назад
Sony спира производството на дискети през 2011 г.
Японската корпорация обяви, че от март 2011 година няма да прави 3,5-инчови дискети. Verbatim, обаче ще продължи да произвежда носителите.
Обратно в новинатаКоментари - Sony спира производството на дискети през 2011 г. | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018