Измамници крадат онлайн помощи за Хаити
Криминални банди лишиха хората от средства, предназначени за жертвите на земетресението в Хаити.
Обратно в новинатаКоментари - Измамници крадат онлайн помощи за Хаити | Днес.dir.bg
Коментари
Мършо,престани да бъдеш циничен!Недей богохулства простако!Престани да произнасяш наглите си и лъжливи обвинения!Не ни занимавай с ниския си интелект и с гадостите,които можеш да натвориш!
Отвратително и гнусно.Напомня ми за водещата на благотворителния концерт с хонорара от 10 бона.
А ти защо не спреш да ядеш за да не облагодетелстваш определени производители на храни?
Елементарно е да се заловят, какво само гонят торент трекерите онея информатици гащници в полицията.
А, големия мерак на нашата еврокомисарка да изтиска от европейския съюз, разбирай и от нашата страна 90 милиона евро помощ за Хаити- не е ли начин да облагодетелства определена банка? Да речем Световната или нейни производни срещу скромна сумичка... Стига сте си играли с трагедията на хората!!!
Крадливите уроди, богатеещи от човешката болка и нещастие - нямат край! Мръсни копелета, без капка човещина и съвест, защо изобщо сте се родили на тази земя...
Ами нашата представителка на Уницеф Ани Салич ,гушна 10 000 лева официално от кампанията,какво повече да очакваме,те тези наши СМС-и все отиват в някоя бездънна яма!Надслова е:Ще пеем и ще правим нещо за да съберем пари за някой(Българските псевдо звезди).а като дойде предаването:Пратет СМС-и О,изстрадали балъци(българи) за да помогнем на някой да се облагодетелства.Са Фалш и подигравки с Българския народ.Колко държави Са и Ще организират такива кампании и най-после и нашите деца да получат най-доброто,а и народа ни като цяло!!!