Коментари - Извънредна среща на ЕС за кризата | dnes.dir.bg
назад

Извънредна среща на ЕС за кризата

Новоизбраният президент на Европейския съюз Херман ван Ромпой обяви, че организира на 11 февруари извънредна среща на върха на Европейския съюз.

Обратно в новината

Коментари - Извънредна среща на ЕС за кризата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Тази извънредна среща на върха на Европейския съюз насрочена за 11.02.2010 год. е НЕНУЖНА!!! Нашият министър на финансите, намиращ се в топ 100 на икономистите в света вече каза, че кризата ще приключи около април 2010 година. За какво да се срещат? Какво да разискват? Изобщо какви икономически проблеми?

da ama avtomobilnote giganti i golemite korporaciy,koito gi slojiha na vlast tiq si iskat svoeto....

Ще разискват икономическите проблеми на държавата ЕС. Ние сме една бедна провинция в тази държава, а министрите ни, парламента, правосъдието и пр. са със затихващи функции. Лисабонския договор, ако не знаеш все още, превърна полусуверенните държави от ЕС в щати. Да са ви честите СЕЩ и супердържавата, която, подобно на САЩ се управлява от Ротшилдовци, Рокфелеровци и племето. Виж САЩ и се сещай за бъдещето на СЕЩ!

Ще разискват икономическите проблеми на държавата ЕС. Ние сме една бедна провинция в тази държава, а министрите ни, парламента, правосъдието и пр. са със затихващи функции. Лисабонския договор, ако не знаеш все още, превърна полусуверенните държави от ЕС в щати. Да са ви честите СЕЩ и супердържавата, която, подобно на САЩ се управлява от Ротшилдовци, Рокфелеровци и племето. Виж САЩ и се сещай за бъдещето на СЕЩ!

социалният модел е ОЧЕВАДЕН провал от всяка една гледна точка и това от което има нужда е незабавно реформиране а не допълнително финансиране ! зад скапаният социален модел се крият интересите на банки и застрахователни пирамиди а не интересите на честно работещото общество.

Какви срещи, бе? Какъв социален модел? Всичко трябва да се остави на невидимата ръка на пазара, тя докарва кризите, тя и ще ги разкара...някога, ако й помогне държавната намеса. Аман от комунисти!

Тази извънредна среща на върха на Европейския съюз насрочена за 11.02.2010 год. е НЕНУЖНА!!! Нашият министър на финансите, намиращ се в топ 100 на икономистите в света вече каза, че кризата ще приключи около април 2010 година. За какво да се срещат? Какво да разискват? Изобщо какви икономически проблеми?

da ama avtomobilnote giganti i golemite korporaciy,koito gi slojiha na vlast tiq si iskat svoeto....

Ще разискват икономическите проблеми на държавата ЕС. Ние сме една бедна провинция в тази държава, а министрите ни, парламента, правосъдието и пр. са със затихващи функции. Лисабонския договор, ако не знаеш все още, превърна полусуверенните държави от ЕС в щати. Да са ви честите СЕЩ и супердържавата, която, подобно на САЩ се управлява от Ротшилдовци, Рокфелеровци и племето. Виж САЩ и се сещай за бъдещето на СЕЩ!

Ще разискват икономическите проблеми на държавата ЕС. Ние сме една бедна провинция в тази държава, а министрите ни, парламента, правосъдието и пр. са със затихващи функции. Лисабонския договор, ако не знаеш все още, превърна полусуверенните държави от ЕС в щати. Да са ви честите СЕЩ и супердържавата, която, подобно на САЩ се управлява от Ротшилдовци, Рокфелеровци и племето. Виж САЩ и се сещай за бъдещето на СЕЩ!

социалният модел е ОЧЕВАДЕН провал от всяка една гледна точка и това от което има нужда е незабавно реформиране а не допълнително финансиране ! зад скапаният социален модел се крият интересите на банки и застрахователни пирамиди а не интересите на честно работещото общество.

Какви срещи, бе? Какъв социален модел? Всичко трябва да се остави на невидимата ръка на пазара, тя докарва кризите, тя и ще ги разкара...някога, ако й помогне държавната намеса. Аман от комунисти!