Китай: коментирате само, ако се знае истинското име
Досега, само регистрирани потребители могат да пишат коментари, но без да се изисква да посочват истинските си имена при онлайн регистрацията.
Обратно в новинатаКоментари - Китай: коментирате само, ако се знае истинското име | Днес.dir.bg
Коментари
Следващата стъпка на китайските власти ще бъде хард-уестърна. До камерата в центъра на мониторите ще бъдат монтирани мини-ракетохвъргачки прицелени точно в центъра на челото на потребителите. Спусъкът се натиска дистанционно от който и да е корумпиран член на ККП (Китайски Корумпирани Патриции). Колкото повече се срива една система толкова повече натиск оказва тя върху потребителите си.(закон на практиката)
яко - тва за хардуер-уестърн;-) жалко, че вече всичко стана китайски боклук. сега хардуерът, а след време и софтуерът...
Не плюйте по Китайците. Те толкова си могат. Само си мислят, че са много отворени, но когато Германци и Американци спрат да ги захранват с нови технологии ще гледат като насрано дете майка си.
че тя анонимността отдавна я няма в инет е има глупаци дето така мислят но то си е техен проблем....
Да дойдат в България. Службите ще им обяснят как се послушва и как се следи без да е необходимо да се посочват имената
Добре е, че все пак не всички реплики към малоумници като другаря Йордан се губят някъде по трасето, защото човек, макар и китаец, може да си помисли, че лично ККП се е настанило в кабинката на "операторите", които тук проверяват коментарите. Емзетперикс, ще скъсаш родствената връзка!
Ето от къде ги взима Боко идеите! По байтошово време нямаше Интернет...Или той им е дал идеята? Кое е първо- Яйцето, или Кокошката?