Черешите удариха 279 лв за килограм
Килограм череши за 279 лева се продават на столичния пазар "Ситняково", а търговците твърдят, че ароматните плодове се купуват.
Обратно в новинатаКоментари - Черешите удариха 279 лв за килограм | Днес.dir.bg
Коментари
Не е луд, който яде баницата, а който му я дава! Ако искат и х 1000 лв. да ги пуснат, като няма балами да ги купуват, ще си ги хапнат те, ама ще им засядат при всяко поглъщане :) Не купувам нищо, което има спекуалтивна цена или характер на продажба! Ако всички правиха така, нямаше да има агнешко на Гергьовден х 15-18 лв./кг, както и шаран за 10 лв./кг на Никулден ;)
тва е безобразие .1кг череши за толкова много пари аве кво става в тая дарява ве.,че били докарани от италя испая.кви 5 лева ве.коъто екупил 100гр за 28 лева сигурно е бил ненормален.никаде по света няма кило череши за 200 лева хеххехе даже в щатите 1 кило е 2 доллара *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Признавам си, че аз закупих всичките череши. Първо, баничарницата до пазара все още не беше отворила, второ много бях гладен, и трето - тук в България дават толкова големи заплати, че да дам 837 лева за 3 кила череши беше нищо работа за мене. Е, че затънах в заеми после и че жена ми натъпка всички костилки от череши обратно в задника ми - това вече нямаше значение :)
А тука във Уолмарта половин кило ягоди струва 2 долара. Изглежда в БГ е победил комунизма...