Затварят ”Арена” и ”Замунда”
Ще затворим "Арена" и "Замунда" - сървърите, които предоставят пиратско съдържание и точат джоба на потребителите със SMS-и.
Обратно в новинатаКоментари - Затварят ”Арена” и ”Замунда” | Днес.dir.bg
Коментари
Тоя е луд ... и арена и замунда ... като птицата фенкс ще възкръснат от пепелта и ще останат винаги свободни ... няма да можете да ги спрете, гадове такива
Мойта информация и анализи сочат,че на есен сме на избори,айде до тогава и да се готви г-н Костов да управлява ФАЛИРАЛА БЪЛГАРИЯ ..........
За изборите добре, ама това да ни управлява циганинът Костов, просто можеш да го забравиш и то завинаги.
Юзърите няма да бъдат арестувани", увери Колев - ХА ХА ХА
Ако могат да арестуват над 3 милиона души евала им праа.Нали се сещате че същият този които е против затварянето на тракерите също си има акаунтче с което предоволно не веднъуж сигурно е теглил филми и музика и не е давал излишни пари.Но ето че е дошло времето че се е замогнал и някои му е подшушнал идеята що аджеба аз да не им напраа мръсно на останалите да им е гадно (се пак сме българи , долни и лицемерни).
Ами затворете ги! Голям прас. По света има стотици тракери. Единственото, което е се промени е, че аз ще влача от другаде.... А и още нещо - много внимателно ще запомня кой е подкрепил и кой не тази акция. Ще следя хората поименно и никога няма да гласувам за партия или политик, който остро не се противопоставят на затварянето.
Спокойно момчета и момичета. Сърварите на Арена отдавна са в Щатите ...пак популистки простотии на тея малоумници, не им се връзвайте.
ОТ ЗАМУНДА И АРЕНА ЛИ ЩЕ СПРЕТЕ ТЕЧОВЕТЕ НА ДЪРЖАВАТА, АМИ ЩО НЕ СЕ ОГЛЕДАТЕ МАЛКО! ИЗЛИЗА ДЯНКОВ И НАЙ БЕЗОЧЛИВО ЗАЯВЯВА ЧЕ ЩЕ ЗАОБИКАЛЯ ЗАКОНА КАТО БАВИ ПЛАЩАНИЯТА НА БЮДЖЕТНИТЕ, ТА ВИЕ ЛИ МИ ГОВОРИТЕ ЗА ОРГАНИЗИРАНИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ! ОНЯ КЛОУН ЦВЕТАНОВ САМО ШАПЧИЦА ЗА РОЖДЕН ДЕН МУ ЛИПСВА. ВЗЕМЕТЕ ДА АРЕСТУВАТЕ И МРАВКИТЕ КОИТО ЛАЗЯТ ПРЕДИ ДЪЖД, ЧЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАПУШИ НЯКОЯ ПРОБОЙНА НА ДЪРЖАВАТА ТА СЕГА НА ТОРЕНТИТЕ СТЕ СЕ ПРИЦЕЛИЛИ! ЩЕ СЛЕЗЕТЕ МНОГО БЪРЗО ОТ ВЪРХОВЕТЕ КЪДЕТО СТЕ СЕ КАЧИЛИ.
Направо да затварят и "интернетя", така ще си решат всички проблеми, като в Китай.
Ти какво искаш да кажеш, че в Китай няма Интернет? Брей, да му се не види! Прост този, който го използва за да подкопава държавата и да служи на ЦРУ и други разузнавания, бива понатупан малко. За порно и други простащини също не прощават. Което си е съвсем правилно. Затов Китай е "много зле" икономически.
Ебахти и службите щом незнаят кой е зад ЗАМУНДА, искам само да ви кажа,че сте много далече от истината,айде за сега толкова.........
това ми била демократична държава..... смях в залата. да направят ДДС-то 50% и да затворят торентите, ще видим септември кой ще е на власт........
