Коментари - Ремонтираме и ”Боинг” от ново поколение | dnes.dir.bg
назад

Ремонтираме и ”Боинг” от ново поколение

В България вече се осъществява базово обслужване на самолети "Боинг-737 Некст дженерейшън", съобщиха от базата на "Луфтханза техник" в София, предаде БТА.

Обратно в новината

Коментари - Ремонтираме и ”Боинг” от ново поколение | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Я го мислим тооо яроплан де ше го ремортират у назе ше ли фръкне към небото или ке се върти кат шугав на землята и ше се наема кат Коце дебелия когя сакаа е качи на каруцата.

Много важна информация за разбирачите на авионите: Лайнер не означава лайнар!

Еййй, хората пуснаха платено прес съобщение, а вие се изпокарахте кой бил по-голям разбирач. :-) :-) Похвалете ги и това е. За една година са намерили доста клиенти и явно им върви работата. Браво. Нека да има работодатели и поръчки от чужбина. :-) :-)

Върха сте!И най-вече за Анадолу джет!Май от там иде и главният техник на компанията

Аз като правя самолети, що не напишат и някоя статия за мен? Мисля работата ми е по-сложна от завиване на болчета в Луфтханза, че без тея кат мен и колегите нямаше да има на кво да ги завиват. А Ха-ха ако ще и CEO на Boeing да стане па ще има проблем с комплексите като гледам.

Тея двамата зевзеци супер много ме разсмяха,заболя ме корема да се смея....ха-ха-ха-хаа

Започнали с airbus, но сега минали на boing, естествено, след като никой в Европа не използва boing вече, ние сме девета глуха пак. Пак сме прецакани..

хи хи къв договор бе смешник там толкова африканци мият всичко ти договри сънуваш....пък до Сиатъл насам знам, че хич и няма да припариш...и сигурно ще дойдеш с няква бракма от ония дето ти ги описах, ако ти дадат да кацнеш изобщо...)))

направо трепят рибата))))

Нека, къртиш човек. Евала! :-)

браво! Знаех си, че такова грамотно момче като тебе ще успее навън. Да не си се установил някъде около Тулуза... там има разкошни кравеферми, произвеждащи първокачествени френски сирена. Parlez vous francais? Като идвам към завода, ще се оглеждам из оборите и нивята наоколо да ти помахам! Ще се провикна силно: Булгар, булга-а-а-р.... Даже обещавам, ако преди това ръката ти не е била в гъза на някоя крава, да те поздравя. Докато съм в обедна почивка в завода на Тулуза (през чекове няма да минавам, защото ще съм с издаден пропуск и договор предварително), пийвам винце и ям сиренце, с радост ще си мисля за всички пенкилери в България и особено за кадърните пенкилери в чужбина, бачкащи по обори, кухни, кенефи и пр., воглаве с ТЕБЕ. А ТИ ако работиш с бухалки и лопати за ринене на тор, аз под ръка си имам една 24-ка ФРЕНСКИ ключ - заповядай, да видим кой кого. Така здраво ще ти влезе отзад, че после и кравите ще ти се смеят. И пак те поздравявам за невероятната ти кариера - ти си ПЪРВИЯТ кравар, успял в чужбина. Познавам само още 3-4 - един ибрикчия в Турция, един мияч на кенефи в Гърция, един мияч на чинии в САЩ, и две жрици на любовта във... Франция (майка ти и сестра ти, предполагам?). Все пак успелите българи зад граница не след дълго взимат и семействата си с тях...

хе хе шаро баро гуги нанай...май това си ти, аз отдавна съм навън драги, ама теб ти казах какво ще ти се случи на чека в Тулуза или в Сиатъл ако отидеш ...щото много ги разбираш работите....смехуран кат ви видя тъпите самолети небоядисани и МРЪСНОбели щото сте такива отворкровци и ми става лошо...айде оди да мозаш овците ...пък ако нещо имаш мерак можеш и да посетиш, такава бухалка по челото ще получиш , че може и совалки после да си мислиш , че ще ремонтираш...смешник нещастен!

Анадолу джет - къртят мифки

До Ха, ха... (21.03.2010 г. 20:30ч.) Баце - напълни ми душата.

