Оръжейни сделки с Тайван скараха Китай и САЩ
Китай ще наложи санкции на американските компании, продаващи оръжия на Тайван, обяви днес министерството на външните работи в Пекин, предаде БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Оръжейни сделки с Тайван скараха Китай и САЩ | Днес.dir.bg
Коментари
Увайаеми Дир,някой от модераторите ви не си гледа добре работата,с което накърнява авторитета ви. И по тази тема,както и по няколко други през последните 2-3 дни не бяха публикувани мои,а вероятно и на други хора коментари,ако се съди по празните времеви прозорци между отделните постинги...
ми лдоста отсвета в това числи и любимата ти България е колония бе смешник...Боко лиже много яко там или ти отричаш???
и като как така ще бойкотираш бе смешник...с кандило ли ще влизаш в Интернет и ще драскаш простотии във форума???
До платената демократично-америка бетонна глава SOF и другата псеводемократична и все по-рехава пасмина: Никога не съм подкрепял визическото насилие - камо ли убийството на хиляди хора - но малко данни - Цивилните жертви резултат от американско-английск окупация и грабеж са 650'000 по данни на ООН (Садам беше варварски обесен за смърта на 200 човека). Американците си организираха САМИ убийството на всичките 3000 човека на 11 септември и това не е тайна вече за никого. Само за 100 години американската пасмина изтреби 60 0000 0000 (60 милиона) индианци. През 20-ти век американците са нахлували 106 пъти в чужди суверенни държава. Винаги това е завършвало с масови грабежи (както при завоевания при феодализма и средновековието). Американско английските завоевания за последните 300 години са четирицифрено число из цял свят - къде са комунистическите руски и китайски колонии ? Няколко на съседни околии населени предимно с руско или китайско население. За тези които очевидно не знаят 30% от САЩ (Калифорния, Тексас и др.) са заграбени от Мексико почти завчера заради неплатен заем от няколко сребърни долара (на фона на сегашните хил. милярди дълг на САЩ). Що се отнася до възможностите на Китай и как той бил набрал скорост - да това стана поради безграничната алчност на глобалните капиталисти и американските управляващи фамилии. Свидетели сме (за съжаление) как американско глобалната машина тежко се задави с тази хапка и в момента повръща - публично и изключително смърдящо. Нищо не може да и помогне. Нито могат пак да си построят капиталистически заводи (те ще са нерентабилни и трябва да бъдат на комунистическо-държа принцип) нито могат да повърнат хапката и да отнемат технологичната и финансова позиция на Китай която сами му дадоха (не че те нямаше да си я вземат сами). НАЙ- ГОЛЕМИЯ ВАЛУТЕН РЕЗЕРВ В СВЕТА В ДОЛАРИ Е В КИТАЙ. Само обмислянето на възможността от обръщане в нещо различно от дойлера би довело до пълен и окончателен фалит и разпадане на САЩ (ако там не бъде въведен комунизъм). Бих се кандидатирал за министър на финансите на разпаднал се САЩ. Програмата ми ще е следната: 1. Въвеждане на ДДС 22%; 2. Разрешаване на хазарта навсякъде (сега го има само на 4 места в САЩ); 3. Само гено-модифицирани храни за населението; 4. Здравна, пенсионна и образователна система - каквато им е направил Буш и Хилари. 5. Бензин и ток - на цените на българските 6. А защо не бъдат по-отворени към света - да ги разделим на 51 държави... Изобщо всичко което те ни докараха тук.
Ot kogo shte si poluchat shamara amerikanztite be ... nijakoi den? Ot Gonzo moje bi, ili ot negovite vnutzi :-)?!!!
Крайно време е самозабравилите се американци да си го получат! еврейски слуги! Китай ще ги отнесе като куцо пиле, зелен домат! Те с Иран не могат да се оправят, камо ли пък с Китай! Целия свят пазарува от Китай, а USA се скапва бавно,но сигурно! Жълтата раса ще завладее света, въпрос на време е!!!!
Не е необходимо да си пророк за да се сетиш, че американците скоро пак ще го ду_ат. А този път може и наистина да се случи, а не да го организират тайните им служби. Иначе, МИР и ПЕТРОЛ Вам!
...Китай ще наложи санкции на американските компании, продаващи оръжия на Тайван...! Не може да бъде! Дир-ът нещо се е объркал! Нали само САЩ имат право да налагат ембарго и санкции срещу чуждестранни фирми и правителства. Вероятно има някаква грешка...
Господа журналисти!! Ади обяснете на простия българин думата СУСПЕНДИРА, че съм от село и ей ся си изтръсках галошите от големия сняг.