Коментари - Собственикът на ”Арена”: Не могат да ни затворят | dnes.dir.bg
назад

Собственикът на ”Арена”: Не могат да ни затворят

Сайтът "Арена БГ" е напълно изряден, а обвиненията от страна на ГДБОП за организирана престъпност са безпочвени.

Обратно в новината

Коментари - Собственикът на ”Арена”: Не могат да ни затворят | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Смешници! Това са нашите служби!

"600 000 на месец или около 300 000 на ден..." Я пак??? Откога месеците са по 2 дни?

Говори ти за иникални посещения човека аре стига сте се хващали за всяка дума

Откакто го чух това за тракерите,цял ден мечтая как да посетя колев и цялата му рода анално,вагинално и орално.

Нали се сещате колко компютърни специалисто бачкат в ГДБОБ и ЛЕЩА! - 0 - пък и да има някой случаен то милия се е пропил отдавна!

Така се надявах на ГЕРБ, въпреки че не съм гласувал за тях, НО и там са същите тикви! Дори по-големи, начело с Явор Колев - подлогата, на която една звукозаписна компания е платила, за да ръси безумни глупости в публичното пространство...

Много често за "права" претендират фирми или лица, които нямат предоставени такива. Затова тук акциите са епизодични и зад тях стоят хора в сянка. Механизмът, за който говори г-н Гешев е приложен достатъчно успешно по света. Който има права или веднага алармира или веднага "банва". Държавата, която регулира отношенията между заитересовани страни в конфликта, спазвайки международните договорености, създава закони, чрез НС. Проблемът у нас е, че няма две страни, а само лобисти. Българинът говори на български и това е езика на който трябва да бъде всичко, което има право да се продава тук. Няма проблем да бъде мултиезично, но българският интерфейс, помощ и описание да бъдат задължителни. Това е уважение към клиента и страната. Тук в най-добрия смисъл се добавя някой субтитър или в софтуеъра се превеждат менютата. Не може множеството да бъде извън нормата. 30% могат да бъдат "пирати" в Германия, защото 70% (мнозинството) налагат нормата. Когато се говори за 90% "пирати" в България, това е глупост. Нещо в правилата е сбъркано и кара хората да не спазват световно приетите норми. Дори световно приети не е вярно, защото хората ползващи изобщо компютър в света са по-малко от неползващите. Оставяме настрана Света. България е демократична страна и демоса с 90% е казал "да" на този обмен т.е. това е нормата. Налагането на друга воля е тоталитаризъм, лобизъм или предателство, нека всеки сам си отговори.

Страхотен начин на мислене. хареса ми!!

Ай да видим ся,от Китай как ша го затворите,хихихихих

Няма да стане вашата,Яворее.Преди се пробвахте,не стана.Като не от тези,от други ще теглим.Във Ф бук има група в защита на торентите- влезте да видите как са изтипосали бай ви батман.

Браво! Потребителите Ви подкрепяме!

Всички знаем как стоят нещата,да не би тия от МВР и всеки един друг държавен служител и чиновника да не свалят нон-стоп музика и филми.Все едно не слушат мп3 музика всяка сутрин докато висят по прекрасните ни задръстваня.Когото направят така че да мога да си позволя да гледам всеки филм който ми е интересен на кино и да си закупувам всеки музикален диск който искам тогава ще престана да свалям.А до тогава обмислям да си сменя и 3-те стари малки хард диска и нови от по 2 терабайта всеки и да свалям свалям свалям :))))

едно си баба знае - едно си бае... :-D тези хора от звукозаписната индустрия така и не се усетиха, че опитите да затворят торент трекерите е все едно да опитват да намалят излъчването от слънцето за да компенсират парниковия ефект.

Пич, за сведение, доказаха, че парниковия ефект е измислен от американски правитествени хакери с цел точене на пари от бюджета на големите държави, за да се развиват и изпълняват секретни операции на Америка!

Пак народа ще се окаже големия престъпник. Ха-ха-ха Да не вземат да обеднеят Холивдските еврей горките, че видиш ли Българския народ ги ограби.

След като им е даден достъп сами да махат информация, какво искат повече тея компании? Ми то не може да забранят та свалям свободен Линукс например през торент. YouTube що не го затворят като данните са на негови сървъри?

Само с едно съм съгласен.България наистина е пират номер едно в ЕС.

Толкова сме малки че няма как да сме номер едно , пазара е огромен ние сме прашинка в него, все едно да сравняваш бълха с прилеп

И аз съм съгласен! Че си номер едно в света. По какво - останалите ме разбират. Недей да се напъваш в разсъждения - не ти е там силата!

Тия тъпаци от ГДБОП само отчитат дейност. Нищо немогат да направят. Ще кажат взехме мерки ще замажат очите на европа и така. Точно какво стана и с разделното хвърляне на боклук :) Много шум, много цветни кофи за боклук и на в крайна смета пак всичко отива на едно място. Цялата ни работа е такава :)

Че спорд теб как иначе ще си оправдаят заплатите.Още малко и ще поискаш и политици да проверяват .Да бе да.

Сега Гешев дали ще заведе дело с/у Колев за клевета?

има китайски сайтове с достатъчно торенти може да си свалиш дори всичко на Ивана !!!!

Това са пълни глупости - комунистите опитаха едно време да свалят торент тракерите и се осраха.....та тези тикви ли ще успеят !!!!! p2p will never die.....ГЕРБ ДА СИ ХОДЯТ - амин...

само си говорим глупости! на всички е ясно че ако се сложат твърди закони оцеляват само най-големите и всичко друго става безплатно! при софтуера е същата работа! пример: windows може и да си купя, но офис - никога, както и други подобни! така и големите почват да губят защото масово хората не познават продуктите им - т.е. не могат да ги използват. Винаги има едно допустимо зло което е нужно за да има баланс

Четеи ли коментарите на хората ? Виждаш ли как те "хранят" ? :))))

Глупави и необразовани хора.

еми те торент тракерите споделят един хеш и малко описание. Нямам нарушение на правата и г-н Колев го знае... отделно че сайтовете са извън ЕС и няма как да ги бутнат. И Г-Н КОЛЕВ СТИГА СТЕ СЛУГУВАЛИ НА ЧУЖДИ ИНТЕРЕСИ - заплатата то идва от всички нас и да се захване с гледането на порно от държавната мрежа и тегленето и ползването на нелицензиран софтуер там!!!