖЕНИЯТА В КОИТО УЧАСТВА ?

като ударят печат конфискувано тогава ще повярвам че се върши нещо, иначе пак мижи да та лажем ще е

Отново прах в очите на народа. Човек който се разкарва с два джипа охрана във всеки от който има по 4 въоръжени мутри едва ли е опрял до 150млн лева...

Първо да си плати задълженията към хазната,пък после да го разследват.

Очаквам интелигентен коментар от Кошлуков, коментиращ по принцип далаверите в страната и дейността на бандитите.

Дрън, дрън...............в е само пушилка.

Ще му ги вземат на куково лято. ТОЙ НЕ Е САМ! Но едно е истина - много е алчен и ненаситен!

Ако беше влязал в парламента, дали щеше да има проверка срещу него???

Прецизно подготвени материали и на Комисията и на Дир.Бг ! Поздравления ! Вероятно на всички нас, а и на тези които не са с нас, е кристално ясно едно : -- всяка даденост, и особено процес, има своята инфлексна точка (не виждам как иначе да се формулира) .... откъдето нататък рязко се променя (било към нарастване .... или обратното) Да си пожелаем, че оттук нататък ще: -се увеличава прозрачноста; -се намаляват скудоумията (и резултатите им), натворени напоследък; -се управлява мъдро, без махленски пристрастия и/или шуробаджанащина; дойде всичко, и най-вече всички, на мястото !

Чадо мое, комисията Кушлев не я е създал Бат ти Бойко, но едва при него се чува нещо че се прави там! Досега просто имаше чадър и не функционираше въобще.

Не ме интересува този Ковачки колко имота има и колко струват, пък и да му ги вземат за мен няма значение. Интересува ме какви имоти и пари от продажба на имоти има г-жа нотариус Фидосиева. Тази г-жа депутат от ГЕРБ се оказа най-дейната депутатка, защото от спечелването на изборите се оказа, че се работи само по нейни предложения и нар.събрание работи само за нея. Също така има една сливенска депутатка от ГЕРБ, която притежава 60 фирми/тя дали им знае имената не е сигурно/ интересно е да разберем какво е имуществото и дали е коректна към държавата. Сега като депутат на кой са прехвърлени тези фирми?

абе малоумник, не виждаш ли чамо прах в очите, едно дело нямат спечелено срещу истински бандит този кушлев е измамникът с голямата заплата, който излъга цяла българия, че е почтен и честен.

Тая комисия Кушлев грам полезна работа не е свършила. Само пушилка... Да се закрие!!!

Е ,все е нещо като новина макар,че още не са му бръкнали дори в джоба.То от тези работи бълха го ухапала защото я е докарал до там ,че и когато спи вече прави пари.Затвора със сигурност няма да помирише и след време ще стане пример за почтен бизнесмен ...те така вървят тези неща.На мен лично такива богаташи ми се струват не съвсем в ред.Сигурно не може да не ти хлопа нещо дъската ако само живееш за да трупаш и трупаш -и за какво...дойде онази с косата и ...

Samo tova li 6te mu vzemat ?????

Кат е почнал Бат ви Бойко, що не почне от жена си и Славчо Христов

ДО Очакващ (24.09.2009 г. 11:50ч.) АЗ ОЧАКВАМ КОМЕНТАР ОТ ГОЦЕ ,НО ЗНАЯ ЧЕ ЧАКАМ ОТ УМРЯЛ ПИСМО. Когато видиш в кантонера пот,в попа сълза и в бирника милост,тогава чакай и коментара на гоце!/не го уважавам,затова го пиша с малка буква/

ПРАХ И ПУШЕК И НИЩО РЕАЛНО!!! ЩЕ ЩЕ ЩЕ ЩЕ ... КОЛКО ЩЕ-ТА ТРЯБВАТА ЗА ДА ИМА НЕЩО НАСРЕЩА???? ПОРЕДНИТЕ ОБИКНОВЕННИ НОВИНАРСКИ ЛЪЖИ!!! ГА СТАНЕ ТОВА НЕЩО В БУЛГАРСТАН СЛЪНЦЕТО ОТ ЗАПАД ЩЕ ЗАПОЧНЕ ДА ИЗГРЯВА!!!

НЕ ХРАНЕТЕ НАПРАЗНИ НАДЕЖДИ. НИКОЙ НЕ Е УСПЯЛ ДА ПОБЕДИ ПАРИТЕ. А КОВАЧКИ ГИ ИМА!!!!

ПО-ИНТЕРЕСНО Е РЕАЛНО КОЛКО ЩЕ СЕ ОТНЕМЕ И ЩЕ ВЛЕЗЕ В ХАЗНАТА!!!! ДРУГОТО Е САМО ПУШИЛКА.

Гоце, бръкнаха ли ти в джигера, нещастно перекенде!

защо му е толкова много имоти??? човек в една къща живее, в едно легло спи,една кола кара и с една торба чинии и прибори се обслужва???

Когато ги вземат тези милиони - тогава да пишат ! Стига толкова прахоляк са вдигали...пфууу В което е откраднато се знае, ама няма да се върне ! ( след 20 години...хахаха...на баба ми хвърчилото ще върнат ) - пак народа ще тегли кризата на свой гръб и пенсионната възраст до 100 години ще се вдига.

V sluchaq se pravi zapor za da nemoje toi da prodade tezi si aktivi.I ako bade osaden togava se vzimat v polza na darjavata.

ееейй тази комисия Кушлев... само PR... айде ще ги видим в съда.... а всъщност май първо трябва да го осъдят, че е престъпник и после да заведат дело, което се води по ГПК... Само пушек и дим...

браво. дайте ги за пенсии, защото всичко това е грабено от родителите ни, които имат по 40 години стаж за тази държава, а сега ГЛАДУВАТ със 100 лева пенсии.

Кой му ги даде и кой шь му ги зима !!! БГ ЦИРК с нова постановка :ПРАХ МЬГЛА И ПУШИЛКА ?!

Nakraia vsichko shte mu varnat, izvednaj dokazatelstvata niama da se nemerat,niama da ima svideteli zaredi zaplahi i nasheneca shte si pie kafeto po SF. i vsichi institucii shte shte pravat na udareni s mokar chorap.

Проститутката Емил Кошлуков искаше в политиката да влиза с този :) Народа вече не е сляп алооооо.