Коментари - Съживяване на икономиката - едва наесен | dnes.dir.bg
назад

Съживяване на икономиката - едва наесен

В най-добрия случай през есента на 2010 г. може да се очаква съживяване в икономиката на България, според икономиста професор Чавдар Николов.

Обратно в новината

Коментари - Съживяване на икономиката - едва наесен | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

С това правителство в България не може да има съживяване на каквото и да било.

Не беше ли по-рано?! След 2 месеца ще го преместят още по-нататък!

Как така наесен, след като г. Дянков каза, че това ще стане най-късно през май. Дянков знае най-добре.

я малката пица да се изкаже....той квото каже тва ще да е))))

Ъъъъ какво ще съживяват че не разбрах ?! Икономиката тука е на равнище от 19 век и по-рано. Има някаква обслужваща сфера, малко мутротуризъм и това е. Не разбирам за каква икономика говорят. От поне 20 години Бг няма правителство, само разни мафиотски структури се изреждат...

Да не му е връзваме! Тоя сигурно е някой червен диверсант-провокатор

А кой беше този Чавдар Янков? И къде е професор?

Пардон, Чавдар Николов?

Като Си Банка, ЦКБ и ПИБ си получат годишните лихви от въртене на бюджета и резерва в тях( ако не са отнесли половината от тях?)

с какво ще я съживиме, като няма производство.

Ще я съживяват с нови данъци, акцизи, такси, глоби и т.н.

Аман от разбирачи!

Стига сте давали трибуна на тия псевдопрофесори и политолози,социални антрополози,червени шамани!На народа му писна от лъжепророци и гадатели...

Така реанимирана, , икономиката ще заприлича още повече на зомби или на Франкенщайн......Про е другаде - не можеш да чакаш милост от злобари, егоисти и крадци! А това е вечно тук....

ахахахаххх колко весела статия.

моте фирми излязоха от кризата сега ще правя дограмата на парламента , а утре може и тракия едният лот - ха ха

В най-добрия случей есента :-)) но на 2012 е забравил да добави

Много точно казано. Някои кризи са си лично наши. Например Имотния балон, той рано или късно щеше да се пръсне. Дори и Европа да излезе от кризата имотите има да падат поне двойно спрямо сегашните нива за да достигнат цени адекватни на покупателната способност на българина ... освен рабира се ако не се случи шоково увеличение на заплатите. Зега за сега обаче имаме да връщаме 37 000 000 000 евро БВД, така че на този етап по скоро се задава шоково намаляване на заплати. Ако си говорим реално, България ще излезе от кризата 3-4 години след останалия свят, но само при условие че тук тръгнат инвестиции в прозиводство, а не в бетон и куха борса. Дали ще тръгнат инвестиции в България някога? Задайте си въпроса, кое е държавата по данни на ЕК с най-ниско интелигентни деца и ще разберете отговора.

Точно заради такива мнения,КОИТО СТАВАТ ПУБЛИЧНО ДОСТОЯНИЕ,хората няма да върнат своето доверие скоро и кризата ще продължи....не го ли осъзнават тези парвенюта или просто икат да има стагнация и хората да гладуват?!!!!! Please shut the f* up!!!!!!

Освен ако не съм Ванга (пък аз не съм), не бих се наел да правя каквито и да е прогнози, особено в икономиката. Най-малкото един сериозен учен би подкрепил една такава теория с цифри, формула, статистика и коефициенти. Иначе подобно изказване е извадено от никъде, т.е. и Бай Пешо Тигана от маалата може да каже подобно нещо със същата стойност.

Съживяване на икономиката - едва наесен - трай коньо за зелена трева

Като чета че хер флик вижда бъдещето на България като световна сила в производството на органични зеленчуци и ми става ясно че съживяването на икономиката ще стане по латиноамерикански, Така че братя садете един ред дрога един ред краставици. Дрогата за износ , краставиците за Биби и хер флик

Съживяване на икономиката - едва наесенКоя есен тази ли ,другата ли, по- другата ли,по-по-по-по-по другата ли??????????

толкова е прав Ikonomist че хем ми се плаче - хем ми се реве

Имайте срам от Бога! За покойница не се говори с подигравка и с надежди говежди.....Ама моля ви се!!

