назад
Офис-сградите хабят енергия и време на хората
Бизнес строителството е още в каменната ера, ако става въпрос за енергийна ефективност, отчита проучване на IBM за живота на американците.
Обратно в новинатаКоментари - Офис-сградите хабят енергия и време на хората | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
...ще се превърнем в държава /поне столица/ на офисерите и офисерките....Ха-ха-ха! То икономика, производство и пари няма - те тръгнали офис след офис да ми строят и МОЛ след МОЛ, като че ли сме Америка по време на просперлитета....Абе, луда държава и...обречена.
По оценка на IBM, общото време, загубено в чакане на асансьорите за една година се равнява на 125 години.???????Колко години има в една година?
А колко хора има в една офис сграда? Събери ги и ще разбереш колко години има в една година ;) ;)