Коментари - Sony спира производството на дискети през 2011 г. | dnes.dir.bg
назад

Sony спира производството на дискети през 2011 г.

Японската корпорация обяви, че от март 2011 година няма да прави 3,5-инчови дискети. Verbatim, обаче ще продължи да произвежда носителите.

Обратно в новината

Коментари - Sony спира производството на дискети през 2011 г. | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари