Летище “София“ вдига разходите за почистване 19 пъти
Прокуратурата се заема с проверка на договор за почистване на летище “София“, чиято стойност се оказва 19 пъти по-висока от разходите за почистване преди това.
Обратно в новинатаКоментари - Летище “София“ вдига разходите за почистване 19 пъти | Днес.dir.bg
Коментари
На това се крепи днешната ГАНЬОВСКА БЪЛГАРИЯ!!!Законите са за коне а не за лъвове...сиреч за простосмъртните а не за управляващите.За управляващите са корупционните сделки закриването на училища и болници ....продажбите на безценица на шуробаджанашки принцип....И-И-И нищо не се създава само се продава и съсипва....
Жалко че смс-ите се заплащат, но за хората които пътуват от и за Германия може да получат БЕЗПЛАТНА информация на смс от сайта http://www.flyamo.de Но да благодарим на министър Александър Цветков че все пак ни предоставят такава информация.
В БЪЛГАРИЯ НЯМА КОНТРОЛ ИМА САМО ЗАКОНИ И КОРУПЦИЯ, НЕ ГО ЛИ РАЗБРАХТЕ БЕ ХОРА. А И ЗАТВОРИТЕ СА ПЪЛНИ НЯМА И КЪДЕ ДА ВИ ЗАТВОРЯТ, А НЕ СА ПОСТРОИЛИ НИТО ЕДИН ЗАТВОР ЗА ПОСЛЕДНИТЕ 30 ГОДИНИ
Ами то директора на Софийското летище навремето си беше в БАЛКАН най-обикновен стюард.Пълнеха куфарите си редовно на слизане от самолетите с имиш,за да имат хапка и пийка,като отдъхват в хотелите до слд. полет.Какво чудно сега.Прави си гушка на по-високо ниво,ама сигурно не забравя да се отчита на когото и където трябва.
От 10г. живея в чужбина.Ползвал съм 5-6 международни летища.За първи път чувам да се плаща за информация.
Интересно - дали има и един/една дето не знае какво (и кой/и) е общото между София (било и летището), Варна (било и Камчия), Козлодуй (било и АЕЦ), Примагаз, кухокънтящи псевдокомпании в странство !? Хубаво е, че тези скудоумно-изпедепсан тъпотевици вече се описват в печата ; Времето ни обаче изисква и незабавното възстановяване на окраденото .
Цялата ни държава е една огромна шуробаджанашка колиба, където всеки, всеки познава и от всеки зависи. Ясно е, че за еропейци не ставаме, ами най-добре да си направим някакъв наш си съюз, близък до манталитета ни. Примерно: БАС (Балкано-азиатски съюз) и в него да влизат всичкия баберек на Европа и близка Азия. България, Сърбия, Македония, Албания, Румъния, Турция също и други подобни на нас изроди, където всички неща се решават по втория начин. От икономиката до политиката. Тогава ще сме си най-добре, мисля аз.
До: чук (23.01.2010 г. 10:24ч.) Много сме си свестни. Само да ги нямаше юдеите от САЩ. Ама ще им дойда краят някой Божи ден...
като дойде бате ви бойко и разпертушини всичко - комуняги, турци - мурци, цигани-мигани, кризи и най-вече мризи