ЕП подготвя оръжията си за новите еврокомисари
Европейският парламент (ЕП) се готви от понеделник да започне 9-дневно строго препитване на предложените членове на новата Европейска комисия.
Обратно в новинатаКоментари - ЕП подготвя оръжията си за новите еврокомисари | Днес.dir.bg
Коментари
Да не би да сте бил в комунизма някога? Бяхте само в болшевишкия вариант на социалната практика. Що се отнася до туалетната /то първо трябва да излезем от туалетна на Европа, както ни е било казано в прав текст.
Драги ми Desko, защо не съм станал премиер, президент, председател на НС-питай тандема ДПС+ БСП, които решаваха кой да влезе в НС и кой да направят президент и премиер. Ако не вярваш, ела след няколко дни в нашия сайт да прочетеш, та белким проумееш нещо? Дали ще ставам кмет сега зависи от бат ти ББ, той определя кой да прави кмет и как се провеждат кметски избори по оная система, а там не всеки може да се вреди, само верни съратници. Аз не съм от тях! И как така си решил, че вече не са ме повишили до рангглавен редактор на сайта ни?Той хич не е измислен, щото има посещения над 10 000дущи дневно и пак се връщат на другия ден и ни четат ли четат А ти вземи да се изкажеш по темата, а не да гледаш в паницата на другите, да ги обсъждаш и да лаеш като партийно, пардон-улично производно, та да разберем дали имаш поне грам мозък за две аналитични изречения?! 321, моите адмирации, каза най верното нещо за случая!
Забелязвам, че комунистическото потекло е аргумент за отхвърляне на еврокомисари. Дори ;образованието по съветски модел, което са получили' предизвиква силни смущения. Както всички знаем Станишев е съветски възпитаник и е защитавал дипломна работа, свързана с комунистическата идеология. Ето още едно потвърждение, че комунизмът е сбор от извратени съзнания, които са вредни за обществото и за себе си. Резултати имахме до преди половин година, а последствията ще са още петилетка. Не е ли време да формулираме заявка за излизане от тази тоалетна на човечеството - комунизма?
Съгласен съм с преценките ви. И пък не виждам, как Желева може да се справи с хуманитарна катастрофа в Сомалиа.
МНОГО Е СИЛНА НАШАТА КАТО ВЪНШЕН М-Р, ДОРИ И СЕГА ПО ВЪПРОСИТЕ СОМАЛИЙСКИ Я НЯМА. ПО МОЕ НАРЕЖДАНЕ Е СЪЗДАДЕНА ГРУПА ДА ОПРАВИ НЕЩАТА, ПО МОЕ НАРЕЖДАНЕ.. ХАХА.. СИГУРНО ЧЕТЕ ЗА ПРЕПИТВАНЕТО
Добре е все пак , че никой освен нас не ви чете простотиите в Европа. Защото ВСИЧКИ комисари са нови и без опит. Нали сега тръгва ЕС като нова институция с президент, договор и външен министър. Дядо Йоцо му е простено: дадо е, пък освен че е сляп, сигурно е и глух и ням, няма образование, няма възпитание защото произхожда от там където човек се изхожда...Ама другите са просто социалисти, за което акъл не се иска, само простотия до шия.
kakva konservatorka e jeleva tja e mutresa a majat i e mutra konservatorka ot partija v kojato vsitschki sa bili s partiini komunistitscheski knischki i sa se prebojadisali kakto bogataschite sled 9.9 stanaha partiizi sa da sapasat sebe si i bogatsvata si stiga pinisi jeleva ne e sa eu kom.jalko sche e ako ja isberat
Цялара работа с това номиниране е адски збъркана . Тая простотия не бива да продължава трябва да се наемат професионалисти с опит не не парашутисти по държавна линия .
Бе дедо Йоцо ти къде беше по време на изборите и що не взе да станеш премиер, президент, председател на НС, кмет на София и областен на всички области, както и да заемеш няколко от най високите постове в ЕС. Че много ги разбираш и си компетентен по всяка една тема. Хайде пишете си анализите на измисленото ви сайтче и престанете да бълвате коментари по големи от самата статия. Или може би се надяваш някой да те покани за главен редактор на сйата а? Ей аман значи.
