Коментари - Измамници крадат онлайн помощи за Хаити | dnes.dir.bg
назад

Измамници крадат онлайн помощи за Хаити

Криминални банди лишиха хората от средства, предназначени за жертвите на земетресението в Хаити.

Обратно в новината

Коментари - Измамници крадат онлайн помощи за Хаити | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Мършо,престани да бъдеш циничен!Недей богохулства простако!Престани да произнасяш наглите си и лъжливи обвинения!Не ни занимавай с ниския си интелект и с гадостите,които можеш да натвориш!

е че тукашните мобилни оператори да не би да вършат нещо друго. че и държавата граби.

moe sa ot btv i bnt deto se osviniha s honorari pokrai haititu....

ИНТЕРЕСНО, КОИ ЛИ СА ТЕЗИ ИЗМАМНИЦИ

Отвратително и гнусно.Напомня ми за водещата на благотворителния концерт с хонорара от 10 бона.

Гаранция има замесен булгаристанец.

А ти защо не спреш да ядеш за да не облагодетелстваш определени производители на храни?

Елементарно е да се заловят, какво само гонят торент трекерите онея информатици гащници в полицията.

А, големия мерак на нашата еврокомисарка да изтиска от европейския съюз, разбирай и от нашата страна 90 милиона евро помощ за Хаити- не е ли начин да облагодетелства определена банка? Да речем Световната или нейни производни срещу скромна сумичка... Стига сте си играли с трагедията на хората!!!

Крадливите уроди, богатеещи от човешката болка и нещастие - нямат край! Мръсни копелета, без капка човещина и съвест, защо изобщо сте се родили на тази земя...

Ами нашата представителка на Уницеф Ани Салич ,гушна 10 000 лева официално от кампанията,какво повече да очакваме,те тези наши СМС-и все отиват в някоя бездънна яма!Надслова е:Ще пеем и ще правим нещо за да съберем пари за някой(Българските псевдо звезди).а като дойде предаването:Пратет СМС-и О,изстрадали балъци(българи) за да помогнем на някой да се облагодетелства.Са Фалш и подигравки с Българския народ.Колко държави Са и Ще организират такива кампании и най-после и нашите деца да получат най-доброто,а и народа ни като цяло!!!

Какъв е хонорара на Ани Салич? Същата работа,но легална!!!