Коментари - Собственикът на ”Арена”: Не могат да ни затворят | dnes.dir.bg
назад

Собственикът на ”Арена”: Не могат да ни затворят

Сайтът "Арена БГ" е напълно изряден, а обвиненията от страна на ГДБОП за организирана престъпност са безпочвени.

Обратно в новината

Коментари - Собственикът на ”Арена”: Не могат да ни затворят | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

еми те торент тракерите споделят един хеш и малко описание. Нямам нарушение на правата и г-н Колев го знае... отделно че сайтовете са извън ЕС и няма как да ги бутнат. И Г-Н КОЛЕВ СТИГА СТЕ СЛУГУВАЛИ НА ЧУЖДИ ИНТЕРЕСИ - заплатата то идва от всички нас и да се захване с гледането на порно от държавната мрежа и тегленето и ползването на нелицензиран софтуер там!!!

Глупави и необразовани хора.

Четеи ли коментарите на хората ? Виждаш ли как те "хранят" ? :))))

само си говорим глупости! на всички е ясно че ако се сложат твърди закони оцеляват само най-големите и всичко друго става безплатно! при софтуера е същата работа! пример: windows може и да си купя, но офис - никога, както и други подобни! така и големите почват да губят защото масово хората не познават продуктите им - т.е. не могат да ги използват. Винаги има едно допустимо зло което е нужно за да има баланс

Това са пълни глупости - комунистите опитаха едно време да свалят торент тракерите и се осраха.....та тези тикви ли ще успеят !!!!! p2p will never die.....ГЕРБ ДА СИ ХОДЯТ - амин...

има китайски сайтове с достатъчно торенти може да си свалиш дори всичко на Ивана !!!!

Сега Гешев дали ще заведе дело с/у Колев за клевета?

Тия тъпаци от ГДБОП само отчитат дейност. Нищо немогат да направят. Ще кажат взехме мерки ще замажат очите на европа и така. Точно какво стана и с разделното хвърляне на боклук :) Много шум, много цветни кофи за боклук и на в крайна смета пак всичко отива на едно място. Цялата ни работа е такава :)

Само с едно съм съгласен.България наистина е пират номер едно в ЕС.

След като им е даден достъп сами да махат информация, какво искат повече тея компании? Ми то не може да забранят та свалям свободен Линукс например през торент. YouTube що не го затворят като данните са на негови сървъри?

Пак народа ще се окаже големия престъпник. Ха-ха-ха Да не вземат да обеднеят Холивдските еврей горките, че видиш ли Българския народ ги ограби.

едно си баба знае - едно си бае... :-D тези хора от звукозаписната индустрия така и не се усетиха, че опитите да затворят торент трекерите е все едно да опитват да намалят излъчването от слънцето за да компенсират парниковия ефект.

Всички знаем как стоят нещата,да не би тия от МВР и всеки един друг държавен служител и чиновника да не свалят нон-стоп музика и филми.Все едно не слушат мп3 музика всяка сутрин докато висят по прекрасните ни задръстваня.Когото направят така че да мога да си позволя да гледам всеки филм който ми е интересен на кино и да си закупувам всеки музикален диск който искам тогава ще престана да свалям.А до тогава обмислям да си сменя и 3-те стари малки хард диска и нови от по 2 терабайта всеки и да свалям свалям свалям :))))

Браво! Потребителите Ви подкрепяме!

Няма да стане вашата,Яворее.Преди се пробвахте,не стана.Като не от тези,от други ще теглим.Във Ф бук има група в защита на торентите- влезте да видите как са изтипосали бай ви батман.

