НИМ затворен в Нощта на музеите, хора чакат в дъжда
Националният исторически музей в София остана затворен за посетители, въпреки обявената в цялата страна Нощ на музеите, предаде БНТ.
Обратно в новинатаКоментари - НИМ затворен в Нощта на музеите, хора чакат в дъжда | Днес.dir.bg
Коментари
Естествено, че ще е затворен - нали затова е музей?! Не свикнахте ли, че тук нищо не е таконва, каквото изглежда и трябва да бъде? Бо-оже, колко сте сладки и наивни! Щом цар се закле в републиканска конституция и продавачка ми крещи "Айде, ако зимаш - зимай, че имам работа /??!!!!/"........
То и миналата година бе така. Защо обявяват инициативи, които няма как да се състоят? И аз висях с 12 годишния си син и с други родители с деца. Благодаря за това на адмистрацията. После да не се оплакват и да искат пари от държавата,т.е. от мойте пари.
Шанс за промяна има,но когато се променят хората,които ни управляват.Вместо изсипване на милиони в грандомански проекти като български Лувър,може този музей да стане достъпен за хората с всичките му съкровища.А наистина е смешно и абсурдно,най-богатият музей да остане затворен в нощта на музеите.За да не нападне някой терорист Гоце и хер Флик.