назад
Десетки хора закъсаха в преспите
Петима души, сред които дете, са вадили спасителите от Вълчи дол тази нощ от преспите. Въпреки лошото време петимата са тръгнали с коли на път.
Обратно в новинатаКоментари - Десетки хора закъсаха в преспите | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
в едната кола били двама души с дете. Сигналът за тях е получен около 3.00 ч. сутринта. .................... олигофрени акъл нямат ли ,че са тръгнали по това време с дете на път????????
До: Вещо лице (23.01.2010 г. 14:30ч.) Коя армия бе, демократ? Няколко стотин трътлести лакоми и крадливи генерали. Те ли ще чистят сняг?
Тоз Идиот-Цонко така ни прекара че ше го помним още 3 мандата,Автобусат на ФК Левски се движи в града с 3 снегорини за да тренират и да се изхварля пред журналисти Цигането-Цонко а около Каварна бедстват стотици хора и Автобуси също иКаварна е напълно блокирала,