Ай да видим ся,от Китай как ша го затворите,хихихихих

Много често за "права" претендират фирми или лица, които нямат предоставени такива. Затова тук акциите са епизодични и зад тях стоят хора в сянка. Механизмът, за който говори г-н Гешев е приложен достатъчно успешно по света. Който има права или веднага алармира или веднага "банва". Държавата, която регулира отношенията между заитересовани страни в конфликта, спазвайки международните договорености, създава закони, чрез НС. Проблемът у нас е, че няма две страни, а само лобисти. Българинът говори на български и това е езика на който трябва да бъде всичко, което има право да се продава тук. Няма проблем да бъде мултиезично, но българският интерфейс, помощ и описание да бъдат задължителни. Това е уважение към клиента и страната. Тук в най-добрия смисъл се добавя някой субтитър или в софтуеъра се превеждат менютата. Не може множеството да бъде извън нормата. 30% могат да бъдат "пирати" в Германия, защото 70% (мнозинството) налагат нормата. Когато се говори за 90% "пирати" в България, това е глупост. Нещо в правилата е сбъркано и кара хората да не спазват световно приетите норми. Дори световно приети не е вярно, защото хората ползващи изобщо компютър в света са по-малко от неползващите. Оставяме настрана Света. България е демократична страна и демоса с 90% е казал "да" на този обмен т.е. това е нормата. Налагането на друга воля е тоталитаризъм, лобизъм или предателство, нека всеки сам си отговори.

Че спорд теб как иначе ще си оправдаят заплатите.Още малко и ще поискаш и политици да проверяват .Да бе да.

Толкова сме малки че няма как да сме номер едно , пазара е огромен ние сме прашинка в него, все едно да сравняваш бълха с прилеп

Така се надявах на ГЕРБ, въпреки че не съм гласувал за тях, НО и там са същите тикви! Дори по-големи, начело с Явор Колев - подлогата, на която една звукозаписна компания е платила, за да ръси безумни глупости в публичното пространство...

Нали се сещате колко компютърни специалисто бачкат в ГДБОБ и ЛЕЩА! - 0 - пък и да има някой случаен то милия се е пропил отдавна!

"600 000 на месец или около 300 000 на ден..." Я пак??? Откога месеците са по 2 дни?

Смешници! Това са нашите служби!

free zone will never die! арестувайте тия 300 000, дето влизат на ден. те са пиратите. тракерите просто показват къде каква информация има. сийдърите я споделят. тва е механизма. как не ви стана ясно вече?!

Говори ти за иникални посещения човека аре стига сте се хващали за всяка дума

А компютрите на полицията и държавните учереждения с напълно изряден и лицензиран софтуеър ли са, а фирмите, киято им ги доставят имат ли всички лицензи и права?

след полицейските акции по политическа поръчка , май започнаха акции по бизнес поръчки

Само на мен ли ми се струва, че тия с качулките, както и Ц.Ц. си нямам и понятие какво е това животно компютъра? Ц.Ц. подписва разни споразумения (или там каквото бе подписал) и като го питаха за анекси 1 и 2, същия този Ц.Ц. пита къде са тези анекси. То сигурно е било изключително сложно да прочетеш 10 (примерно) листа и да видиш какво подписваш. Абе Цветанов, айде да ти дам да подпишеш нещо... Като подписваш нещо го ЧЕТЕШ, защото ей така за единия майтап може да подпишеш нещо и да се окаже, че нямаш вече никакво имущество и че лицето Х вече е собственик на къщата ти, колата ти и цялото ти имущество!!! А Я.К. - за какво точене и лъгане на гражданите става дума за СМС-те? Аз решавам дали ще пратя СМС, с който си заплащам дадена услуга. Както и овцете когато пращат за Биг Брадър ДЕБИЛИ... е то при ББД не е точно така, но както и да е. Стига сте хвърляли прах в очите на хората, защото и малките деца ви се смеят на глупостите, който приказвате. То дори сигурно и малките деца са по-компетентни от тези дето работят при Вас!!! Не можете да затворите нито арената, нито замундата, нито който и да е торент тракер - ЛЕГАЛНО! С мутренски приоми от сорта на счупени крака, ръце, глави можете, но иначе - НЕ!!!

И аз съм съгласен! Че си номер едно в света. По какво - останалите ме разбират. Недей да се напъваш в разсъждения - не ти е там силата!

