Коментари - 22 градуса в първия ден на 2010-а | dnes.dir.bg
назад

22 градуса в първия ден на 2010-а

И през първия ден на новата година на много места в страната са отчетени рекордно високи за сезона температури, съобщиха за БТА от НИМХ-БАН.

Обратно в новината

Коментари - 22 градуса в първия ден на 2010-а | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

А какво стана нямаше ли да е студено? Къде са сега синоптиците? Много им е назад технологията за гадаене на времето, ама не може все по един и същ начин без да се развива нещо.

да отваряме курортите

ЧНГ, драги синоптици. Казват,че Вие сте единствените, които давате цели 30% верни прогнози. Наздраве!

Градусите на изпитите вина вдигат градусите в цялата страна!

Бъдете живи и здрави, мили синоптици, но не предсказвайте времето за седмица, защото ни познавате за същия ден! И ставате смешни!

А какво стана нямаше ли да е студено? Къде са сега синоптиците? Много им е назад технологията за гадаене на времето, ама не може все по един и същ начин без да се развива нещо.

да отваряме курортите

ЧНГ, драги синоптици. Казват,че Вие сте единствените, които давате цели 30% верни прогнози. Наздраве!

Градусите на изпитите вина вдигат градусите в цялата страна!

Бъдете живи и здрави, мили синоптици, но не предсказвайте времето за седмица, защото ни познавате за същия ден! И ставате смешни!