Отвратително! Това им е проблемът, че си дръпваме от време на време по малко музика и гледаме по някой филм. Да не би да ни е безплатен интернетът? Нямаме право и да си даваме назаем книги, така ли!! Следващия път, когато някой дойде у дома и ме помоли да му дам книга назаем, да му откажа и да искам разрешение от автора? Тъпанари! Свършиха ли се престъпниците? Като почнем да печелим като в Европа и да живеем подредено и защитено като в цивилизования свят, ще си плащаме за всичко, както е там. Ама като плащаме, ще искаме да получаваме това, за което сме платили, а не въздух под налягане. Къде са ми данъците, къде са ми здравните и пеннсионни осигуровки!?! Получавам ли за парите си съответните блага? За всичко пак доплащам и плащам и ще си доживея живота в мизерия, ако разчитам на едната пенсия . Скапани натегачи!!! Ще ни отнемат и малкото , с което успяваме да се залъжем и да забравяме поне за час в каква кочина сме останали да живеем. Мей не си струваше.
Гнусни милиционери, това са! Организирани бездарници и мутри, облечени в униформи! Майната ви на всичките изедници долни!
А рекламодателите, които "спонсорират" тези "пирати" ще бъдат ли наказани. В арена се виждат банери на Стелт Компютърс, Делта Сток, Спийди нет бг, парфюми бг, няколко секс шопа, а най-отгоре Карс бг. Редно е и те да пострадат, нали така ГДБОП?
Крайно време! Смърт за всички пирати! Научете се да плащате некадърници!
Кой си ти, че ще раздаваш смърт бе? Като си паралия - купувай си там всичко легално - кво четеш тука.
Едно време как е било?Идва в града/селото театрална трупа,опъва такъмите,сцената,викачи тръгват да оповестяват предстоящото представление.Който иска идва,гледа И АКО МУ ХАРЕСА СЛАГА ПАРИЧКА В КУПИЧКАТА.Какво се случва днес?Отиваш на кино,плащаш си билета,без да ти е ясно какво точно ще видиш и дали ще ти хареса.Тоест плащаш за продукт който може и да те разочарова,но за разлика от другите стоки,които можеш да върнеш,тук не можеш.Пускат ти разни трейлъри, които в повечето случаи са само разни супер сцени,казваш си брех,това ще ида да го гледам.В последствие се оказава че всъщност трейлъра е леко натруфена работа,рекламен трик, филма е боза и парите са ти загубени безвъзвратно. Какъв е проблема на авторите?Ако искат да печелят,да са достаъчно добри в работата си за да ме накарат да ида и да платя за киносалон,както направих за Аватар.Но да плащам за разни дипломни работи,за разни лаишки изяви с добри рекламни трикчета-нема начин.Да затварят каквото си искат,руснаците не могат да ги затворят.Аман от мераклии за лесни пари....
това, че ти не можеш да гледаш между редовете и да си подбереш филм, който би ти харесал си е лично твой недостатък, но на някой друг може да му е харесал точно този филм, който ти смяташ за боклук! освен това Аватар не е кой знае какво! Да, става за гледане, но.....сме гледали и по добри сюжети!
Delenkova, опитваш се да бъде на всяка манджа мерудия, но определено си далече от истината. Човека си го е написал много правилно, вече всяка втора компания гледа да пусне някаква боза, за да изкара пари. Това, че на някой друг може да му хареса даден филм, няма да върне парите на разочарования, нали? Разочарования не си плаща за да гледа между редовете, той си плаща за да разпусне и да си изкара добре, а не да се чувства прецакан. Да, сигурен съм, че сме гледали и по-добри сюжети от по-добрите сюжети.
Що така ни пренебрегвате нас потребителите? Я вземете ни арестувайте всичките да видим как ще стане :) Смешници! пп.И не стана ли вече ясно, няма как да спрете интернет и общуването там, както и споделянето на филми и музика безплатно между потребителите.Жалки еврейски слугинчета!
Кога ли българския народ ще застане на крака срещу всичките тези антимерки...Тези там в правителството само пари лапат и лижат гъза на ЕС.България може да бъде на върха..Но това зависи само от нас!
