назад
Офис-сградите хабят енергия и време на хората
Бизнес строителството е още в каменната ера, ако става въпрос за енергийна ефективност, отчита проучване на IBM за живота на американците.
Обратно в новинатаКоментари - Офис-сградите хабят енергия и време на хората | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Офис сградите похабяват и доста човешки животи :( Трудът, особено системният такъв, води до трайни увреждания на психиката !
По оценка на IBM, общото време, загубено в чакане на асансьорите за една година се равнява на 125 години.???????Колко години има в една година?