Властите в Банкок разчистват града след сблъсъците
Властите в тайландската столица Банкок започнаха да разчистват централната част на града след продължилите пет седмици протести и улични сблъсъци между демонстрантите и армията.
Обратно в новинатаКоментари - Властите в Банкок разчистват града след сблъсъците | Днес.dir.bg
Коментари
Благодаря Ами! Няма много информация и затова съм благодарна на всяка такава. Знае ли се от кои държави са чужденците,участвали в палежите? И защо все още има полицейски час? Нали ги разчистиха?
Наи-после Бангкок разчисти тези подкупни червеноризци! Видя се какви са-хулигани и мародери. Те ли искат да вземат власта?! Искрено пожелавам в най-скоро време центъра на столицата да се въстанови,всичко да си дойде на мястото,да стане и още по-хубаво и никога повече да нямат проблеми от такова естество!
Таксин с неговите няколко милиарда и международна заповед за задържане - не се дава лесно. Макар че е някак спорно дали по негово време хората не живееха по-добре от сега. И, ако разбра/забеляза - "червеноризците" ги докараха организирано от бедните райони и от самото начало всеки ден им се полагаше по една банкнота от 1,000 бата. Жалко, че заради инат, лакомия и простотия загинаха 85 човека в една от най-прекрасните и спокойни страни на света. В палежите се оказа, между другото, че са участвали и 2-3 чужденци...