Този супер, мега, гига, тера "специалист" на МВР Колев е пълен клоун и бюрократ в пълния смисъл на думата. Като си толкова велик "специалист" господин статист, що не провериш телекомите ? Щото нямаш ресурса и капацитета май. Щото там нещата неса като да удариш един сървър и както някой по-горе написа да се изнесе сървара в Амстердам. Ето ти примерно една схема как се краде и то в милиони левове и как се нарушават законите : zahov.blogspot.com/2010/01/blog-post.html , хайде да те видиме господин смешник. Ресурсъ т на държавата е трагичен в МВР също и не случайно. Такъв ви е подбора на кадри, колкото си по смешен толкова си по спец.......Да откриеш на някой ИП-то и децата го могат. Да нахлуеш и земеш един компютър също, ама дай да те видиме с големите играчи като телекомите примерно как ще се оправиш, щото и там са компютри,сървъри,рутери......ама няма потенциал май....
Не се гаси туй що не гасне. Сайтовете по света са милиони. Търсачките са в бясна конкуренция. Всяка отворена пазарна ниша се запълва. Явор Колев не е Батман, Супермен или Шива.
Ще затворят на куково лято - тези сървъри отдавна не са в България. Да не споменаваме делата срещу собствениците на пиратския залив и резултатите от тях... Иначе за Явор Колев и Ко е следния виц: Попитали ББ като ходи по голяма нужда с каква тоалетна хартия се бърше. "С никаква" - отговорил ББ. "Навсякъде е пълно с гъзолизци..."
Ей ченгета... Малко ви остава, да знаете! Къде отидоха мненията на хората дето Ви избраха, бе боклуци? Другите се излагаха за 4 години, вие ще го направите за 1 и половина! Ха-ха-ха...
предлагам да се регистрират мейл акоунти в gmal за всеки филм, софтуер и т.н. с парола "наглите"
Еййй пробита, скапана държава е тва е! Нещастници! До това ли опряхте бе педерасти смачкани??? Някой стоки тука са по-скъпи от колкото в Европа бе, а заплатите какви са? Майка ви мръсна, гъзолизци насрани!
От къв на къв ще ги спира. Нали сървърите не са в БГ? В Русия скоро по такъв начин се спряха най-големия им тракер. Беше с разширение .RU. Мина се време и торентът възкръсна с разширение .ORG. Вероятно са минали и на други сървъри. Още по-пресен случай - затвориха библиотеката ifolder.ru. Иззети машини, тва онва под предлог, че имало детско порно. Разшумя се яко относно подобен род посегателства в/у свободния обмен и до една седмица ifolder заработи. Същевременно някои руски сайтове за музика си сменига разширението от .ru на .com и т.н.
OK ,аз съм беден и със 600 лева заплата няма да си купувам нито софтуер нито музика нищо . Ще слушам радио , и ще гледам филми по телевизията , интернета ще го огранича почасово ,доволни ли сте господа контрольори от ЕО с големите заплати и рижавите ви дебели физиономии. А да видим кой кого
Ми мерси ще Ви кажа , после и ние ще запълним празната ниша, регистрация само 2,50 с СМС.
Пуснете коментарите! Не бъдете слуги на пожарникарчето и не налагайте политически-обусловена цензура! Стига сме се съобразявали с мнението на нещастните американци! Какво общо имаме с тази деградирала, измислена нация, дето себе си не може да оправи, а се е заела акъл да дава на всички?! Ние сме перфектни и няма какво да ни критикуват. Я вижте южните съседи - крали, крали, та чак фалирали. Те крадат и им дават 150 млрд а ние да се молим ли за някакви инвестиции? Те са се осрали и пак са безочливи и разправят как нямали нужда от съчувствие а от пари. Ние трябва да стоим с гордо вдигната глава и да не сваляме гащи пред всеки досадник с бяла якичка, който си мисли, че като завърши Харвард и вече може да накара Земята да се върти обратно!!!
Коментарите не са цензурирани, както може да се увери всеки читател на тази новина. Те не се одобряват от модератора само в случаите, когато съдържат заплахи, нецензурни изрази и прочие.