1 не ми е ясно как ще ме хванат какво тегля през torrent системата при положение че се теглят парчета от НЕЩО! Плашат гаргите, нито ISP-тата могат нито властите да спрат тегленето! Има друго фактор МОРАЛ. Аз си купувам любимите игри и софтуер (1 игра е 70лв. 1 windows home под 200лв.), защото смятам, че за да стават по-добри трябва разработчика да инвестира в кадри! Сега ще ревнете, че нямате пари ... замислете се 1 вечер в кръчма излиза поне 15-20лв. В крайна сметка фирмите разработчици си изкарват хляба с интлектуален труд. Няма да ви е приятно да ви оберат нали ?

Ако можеха, щяха да затворят тези сайтове преди доста време, но не могат :))))

kato nqmate pari nqma da polzvate! ei na samo malko ste kradete stoto ste bedni.bednosttanekadurnost.ne go li nauchihte za 30 godini prehod?

А трябва!

ГЛУПОСТИ....АКО НЕ СА ;АРЕНА и ЗАМУНДА; ....НЯМА КОИ ДА ГЛЕДА ФИЛМИТЕ\ помиите;-буузите;порното\ НА ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ....БОГАТИ И АЛЧНИ ДЪРЖАВИ изгнили от корупция и скандали....УЖАС ОСТАНАААМЕ БЕЗ култууурен ЖУВОТ?????????

Ако бях на мястото на Явор Колев нямаше да ви затварям, направо щях да филтрим портовете на торента и готово. Те нека да си работят, аз просто ще принудя интернет доставчицита да филтрират пиратско съдържание.

може и още как. а по принцип цялата комуникация става на парче, но не е проблем да се докаже, че всички парчета са свалени от теб, както и не е проблем да те посетят и да видят какво имаш, накуп.

не е правилно да поставяш пиратите и педофилите на един кантар. ти, а не Колев го правиш....

Защо да ми е неприятно, че ме крадат? Мигар, ако кажа, че ми е неприятно, ще спрат да ме крадат? Монополи, Топлофикации, ЧЕЗ, Телекомуникации, Правителство, ДДС на 24 % и т.н.? Дъ говърнмент факс ми евридей! :-)) А защо разработчикът на Линукс, Опън Офис, и хиляди фрий програми не реве, че е ограбван? Плачат търговците в храма! И ако имаха и тогава, както сега полиция на тяхна страна, щяха така да подредят Иисус, че и възкръсването щеше да "Мисия невъзможна"...

Едно не разбрах, ужким сте умни хора. Сякаш ще тръгне да говори ако НАИСТИНА смята да го стори. Глупаци сте... а Явор въобще не е глупав човек, и е по-наясно от колкото си мислите. И за експертите не сте прави... просто не се хвалят по линукс сбирките.

Абсолютно съм сигурен, че не всичкия ти софтуер е легален (ако изобщо имаш легален). Говоря за уиндоус. офис пакет, винамп, винрар и т.н. .....

Ако можеха щяха да затрорят Залива! Тия понеже никога не са научили и дума английски (примерно) ни плашат с "българските" тракери. Аз ще превеждам както и до сега за удоволствие! Та много ви здраве малоумници, много ви здраве от най-умната и сплотена част на човечеството - хакеро-тракеро-братята. Ще ви бием та ще ви смачкаме! ДА ви напомням ли - магарето, маймуната, парцала? Знаето ли какво е това? А куцузлийчета, късметлийчета? Малоумници! И е така ние сме цвета на учебните заведения - вие двойко-тройкаджиите. Кой печели спора? А парите? А хубавите жени? Е и софта, филмите и ....! Вие се учите като пишете актове ние като мислим върху събитията. Пак питам Кой печели?

"В момента в нашата страница влизат около 600 000 потребители на месец или около 300 000 на ден, но те не влизат всеки ден. " Родна реч омайна, сладка... Абе журналя - вие начално образование имате ли, да не говорим за математика 1клас????

А да те видя как ще стане.Личи ти огромното познание по.... нищо.За прокси да си чувал?За магнет линк да си чувал?За скрито аипи да си чувал?Абе ти знаеш ли какво е интернет или ти липсват първите 7 години образование?Достатъчно е един от нас да пусне едно прокси към "закритите сайтове и ти и ония ще ядете бахура...Ама кво да те образовам... айде марш.