назад
Жена от падналия асансьор роди здраво бебе
Една от настанените бременни, пострадали при инцидента с падналия асансьор във ВМА, снощи е родила, съобщи за БНР директорът на болницата бригаден генерал доц. Стоян Тонев, предаде БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Жена от падналия асансьор роди здраво бебе | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Жена от падналия асансьор роди здраво бебе--Благодарение на бързата намеса на Бойко Борисов и политическият ни ЕЛИТ ! 03 март 2010 / News.dir.bg