А що не попитат Госпожа Желева с какъв опит се ползва в предоставения й ресор ? Вобще какъв политически опит има тая ? Какво е направила в като евро депутат?
Дали сме доволни или не от номинираните българи/ки из дебрите на т.нар. европейско управление си е отворен въпрос ; а отговорите му ще бъдат както от бъдещите им шефове/проверяващи, така и от нас самите . Тези отговори ще имат все пак една обща основа - какво и как ще свършат тези хора . Нека им пожелаем успешна, адекватна и прозрачна работа !
Долното изречение да се чете: ЕС трябва да се ръководи от развитите страни и демокрации от Северна и Средна Европа, където най-добре действат антикорупционните законодателства(прев органи, непозволяващи раждането на олигархия, за това такава няма в тези страни ), придружени с отлично работещи и независими, ДЕполитизирани съдебни системи и които имат най-нисък индекс на корупция в света.
Ха ха ха, аз бих описал други причини по които трябва да бъдат елиминирани всички тези кандидати за еврокомисарски длъжности. АНТИКОРУПЦИЯТА трябва да бъде главния критерий за избор! Румяна Желева трябва да бъде елиминирана по закона за конфликт на интереси, действащ от 60 години във всички стари членки на ЕС и който е вид антикорупционно законодателство отделящ корпоративните интереси от властта и политиката и важащ за цялата рода на държавника до десето коляно. В нашата страна такъв закон се прие едва от миналата година, но приет без наказания по искане на другарката Т.Дончева -БСП с което показа как бунтарката -социалиста работи за интересите на олигархията. Ясно е вече на всички, че настоящето българско правителство работи за интересите на определени олигархични кланове около три банки- СБанка, ЦКБ и ПИБ. Всички еврокомисари от бившите соц. страни и сегашни млади демокрация трябва да бъдат елиминирани от ръководството на Евросъюза защото като млади демокрации те са носители на посттоталитарно съзнание , нищо не разбират от основните принципи на демокрацията: разделение на властите, деполитизация- тези явления се ширят в техните страни вече 20 години преход и носят огромна корупция,и в тях е заложено неразвитото демократично съзнание на тези общества. ПсевдоДемократ,пре на корумпирани общества не може да управлява Еворсъюза. Катрин Аштън трябва да се елиминира като представител на Англия и нейната външна политика.Англия е пуделът на САЩ и проводница на американските интереси за дезинтеграция на ЕС и неговото подриване. Лисабонския договор приет току що носи две важни мисии за ЕС- създаване на няколко общи политика за ЕС- обща външна политика и независима от САЩ, общи икономически правила и модели и общо антикорупционно законодателство. Но те не са в изгода на САЩ и за това Катрин Аштън няма да върши НИЩО! Барозу трябва да бъде също елиминиран, като представител на една нискоразвита демокрация-Португали с недобре действащо антикорупционно законодателство и висока корупция.За същото трябва да бъде елиминирана и гръцката представителка. Португалия и Гърция се числят към слабо развитите страни и демокрации на ЕС с наличието на финансова олигархия, наречени pigs прасенцата( Гърция Португалия, Италия, Испания). ЕС не трябва да се управлява от представители на нискоразвити демокрации- това трябва да бъде основния критерий при избора. ЕС трябва да се ръководи от развитите страни и демокрации от Северна и Средна Европа, където най- добре действат антикорупционните законодателства(прев орган и не позволяват раждането на олигархия, такава няма в тези страни ), придружени с отлично работещи и независими, ре политизирани съдебни системи и които имат най-нисък индекс на корупция в света. Там и десни и леви са еднакво хванати под шапката НА ЗАКОНА и не смеят да откраднат нито цент от парите на данъкоплатците. Само при тези обстоятелства сега клоаката, наречена ЕС, може да просъществува успешно! ideyazabulgaria.org
А равновесието на нашта др. Желева? Дали тя няма да ги извади от него? А може и да ги уплаши, ако им се озъби и им скръцне със зъби......Ще видим как ще отговаря знаещата немски напориста дама със съмнително обкръжение.....Впроч още около 650 000 българи поназнайват като нея немски, ама не им дойде на ум да се бутат напред и перчат с това....
