Градежът на метрото разбърка транспорта
От събота се въвеждат промени в организацията на движение по бул. “Черни връх“ в София заради строителството на метростанцията при бул. “Джеймс Баучер“, съобщиха за БТА от Центъра за градска мобилност.
Обратно в новинатаКоментари - Градежът на метрото разбърка транспорта | Днес.dir.bg
Коментари
da smenyat reisa 7 T ot NADEJDA toya kmet e prestapnik .egati i gadnite kmetova mrasni pseta
С метро или без метро, трансопртът е вечно объркан- лоши пътища, некадърни водачи, недисциплинирани пешеходци....
Ане защо толкова мразят кв. Хладилника?! Ами то вече няма как да се пътува от и до него :(
ако бяха дали до сега на една турска фирма щеше да свърши итодаван те работят денонощно
da smenyat reisa 7 T ot NADEJDA toya kmet e prestapnik .egati i gadnite kmetova mrasni pseta
С метро или без метро, трансопртът е вечно объркан- лоши пътища, некадърни водачи, недисциплинирани пешеходци....
Ане защо толкова мразят кв. Хладилника?! Ами то вече няма как да се пътува от и до него :(
ако бяха дали до сега на една турска фирма щеше да свърши итодаван те работят денонощно