Всичко ни е наред и сега до торентите опряхме а?! Само простотии от тия новите управляващи. Садират се ризите от гърбът на народа а баровците дето крадоха като обезумели никой не ги закача. Нали уж ГЕРБ щяха да погнат Доган и ощте сума знаини и незнайни мошеници.
Еми това вече е върха на сладоледа просто.Все гледат как да страдаме ние потребителите заради някой.А ся мислете как ще сваляме филми?Пари за кино не смятам да давам.
Е....л съм ви майката нещастна. Филми ще има само по телевизора. Ще направя телевизия ББТВ - Бойко Борисов Телевизия. Всеки ден ще дават само полицейски акции, как ме награждават всички европейски лидери и вечерно еротично шоу с водещ Цецка Цачева, а гост водещ Искра Федосова. Ще си гледате и турски и гръцки сериали, а нови филми, програми и музика само ако си цакате за оригинални дискове за да може Дянкича да лапка ДДС, Акцизи, ДОД, 10% и всички други парички, които на вас са ви излишни. А пък тези парички няма да ги влагаме в по - добра инфраструктура, в образование, в по - добро здравеопазване и други такива простотии. Ще купуваме автомобили , СРС та и оръжие за полицията, защото трябва да ви следим да не би да имате някой лев който не сме взели. Това е положението - Аз съм Генерал и Аз командвам парада
Кога получа щатска заплата, тогаз и ше плащам по доларче за песен по iTunes! Дотогава всички сме "андрешковци"! Винаги съм смятал, че полицаите страдат от хронична умствена недостатъчност, но сега се убедих окончателно: може ли да удряш по основната маса, която те е избрала във властта! На умряло куче нож вадят!Май че мечтата на "Бате Бойко" за предсрочни избори ще се сбъдне по-скоро, отколкото е смятал!
-А бе Вие скапаняци нещастни, и ти Колев, ква ти е заплатата бе пич? Мойта е 600 шибани български лева, ти ли ще определяш къде е Европа-или просто трябва да си заслужиш заплатата-послушко и изобщо не си в час с материята!
гледайте да не пропуснете варнеския доставчик интербилд.че преди три години,когато УЖ ги ударихте за 2-3 дни пак си пуснаха фтп-та пълни догоре с музика и филми!даже се хвалеха,че са успели много бързо да ги пуснат.като правите нещо,поне го направете като хората!!!
Искат да отнемат едничката радост на бедните.До там ли я докараха?Жалко ,че гласувах за ГЕРБ.
Изроди,всичкото друго оправихте,до Арена и Замунда стигнахте!Като нямаме пари и филми и музика да нямаме?Че да гледаме турски сериали и чалгии.Защо не спрете оная гнусна порнография БигБрадър?И там печелят от смс-и?!
Тази държава не е полицейска,а си е направо милиционерска.Каквито са и Б.Борисов и Цв.Цветанов.Душичките им са милиционерски и комунистически.
може да спрете замунда и арена, ама можете ли да спрете всички тракери по света. Палячовци, никога няма да можете да ни спрете да гледаме и слушаме каквото си искаме. Между другото, сега като си дръпна някой албум и ми хареса, отивам и си го купувам. Сега, след тези простотии - спирам с купуването.
Точно от това се опасявах, че този ологофрен се пак ще се развихри. Бат Бойко да не пипа там дето ще яде бой на изборите. Това му е гарантирано .. Нито Цветанов ще му помогнат нито приказките за ЕРП-та и т.н.
Като дигнат минималната заплата на европейско равнище, ще почна да си купувам филмите и музиката...и да спрат сървърите на arena i zamunda ше намерим алтернативен вариант.
Никога не се е плащало с SMS в тези два сайта,аман вече,ми направете заплатите като в ЕС и ще си ги купуваме
Ами накажете "организирания престъпник", а не потребителя в интернет, който се ползва от това, което има в мрежата. Също като с цигарите без бандерол - не можем да се справим с контрабандния внос, затова ще ловим дребните риби дето ходят с по две кутии в джоба и ги препродават за жълти стотинки за да изкарат за един хляб. Ама не ви стиска да гърмите по акулите, по е безопасно със шараните.