Да не би да сте бил в комунизма някога? Бяхте само в болшевишкия вариант на социалната практика. Що се отнася до туалетната /то първо трябва да излезем от туалетна на Европа, както ни е било казано в прав текст.
Драги ми Desko, защо не съм станал премиер, президент, председател на НС-питай тандема ДПС+ БСП, които решаваха кой да влезе в НС и кой да направят президент и премиер. Ако не вярваш, ела след няколко дни в нашия сайт да прочетеш, та белким проумееш нещо? Дали ще ставам кмет сега зависи от бат ти ББ, той определя кой да прави кмет и как се провеждат кметски избори по оная система, а там не всеки може да се вреди, само верни съратници. Аз не съм от тях! И как така си решил, че вече не са ме повишили до рангглавен редактор на сайта ни?Той хич не е измислен, щото има посещения над 10 000дущи дневно и пак се връщат на другия ден и ни четат ли четат А ти вземи да се изкажеш по темата, а не да гледаш в паницата на другите, да ги обсъждаш и да лаеш като партийно, пардон-улично производно, та да разберем дали имаш поне грам мозък за две аналитични изречения?! 321, моите адмирации, каза най верното нещо за случая!
Забелязвам, че комунистическото потекло е аргумент за отхвърляне на еврокомисари. Дори ;образованието по съветски модел, което са получили' предизвиква силни смущения. Както всички знаем Станишев е съветски възпитаник и е защитавал дипломна работа, свързана с комунистическата идеология. Ето още едно потвърждение, че комунизмът е сбор от извратени съзнания, които са вредни за обществото и за себе си. Резултати имахме до преди половин година, а последствията ще са още петилетка. Не е ли време да формулираме заявка за излизане от тази тоалетна на човечеството - комунизма?
Съгласен съм с преценките ви. И пък не виждам, как Желева може да се справи с хуманитарна катастрофа в Сомалиа.
МНОГО Е СИЛНА НАШАТА КАТО ВЪНШЕН М-Р, ДОРИ И СЕГА ПО ВЪПРОСИТЕ СОМАЛИЙСКИ Я НЯМА. ПО МОЕ НАРЕЖДАНЕ Е СЪЗДАДЕНА ГРУПА ДА ОПРАВИ НЕЩАТА, ПО МОЕ НАРЕЖДАНЕ.. ХАХА.. СИГУРНО ЧЕТЕ ЗА ПРЕПИТВАНЕТО
Добре е все пак , че никой освен нас не ви чете простотиите в Европа. Защото ВСИЧКИ комисари са нови и без опит. Нали сега тръгва ЕС като нова институция с президент, договор и външен министър. Дядо Йоцо му е простено: дадо е, пък освен че е сляп, сигурно е и глух и ням, няма образование, няма възпитание защото произхожда от там където човек се изхожда...Ама другите са просто социалисти, за което акъл не се иска, само простотия до шия.
kakva konservatorka e jeleva tja e mutresa a majat i e mutra konservatorka ot partija v kojato vsitschki sa bili s partiini komunistitscheski knischki i sa se prebojadisali kakto bogataschite sled 9.9 stanaha partiizi sa da sapasat sebe si i bogatsvata si stiga pinisi jeleva ne e sa eu kom.jalko sche e ako ja isberat
Цялара работа с това номиниране е адски збъркана . Тая простотия не бива да продължава трябва да се наемат професионалисти с опит не не парашутисти по държавна линия .
Бе дедо Йоцо ти къде беше по време на изборите и що не взе да станеш премиер, президент, председател на НС, кмет на София и областен на всички области, както и да заемеш няколко от най високите постове в ЕС. Че много ги разбираш и си компетентен по всяка една тема. Хайде пишете си анализите на измисленото ви сайтче и престанете да бълвате коментари по големи от самата статия. Или може би се надяваш някой да те покани за главен редактор на сйата а? Ей аман значи.
