Коментари - Нова кантрабанда с парфюми разкриха на ”Лесово” | dnes.dir.bg
назад

Нова кантрабанда с парфюми разкриха на ”Лесово”

Общо 24 660 контрабандни парфюма за над 2.5 млн. лева са иззели инспектори на митническия пункт в Лесово, съобщиха от агенция "Митници".

Обратно в новината

Коментари - Нова кантрабанда с парфюми разкриха на ”Лесово” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

На граничният пункт ,,Лесовоще продължава контрабандата докато не се подмени и изхвърли от там митническият началник.В момента той натапя наистина корумпирани митничари, но не бива да се забравя , че те се отчитат на него, а той си взема своето и се отчита по веригата нагоре.Тези поставени от мафията гниди трябва да се изхвърлят и тогава има някакъв шанс да се поовладеят съществуващите от години контрабандни канали.В противен случай всичко ще бъде само пушилка и нашия нечестен съд ще ги оправдае.

На Илиянци е пълно с оригинални парфюми и одеклони, по 8-10-15 лв. парчето! Но Дянков няма да смее да пипне тамошната контрабанда, защото много бързо ще изхвърчи!

И каква е гаранцията,че в разните лъскави магазини и по сайтовете не ви продават същите боклуци?

За жалост - да. Който си е купувал парфюми от Европата и подуши някои тукашни скъпи ''оригинали от префърцунени магазини, знае това. Цената не е гаранция в Бг ((((

ei bogu ne vi rasbiram be hora. vpro4em mai rasbiram 4e ne iskate ni6to da se promeni . 4etete vseki den se hwa6tat hora, koito war6at naru6enija, raskrivat se ubiizi, i drugi prestapnizi. ili ste ot tija deto ne sa mnogo dowolni 4e polizijata raboti. jiveja w strana v kojato horata sa normalni. wie ste se isrodili be hora. i vse darjawata vi vinovna. blagodarja ti gospodi 4e ne trjabva da patuvan v edno i sa6to metro s podobni. i sigurno ste mladi hora.

В Камион който идва от Турция оригинален е само шофьорът-всичко друго си е чисто менте...

Вместо Шарнир номер 5 - Шанел номер 5!

Бх тези парфюми. Те по-вървежни от наркотиците и цигарите бе!

kolko sa si vzeli za tiah,sas sigurnost ve4e e na svoboda i drugiat pat minava gratis.obi4am tazi darjava

Хубави са парфюмите. Аз си купувам, защото са на по-достъпни цени. Аз съм доволна. Просто ти ги носят в службата. Идва една женица /българка/ и ги продава на достъпни цени. Лошо и това ще спрат. Тия не се шегуват. Не им се сърдя, въпреки всичко.

24 660 за над 2.5 млн. лева pravi po 102,20 leva na parfum. smetkata e mnogo prosta, ne razbiram kak e vazmojno chevek da se obarka taka, no vie si znaete...

Ментета заливат България-циганският квартал на Европа! Дори живота ни е менте!

Марковите парфюми са ментета правени в Дубай или Обединените Арабски Емирства или някъде там. На външен вид са като истинските, дори и на мирис го докарват. Само дето траят много по-малко от истинските. Но по мнение на експертите, вече не може да се установи, кои са истински, кои -фалшиви. Трябва ти лаборатория.

Ако е качествен парфюм, няма как да е на цена 5бр за 10 евро. Това са си ментета. Истинският се усеща по аромата(Често ментето не имитира и оригиналния.), остатъчен аромат на лоши съставки и т.н. Истински хубав парфюм си е на цена 80-100лв средно. Друг е въпросът доколко в камиона са били истински. Иначе цената на производител е сигурно 30-40лв. максимум за парфюм от 120-30. Просто си има много посредници, мита, данъци, магазините за маркови стоки имат огромни разходи за наеми, персонал, реклама, промоциите стигат и до 50% от цената. Всичко това се взима предвид при формиране на крайната цена.

Къде е моя любим Хер Флик??? Не се е снимал с парфюмите??? Тая държава отива на зле! Пък и егати наблюдението на канала за парфюми. За три месеца минали 30 камиона - само и само да се види как минават! Смяяяяяяяяяяях! И сега какво - ще има задържани в Турция, Германия и др. страни на ЕС? И наистина - баси яките парфюми - по 100 лева парчето!!! Т*шак, Г-жа - мъжът ми тръгнал по курви - да не е у вас?

Защо не кажете ,че това са ментетата , които ги продават циганите за по 10-15лв. парчето. Заради тези боклуци нормалните магазини не могат да си продават оригиналните , защото по-простите хора се хващат на въдицата на мангалите , че били крадени и т.н. глупости . Трябва да хванат и китайските ментерлъци , та човек като си даде парите поне да знае че е нещо истинско . Но какво да говорим , народа е много изпростял и търси на всяка цена да е ЕВТИНО , а качеството не го интересува много .

Контрабандни парфюми не значи фалшиви, а незаконно внесени!

24 660 за над 2.5 млн. лева т.е. 1парфюм струва 102,20 ст. На Капалъ Чарши в Истанбул тези парфюми се продават 5бр. за 10 евро т.е. по 4 лв. А тук в България гледам, че разни сайтове издирват будали за по 40 лв.......

vsi4ko tova e za vito6ka

Аз се пръскам с Мухозол. Много е траен.

Мама падурава от ягодка точка ком и от 2 години не е стъпвала в мол или магазин. Яко пазаруване по интернет му е майката

гъди, гъди, гъди, кого ще арестувамднеска за разваляне на моя бизнес)))))