Коментари - Китай: коментирате само, ако се знае истинското име | dnes.dir.bg
назад

Китай: коментирате само, ако се знае истинското име

Досега, само регистрирани потребители могат да пишат коментари, но без да се изисква да посочват истинските си имена при онлайн регистрацията.

Обратно в новината

Коментари - Китай: коментирате само, ако се знае истинското име | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Следващата стъпка на китайските власти ще бъде хард-уестърна. До камерата в центъра на мониторите ще бъдат монтирани мини-ракетохвъргачки прицелени точно в центъра на челото на потребителите. Спусъкът се натиска дистанционно от който и да е корумпиран член на ККП (Китайски Корумпирани Патриции). Колкото повече се срива една система толкова повече натиск оказва тя върху потребителите си.(закон на практиката)

Май наистина си Пън

яко - тва за хардуер-уестърн;-) жалко, че вече всичко стана китайски боклук. сега хардуерът, а след време и софтуерът...

Браво китайци.Вместо Интернет -Интернационал.

Не плюйте по Китайците. Те толкова си могат. Само си мислят, че са много отворени, но когато Германци и Американци спрат да ги захранват с нови технологии ще гледат като насрано дете майка си.

И какво по-точно ще ги спре да въвеждат нереални имена? Или имена на други хора?

Смъртната присъда ще ги спре.

че тя анонимността отдавна я няма в инет е има глупаци дето така мислят но то си е техен проблем....

чичка много скоро ще си ядеш бомбето май а?)))..

Теб са те пуснали да коментираш тук само защото си написал истинското си име.

Да дойдат в България. Службите ще им обяснят как се послушва и как се следи без да е необходимо да се посочват имената

Добре е, че все пак не всички реплики към малоумници като другаря Йордан се губят някъде по трасето, защото човек, макар и китаец, може да си помисли, че лично ККП се е настанило в кабинката на "операторите", които тук проверяват коментарите. Емзетперикс, ще скъсаш родствената връзка!

Ето от къде ги взима Боко идеите! По байтошово време нямаше Интернет...Или той им е дал идеята? Кое е първо- Яйцето, или Кокошката?

ТОВА ЗВУЧИ СТРАШНО