А що не попитат Госпожа Желева с какъв опит се ползва в предоставения й ресор ? Вобще какъв политически опит има тая ? Какво е направила в като евро депутат?
Дали сме доволни или не от номинираните българи/ки из дебрите на т.нар. европейско управление си е отворен въпрос ; а отговорите му ще бъдат както от бъдещите им шефове/проверяващи, така и от нас самите . Тези отговори ще имат все пак една обща основа - какво и как ще свършат тези хора . Нека им пожелаем успешна, адекватна и прозрачна работа !
Долното изречение да се чете: ЕС трябва да се ръководи от развитите страни и демокрации от Северна и Средна Европа, където най-добре действат антикорупционните законодателства(прев органи, непозволяващи раждането на олигархия, за това такава няма в тези страни ), придружени с отлично работещи и независими, ДЕполитизирани съдебни системи и които имат най-нисък индекс на корупция в света.
Ха ха ха, аз бих описал други причини по които трябва да бъдат елиминирани всички тези кандидати за еврокомисарски длъжности. АНТИКОРУПЦИЯТА трябва да бъде главния критерий за избор! Румяна Желева трябва да бъде елиминирана по закона за конфликт на интереси, действащ от 60 години във всички стари членки на ЕС и който е вид антикорупционно законодателство отделящ корпоративните интереси от властта и политиката и важащ за цялата рода на държавника до десето коляно. В нашата страна такъв закон се прие едва от миналата година, но приет без наказания по искане на другарката Т.Дончева -БСП с което показа как бунтарката -социалиста работи за интересите на олигархията. Ясно е вече на всички, че настоящето българско правителство работи за интересите на определени олигархични кланове около три банки- СБанка, ЦКБ и ПИБ. Всички еврокомисари от бившите соц. страни и сегашни млади демокрация трябва да бъдат елиминирани от ръководството на Евросъюза защото като млади демокрации те са носители на посттоталитарно съзнание , нищо не разбират от основните принципи на демокрацията: разделение на властите, деполитизация- тези явления се ширят в техните страни вече 20 години преход и носят огромна корупция,и в тях е заложено неразвитото демократично съзнание на тези общества. ПсевдоДемократ,пре на корумпирани общества не може да управлява Еворсъюза. Катрин Аштън трябва да се елиминира като представител на Англия и нейната външна политика.Англия е пуделът на САЩ и проводница на американските интереси за дезинтеграция на ЕС и неговото подриване. Лисабонския договор приет току що носи две важни мисии за ЕС- създаване на няколко общи политика за ЕС- обща външна политика и независима от САЩ, общи икономически правила и модели и общо антикорупционно законодателство. Но те не са в изгода на САЩ и за това Катрин Аштън няма да върши НИЩО! Барозу трябва да бъде също елиминиран, като представител на една нискоразвита демокрация-Португали с недобре действащо антикорупционно законодателство и висока корупция.За същото трябва да бъде елиминирана и гръцката представителка. Португалия и Гърция се числят към слабо развитите страни и демокрации на ЕС с наличието на финансова олигархия, наречени pigs прасенцата( Гърция Португалия, Италия, Испания). ЕС не трябва да се управлява от представители на нискоразвити демокрации- това трябва да бъде основния критерий при избора. ЕС трябва да се ръководи от развитите страни и демокрации от Северна и Средна Европа, където най- добре действат антикорупционните законодателства(прев орган и не позволяват раждането на олигархия, такава няма в тези страни ), придружени с отлично работещи и независими, ре политизирани съдебни системи и които имат най-нисък индекс на корупция в света. Там и десни и леви са еднакво хванати под шапката НА ЗАКОНА и не смеят да откраднат нито цент от парите на данъкоплатците. Само при тези обстоятелства сега клоаката, наречена ЕС, може да просъществува успешно! ideyazabulgaria.org
А равновесието на нашта др. Желева? Дали тя няма да ги извади от него? А може и да ги уплаши, ако им се озъби и им скръцне със зъби......Ще видим как ще отговаря знаещата немски напориста дама със съмнително обкръжение.....Впроч още около 650 000 българи поназнайват като нея немски, ама не им дойде на ум да се бутат напред и перчат с това....