Коментари - Градежът на метрото разбърка транспорта | dnes.dir.bg
назад

Градежът на метрото разбърка транспорта

От събота се въвеждат промени в организацията на движение по бул. “Черни връх“ в София заради строителството на метростанцията при бул. “Джеймс Баучер“, съобщиха за БТА от Центъра за градска мобилност.

Обратно в новината

Коментари - Градежът на метрото разбърка транспорта | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

da smenyat reisa 7 T ot NADEJDA toya kmet e prestapnik .egati i gadnite kmetova mrasni pseta

С метро или без метро, трансопртът е вечно объркан- лоши пътища, некадърни водачи, недисциплинирани пешеходци....

Ане защо толкова мразят кв. Хладилника?! Ами то вече няма как да се пътува от и до него :(

ако бяха дали до сега на една турска фирма щеше да свърши итодаван те работят денонощно

пазете частите, че докато дойдат другите, тия да не вземт да липсват?

da smenyat reisa 7 T ot NADEJDA toya kmet e prestapnik .egati i gadnite kmetova mrasni pseta

С метро или без метро, трансопртът е вечно объркан- лоши пътища, некадърни водачи, недисциплинирани пешеходци....

Ане защо толкова мразят кв. Хладилника?! Ами то вече няма как да се пътува от и до него :(

ако бяха дали до сега на една турска фирма щеше да свърши итодаван те работят денонощно

пазете частите, че докато дойдат другите, тия да не вземт да липсват?