Коментари - Енергийната борса е приоритет за България | dnes.dir.bg
назад

Енергийната борса е приоритет за България

Създаването на енергийна борса е изключително важен приоритет и за първи път сериозно се работи по тази тема в Министерството на икономиката, заяви министър Трайчо Трайков, предаде БТА.

Обратно в новината

Коментари - Енергийната борса е приоритет за България | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ТРАЙЧО, Не е ли по добре вместо да говориш за бъдещето време, да ни дадеш персонално обяснение какви се ги вършил като прокурист на бандитската енерго - разпределителна компания ЕВН. Разкажи как с престъпни схеми сте начислявали като инвестиции разходи, които подобно на АЕЦ Белене и Цанков камък съществуват само на лист хартия , но не и в реалната действителност. Разкажи ни нещо повече за нормата на печалбата която след третата година от приватизацията (2004 год.) трябваше да падне до 5% , а продължава да стои и е 16 %. Разкажи ни за несъществуващите и отчетени от вас инвестиции които плащаме с цената на тока, Разкажи и за тези 20 % които ни начислявате като технологични загуби при положение , че в съседна Македония цифрата е само 1 %. И В БЪЛГАРИЯ И В МАКЕДОНИЯ ИМА МАЛЦИНСТВЕНИ ГРУПИ КОИТО СЕ ОБВИНЯВАТ В КРАЖБАТА НА ТОК, НО В МАКЕДОНИЯ ТЕЗИ ЗАГУБИ СА 20 ПЪТИ ПО НИСКИ. Тези 20 % ТЕХНОЛОГИЧНИ загуби са си чиста печалба на ЕРП - та, които ти представляваш. Сега Трайчо вместо да пъшкаш закопчан в някоя килия си тръгнал да чертаеш бъдеще и да ми говориш за енергийна ефективност. Нали Закона за Енергийната ефективност го внесоха от ДПС- то. Нали с него вносителя му Рамадан Байрам Аталай искаше и ни превърна в роби в собствените ни панелки, не някой друг а точно нас българите. Нали с внесения от лицето Яне Янев Закон за етажнат собственост трябваше да образуваме ПРЯКО ВОЛЯТА СИ ТКЗС- та които са обречени да фалират при изпълнението на разписаните в Закона за енергийна ефективност мероприятия. ВИЕ ТРАЙЧЕ ВСИЧКИ СТЕ В ЕДНА СХЕМА. ХИЩНИ И АЛЧНИ СТЕ ГОТОВИ ДА НИ ЛИШИТЕ И ОТ ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО ИМАМЕ - ПАНЕЛКИТЕ НИ. Затова ще трябва да ни вкарате в тези обречени на фалит ТКЗС - та, да ни принудите да се превърнем в длъжници , а твоите ЕРП-та в кредитори по разписаните в Закона за енергийна ефективност мероприятия касаещи . ЗНАЕШ ЛИ ТРАЙЧЕ, БОКО НЯМА ДА ВИ ЗАКОПЧЕЕ И ХВЪРЛИ В ДРАНГОЛНИКА, НО ТЕЗИ КОИТО ИДВАТ СЛЕД ВАС ЩЕ ГО НАПРАВЯТ. Вие ще сте тези които ще строите АЕЦ Белене, магистралите и всичко което сте го обещали. От много пари няма да има нужда. Трябва ви само хляб и вода. Ще ги имате.

Сега енергетиката е приоритетен грабеж за ГЕРБ- точи си зъбите