Кокинов препоръча на Малкия Маргин да се предаде
Назначената охрана на градския прокурор на София Николай Кокинов е вследствие на убийството на Боби Цанков и има връзка със срещите, за които стана ясно, че двамата са провеждали.
Обратно в новинатаКоментари - Кокинов препоръча на Малкия Маргин да се предаде | Днес.dir.bg
Коментари
И как разбраха, че са Маргините като не заловиха извършителя на убийството? Или те са винаги виновни до намиране на истинските виновници, а ... търсят ли ги изобщо?
И Правилно го е посъветвал...тях няма да ги вкарат в затвора, просто рано или късно и тях ще ги застрелята. Достатъчно са неудобни вече...
Малкият Маргин трие нагара от барута който е останал по тялото му след отсвирването на Боби Шкембето! Та затова се крие ,още, търка, търка ,търка и докато не го изтърка ,няма да се появи!
Само глупости прави нашата родна прокуратура. Стоварва обвинения в простарнството за подбудителство преди на е намерила извършителя, после пък иска някой доброволно да се предаде, само защото полицията го издирва. Не иска ли доброволно да се появи пред затвора с куфарче в ръка. Този Кокинов или говори глупости, или върши простотии, или и двете. Като че ли не е зършил право, ами библиотекарския.
Абе вие вярвате ли, че Маргините сами ще тръгнат да гърмят по някой? Точно те ще да са господа. Не стига, че те поръчват музиката ами и после да чистят някакъв си келеш и то лично. Поредната замазка за обикновените хорица. И поредното изказване на некаква си кифла от пресата ли от радиата ли. Показното убийство на Боби Цанков било идентично с това на Георги Стоев. Да ама не другарко. Докато този толуп си се движел с охраната от некви посерковци, Георги е приказвал минути преди истрела със евентуалният си поръчител и не е имал охрана. В разрзрез с всичко това Боби си е житкал мислейки се за недосегаем и , че ще му се размине. Жалко за отнетия живот но не и за Боби. А колкото до извършителите то си го набийте в кратуните господа полицаи и магистрати. Не са Маргините.
Абе вие вярвате ли, че Маргините сами ще тръгнат да гърмят по някой? Точно те ще да са господа. Не стига, че те поръчват музиката ами и после да чистят някакъв си келеш и то лично. Поредната замазка за обикновените хорица. И поредното изказване на некаква си кифла от пресата ли от радиата ли. Показното убийство на Боби Цанков било идентично с това на Георги Стоев. Да ама не другарко. Докато този толуп си се движел с охраната от некви посерковци, Георги е приказвал минути преди истрела със евентуалният си поръчител и не е имал охрана. В разрзрез с всичко това Боби си е житкал мислейки се за недосегаем и , че ще му се размине. Жалко за отнетия живот но не и за Боби. А колкото до извършителите то си го набийте в кратуните господа полицаи и магистрати. Не са Маргините.
Дааа.Комунистическит черни ангели един по един ще отидат в панделата май.Партизанската борба на комунистите е отживелица вече.Трябва да го разберат това и да си налягат парцалите.
то и крокодила бил у нас,а го хванаха като се прибираше от вън,на кого да вярваш,май зависи от ловкостта на адвокатите,язък за правосъдието.