стягам куфарите за Тулуза, мааа първо шъ зема да мина през вас да видя майка ти, докато тебе и баща ти ви няма... Шъ издебна момента като е хубаво времето, това шъ е сигурен признак, че вие сте на нивата и копате здраво. Ако всеки се занимаваше с каквото може най-добре (примерно ти само със земеделие), сега нямаше да внасяме от Турция/Гърция. А тази статия е доказателство, че който трябва, се занимава с авиация. МОЛЯ селяни, строители, зидари, зъболекари, общи работници, финансисти, съдии, люпачи на семки и ръководители ОТК от периода 1953 - 1986 г. да НЕ усират апропо и да не си бият душевни чекии върху нещо, което не разбират, само защото се комплексират, че не са се доказали в тяхната си кочинка. На ха (21.03.2010 г. 19:43ч.), който очевидно разбира и от животновъдство (черви гребена) - за да не говоря общо колко е зле България, ще посоча един конкретен проблем - ТИ. Хора с твоето мислене прокудиха стотици кадърни авиоинженери оттук. За тях не е проблем да се докажат в чужбина, за тях ТИ си проблем да се докажат в родината си. Нещата ще тръгнат надобре тогава, когато такива като ТЕБ се появяват все по-рядко и по-рядко с глупостите си - сигурен признак, че ТИ си се хванал здраво за лизгара, мотиката или сатъра, работиш и произвеждаш нещо и си твърде уморен вечерта да си чешаш пръстите по теми ала тъмна Индия за ТЕБ.

Какво ремонтираме не мога да разбера??? Луфханза ремонтира, а наште се набират да носят тежки железни предмети за по 400-500 лева месечно. Супер новина....

ДТРД - двуконтурен турбо-реактивен двигател - ако е по руската терминология отпреди 40 години тово се намираше в всяка руска техническа брошурка от 20 листа

някъв смешен самолетен техник май се опитва да черви гребена...моля моля що не идеш в Тулуза или Сиатъл бе братчет какт си толкоз ербап??или щъ пушнат още на входа поради заплаха за авиацията?

6+

та позабърсват и м праха мерят туй онуй...щото хората знаят кат идат до центъра кви дупки има та да ни дадат да пипаме вътре....смех смеееех голем смех

Komentaristi ot ciala Bulgaria - vklichete se bre!

Накладки сменят ли тия наши майстори

Нека.... забрай да обявиш наградите.

Браво. Това е хубава новина, приятно е човек да чете такива новини.

вече се почна! Кольо (21.03.2010 г. 14:50ч.), като човек работил над 20 години в базово и линейно обслуждане на самолети, знае много добре какво е КВР, например - премитане, измиване на прозорците и зареждане със сандвичи. Сега очаквам друг инжИнер да ми обясни разликата между Boeing Classic и Boeing NG (Next Generation), щото заглавието с ново поколение му се струвало помпозно. Ето и друг помпозно-буржоазни термин - ДТРД. Който ми каже що е то, без да търси в Google, получава бисквитка... аз ви казвам, че българинът разбира от всичко, ама вие не та не...

Познавам един човек от тази служба от преди преврат. Много сериозна работа, особенно ако трябва веднага да се вземе решение за проблеми дали самолетът да продължи полета след екстрена замяна на блока, или спират от полети за по капитален ремонт.

Заглавието ми се струва помпозно и смешно. Дали обслужване и ремонт не означават премитане, измиване на прозорците и зареждане със сандвичи ?

Не бъди идиот, ако имаш акъл не се обаждай, и не се обиждай.

ЕМИ ХАЙДЕ КОМЕНТИРАИ, ЩОМ Е ДОШЪЛ И ТВОЯ РЕД...

Нека драскачите започнат да драскат сега!!!

коментарите на разбиращите от политика, футбол, международни отношения, геополитика, космически науки и самолетостроене и ремонт, но нямащи акъл да издържат семействата си, започнат СЕГА!

Ас сом ут Тюлюзаа и търсиа няко да мииие задници, можи и токивааа кото тиеб ха и ха-ха.

Evala batka, po-tochno ot tova nemoje da se kaje! Vaji za absoliutno vsiaka tema po forumite v dir.bg :)