С ТАКОВА ПРАВИТЕЛСТВО, КОЕТО Е ПОДЛОЖИЛО НА РЕСТРИКЦИИ ЦЯЛАТА ИКОНОМИКА НА БЪЛГАРИЯ СКОРО НЯМЯ ДА ИЗЛЕЗЕМ ОТ КРИЗАТА. През 2009 г. на Боко му бяха виновни от Тройната коалиция /изобщо ни ги защитавам/, през 2010 г. вероятно прогнилата администрация и съдебната система, а през 2011 г. кой ще му е виновен? Така беше и с главния прокурор Велчев. През първата година от мандата му беше виновен Филчев, през втората година лошата кадрова политика на Филчев, а през третата се видя, че той самия нищо не може и всички негови апологети млъкнаха и никой вече не го взема на сериозно. Преди глупавите журналистки боговееха пред всяка негова увъртяна и празна от смисъл мисъл, а сега изобщо никой не му обръща внимание.

С това правителство в България не може да има съживяване на каквото и да било.

Не беше ли по-рано?! След 2 месеца ще го преместят още по-нататък!

Как така наесен, след като г. Дянков каза, че това ще стане най-късно през май. Дянков знае най-добре.

я малката пица да се изкаже....той квото каже тва ще да е))))

Ъъъъ какво ще съживяват че не разбрах ?! Икономиката тука е на равнище от 19 век и по-рано. Има някаква обслужваща сфера, малко мутротуризъм и това е. Не разбирам за каква икономика говорят. От поне 20 години Бг няма правителство, само разни мафиотски структури се изреждат...

Да не му е връзваме! Тоя сигурно е някой червен диверсант-провокатор

А кой беше този Чавдар Янков? И къде е професор?

Пардон, Чавдар Николов?

Като Си Банка, ЦКБ и ПИБ си получат годишните лихви от въртене на бюджета и резерва в тях( ако не са отнесли половината от тях?)

с какво ще я съживиме, като няма производство.

Ще я съживяват с нови данъци, акцизи, такси, глоби и т.н.

Аман от разбирачи!

Стига сте давали трибуна на тия псевдопрофесори и политолози,социални антрополози,червени шамани!На народа му писна от лъжепророци и гадатели...

Така реанимирана, , икономиката ще заприлича още повече на зомби или на Франкенщайн......Про е другаде - не можеш да чакаш милост от злобари, егоисти и крадци! А това е вечно тук....

ахахахаххх колко весела статия.

моте фирми излязоха от кризата сега ще правя дограмата на парламента , а утре може и тракия едният лот - ха ха

В най-добрия случей есента :-)) но на 2012 е забравил да добави

Много точно казано. Някои кризи са си лично наши. Например Имотния балон, той рано или късно щеше да се пръсне. Дори и Европа да излезе от кризата имотите има да падат поне двойно спрямо сегашните нива за да достигнат цени адекватни на покупателната способност на българина ... освен рабира се ако не се случи шоково увеличение на заплатите. Зега за сега обаче имаме да връщаме 37 000 000 000 евро БВД, така че на този етап по скоро се задава шоково намаляване на заплати. Ако си говорим реално, България ще излезе от кризата 3-4 години след останалия свят, но само при условие че тук тръгнат инвестиции в прозиводство, а не в бетон и куха борса. Дали ще тръгнат инвестиции в България някога? Задайте си въпроса, кое е държавата по данни на ЕК с най-ниско интелигентни деца и ще разберете отговора.

Точно заради такива мнения,КОИТО СТАВАТ ПУБЛИЧНО ДОСТОЯНИЕ,хората няма да върнат своето доверие скоро и кризата ще продължи....не го ли осъзнават тези парвенюта или просто икат да има стагнация и хората да гладуват?!!!!! Please shut the f* up!!!!!!

Освен ако не съм Ванга (пък аз не съм), не бих се наел да правя каквито и да е прогнози, особено в икономиката. Най-малкото един сериозен учен би подкрепил една такава теория с цифри, формула, статистика и коефициенти. Иначе подобно изказване е извадено от никъде, т.е. и Бай Пешо Тигана от маалата може да каже подобно нещо със същата стойност.

Съживяване на икономиката - едва наесен - трай коньо за зелена трева

Като чета че хер флик вижда бъдещето на България като световна сила в производството на органични зеленчуци и ми става ясно че съживяването на икономиката ще стане по латиноамерикански, Така че братя садете един ред дрога един ред краставици. Дрогата за износ , краставиците за Биби и хер флик