Официално: ”Трейс” ще строи ”Тракия”
Председателят на Управителния съвет на Агенция "Пътна инфраструктура" Божидар Йотов подписа решението за определяне на изпълнител за строителството на участъка от Стара Загора до Нова Загора на магистрала "Тракия".
Обратно в новинатаКоментари - Официално: ”Трейс” ще строи ”Тракия” | Днес.dir.bg
Коментари
Tova 4e ofertata e niska moje da ozna4ava samo edno 4e drugite sa bili zavi6eni s pati vse pak parite gi davat ES taka 4e ne si blaskaite glavite a i tezi nomera s nai niskite oferti gi znaem drugite izmisleni firmi sa dali visoka i op nai dobrata pe4eli!!!
Глупи, необратима е само твоята глупост. Що се отнася до етикетите на блузките ни - има и български. Вярно е, че преобладават турските (не китайски), но е така, защото икономиката ни умишлено беше унищожена, за да ни превърнат в пазар на вносни третокачествени буклуци и стоки втора употреба. С други думи, за да печелят чужди икономики. Е, вече достъчно ни ограбиха, обедняхме, не ставаме за пазар. Налага се сами да решаваме проблемите си и ще ги решим. А като държиш никнеймът ти да е непременно хамерикано - юдейски, промени го на FOOLISH - добре е да отговаря на личностната ти характеристика.
Не ме интересува кой ще я строи, важното е да има магистрала. Защото по пътя Нова Загора- Стара Загора има повече паметници от колкото дървета. Лесно изпълним участък е:поле равно ще трябва само няколко моста да се построят за селскостопански нужди и това е.Важното е да имаме истинска магистрала, а не просто път!
А ако ви кажа, че цената която иска Трейс Груп е безбожно висока. Това е цена само за строежа - отчуждаването и проектирането ще е грижа на държавата. В равното Загорско Поле, само с 3 пътни възела, два от които спокойно могат да не са пълни детелини. Без нито един мост по-висок от 5 метра или по-дълъг от 30.
Алоо, коментарите... Офертата е за 4.3 млн лева на километър. или 430 хил.лв за 100 метра. Вие кво искате ? 12млн. за 1 километър? Тогава щеше да ви се види много, а?
Я запознатите да разяснят, къде в тея Секюрита 13, Трейсове се намират Стенли, Бориславовите и СИ Бандата.
Прав си. преди няколко месеца Бойко обеща да построи магистралата до морето още през 2011 г..... Та той много неща и за Сифия обещаваше, но какво от това!
Тази фирма е строила в Косово,както и модернизиране на летище по стандартите на НАТО. Дали пък и това не е отчетено като плюс ?? :))))
Ще ревете после. Техническа обосновка може да се се изиска и от другите участници. Защо не са го направили?
рекорда на станишев е 0км магистрали за 4 години....трябва да го запишат в книгата на гинес.
Абе тези крадци какво направиха с ЛОТа Чирпан Ст.Загора? Пропадна на 3 месец.А и още не е завършен както трябва.Колко пари дадоха за кампанията на ГЕРБ?
Защо най-ниската оферта?!!! Ако в Германия избираха най-ниската цена, сега щяха да са България!!! Избира се най-опитният строител, бе тъпаци! После ремонтите ще излязат двойно, това го знаят умните даца дори!
Дано наистина я построят за тези пари,но едва ли......?!?!?!?!?!?! накрая видим колко са, но едва ли някой ще го съобщи публично............
Толкова струва само асфалтирането! Съгласно ЗОП, ако най-ниската оферта се различва с повече от 30% от предходната, се изискват допълнителни обяснения, разчети и гаранции за реалността й! Дано пък са познали, но се страхувам, че още догодина ще изплачат за анекс!!
Разликата в сумите за изпълнение е найстина огромна.Спешно да се назначи независима група която да следи за качеството на изпълнение и плащанията.
когато някой предложи цена почти два пъти по-ниска от другите участници значи, че ще си спести от доста неща. По европейските норми за търгове винаги отпада участникът с най-ниска и най-висока цена...тук обаче не е така...
Големи сте радетели на българското, а я си обърнете блузките и вижте етикета Made in PRC на кирилица или латиница е?
Пак ще се карат последни модели поръчкови коли,ще изникнат няколко нови имения дано поне и магистралата да стане!
Сега като започне строежа слагат инспектори да проверяват материалите, който влизат на обекта и след това проверяват качеството на изпълнението. Ако има несъответствие не се налага глоба а се преправя за сметка на изпълнителя.
Че сте прости, то си личи , но поне се запитайте като е толко лесно и бързо да се построи, защо не беше построена вече 20 години от началото на прехода? Кажете бе отворковци... Толко нещастници има в тая държава, някое правителство се заема в рамките на мандата си да завърши половината недовършена магистрала и евльовците пред компютрите, дето са безделници уникални , пак недоволни.... Докат има такива глупаци и невежи, няма как да се оправим! А това не ви е да построите селския път , поинтересувайте се и ще видите,че в Европа строят със скорост - между 15 и 17 км на година... не сте много в час май.
И най-накрая някаква реална цена за строеж без да се налага да плащаме комисионите на крадците от БСП и ДПС
Тея луди ли са за 2 години да я строят тея 30 км?! ЧЕ то там е абсолютно равно и няма един мост! Срамота!!!
аре кажете на прост бгарски език че нещо тука не сме ходили на частни курсове по чужди езици
Чудесно решение.Да подкрепяме решенията на министерството,така ще се провали по-бързо.
предполагам че цената е такава ,защото Трейс имат техника,асфалтова база и кариера под ръка в близост до обекта-това сваля разходите за транспорт(огромно перо),но въпреки това нещо ме гризе съмнение......2 години за 20км....че то Димитровград е създаден от младежки бригади без техника за по малко време бе!!!!:)))))))
И ако се окаже, че е на вълнички, както беше на Цариградско шосе, какво правим? Ще си мислим, че морето вече е започнало ли...
Когато България стане лидер в иновациите, тогава ще имаме български думи за новите неща, плюс английски, щото шанса българския да се наложи като световен език е незначителен.
Брях, що чак 2012?!? 30 км сам човек ще ги построи до 2012 :-D :-) по 15 км на година, ще счупят всетовния рекорд на Станишев скоро. :-D :-)
някои да си спомня, че едно от предизборните обещания на ББ беше ЦЯЛА магистрала до морето още през 2011 г.....
Лоша новина! Ще имаме най-некачествената магистрала в Европа. Тази оферта на нереално ниска цена, трябваше да бъде изключена от надпреварата...
К'во се гнявиш, приятелю? Бъди благодарен, че ги пишат на кирилица. Тя поне си е чисто българска! Отдавна се отказах да обяснявам и да се пъна, че лого е графичен знак, че няма икони по десктопа, а само в църквата, че резолюция е нещо различно от разделителна способност... Толкова по тази тема. А сега - кои са тия в този холдинг, я някой да осветли, че не ми е ясно!
Толкова ли нямаме български думи, че на всяка крачка се употребяват английски-лот,мол,ау бадж и т.н.Още не сме станали официален щат на Америка все пак.
само да не стане после с стандартния номер, парите не стигнаха, материялите се ускапиха много, дайте още пари) а?