Честита 2010-та!
Екипът на Дир.бг Ви честити новата 2010 година и ви пожелава много здраве, щастие и добро настроение!
Обратно в новинатаКоментари - Честита 2010-та! | Днес.dir.bg
Коментари
Уважаеми Редактори и Сътрудници,Честита 2010 година.Желаяя Ви много здраве и творчески успехи,на Вас и семействата Ви.Ясен.
Честита Нова Година на всички сънародници! Бъдете живи и здрави и нека станем малко по-добри! Наздраве!
Честита Нова 2010 Година на всички. Нека 2010-та да донесе много мир,спокойствие и по-лесен живот на България и на всички Българи!
Честита Нова 2010 г. Пожелавам на всички много здраве, щастие, любов и сбъдване на мечтите.
Помнете, че сте избрано племе, но трябва да го заслужите! Нищо на този свят не се дава даром! Научете се да давате и да дарявате, да бъдете смирени и да обичате, както хората, така и животните. Всичко е едно и единно, и всекиму се полага поравно ...
Честита да е и на вас,Дир.бг! Пожелавам ви да сте здрави и да бъдете все така точни,бързи и близо до хората!
4ESTITA NOVA GODINA I ZA MNOGO GODINI.Pojelavam na vsi4ki edna po -uspe6na i po-bogata 2010 godina.
Честита Нова година, приятели! Желая на всички ни живот и здраве, другото някак ще го направим. За много години!!!
Честита Новата 2010 година на всички българи. Да сте живи и здрави,нека да Ви донесе много щастие и любов ,да се сбъднат мечтите Ви . !
ЧНГ българки и българи! Бъдете здрави, бъдете оптимисти за да ви върви в живота. Да живее България!
Честита Нова Година на всички! Да е мирна, спорна и успешна! Много здраве и късмет! Честита нова година и на екипа на dir.bg... да са все така обективни и да ни информират навреме! Наздраве
ЧНГ jelaq na vsi4ki mnogo zdrave ,kusmet,yspex v jivota i neka 2010 bude po yspe6na ot izminalata
Честита 2010 на всички хора в България и по Света! Желая здраве, любов, късмет пари и щастие! Успехи в добрите начинания на вас и хората, които обичате! ДИР. БГ, да хилядите!
Полша съще празнува на 31 декември. Поздравявам от сърце всички българи! Нека 2010 да бъде най-добрата година за страната Ви.
Радост в щастлива родина! Нека от Нова година всеки това го споходи! Вярата нека ни води! Бог да ни пази от злото! В нас да живее доброто! Здраве! Късмет! И парички в джоба да има на всички! Майка България трябва най-сетне да се зарадва! ВЕСЕЛА НОВА ГОДИНА!
Виждам, че на моите сънародници почва да им идва акъла и това ме радва. Виждам, че българите схванаха разковничето, а имено, че трябва да бъдат по-единни и по-добри един към друг и това ми стопля душата. ЧНГ 2010 на всички и не се безпокойте за пари, всичко ще си дойде на мястото. Най-важнот е всички да сме живи и здрави, пожелавам ви го от сърце на всички. Още веднъж ЧНГ 2010.
Еххх, че хубаво! След толкова омраза, завист и злобеене тая вечер коментарите са единодушни и добри! Значи имаме го в душите си! Нека ни е честита 2010, мили мои сънародници, какъвто и език да считате за майчин, какъвто и цвят на кожата да имате, каквато и религия да изповядвате! Нека Бог пази всички ни и всички, които обичаме! Амин!
CHESTITA NOVATA 2010 GODINA! Pojelavam na vsichki hora mnogo zdrave i liubov! Da e uspeshna i blagopoluchna i da poviarvame v mechtite si!
Честита новата 2010г и от мен. На всички пожелавам здраве, щастие и успешно измъкване от кризата . :)
ЖИВОТЪТ Е ЕНТУСИАЗЪМ, ЖИВОТЪТ Е РАДОСТ, ЖИВОТЪТ Е ЛЮБОВ, ТОВА Е , КОЕТО ВИ ПОЖЕЛАВАМ АЗ НА ВСИЧКИ ВАС!
Благодаря на екипът на Дир.бг и Честита Новата 2010 год.на всички българи в България и по света!Да е щастлива,весела,изпъ с успехи и много любов!Късмет и здраве!
Молитва Отче наш, който си в офиса, да бъде лек нашия ден. Да замине в отпуск началството наше. Да се изпълни нашата воля както на работа, така и вкъщи. Насъщната скатавка дай ни и днес. И отпуска за тази седмица. И ваканция за този месец. И прости нам закъсненията наши, както и ние прощаваме на началството си. И не ни въвеждай в понижение, но ни избави от допълнителната работа. И во твойто царство е повишението на заплатата и съкращението на работния ден. И дай ни ICQ-тата, като без тях не е тази работа царство небесно. И погреби сисадмина под планина от дискети и компактдискове, да гори той в пламък син. Не ни оставяй, Господи, в трудните часове на утринния махмурлук, дай ни сили да преодолеем тежестта на главоболието. И направи, Отче, целия мир зелен, ибо зеленото е най-добрият цвят в света твой, както и цвета на американските левове. И свали на главата ни градушка от долари, евро и прочие благини. И вземи тази лепта наша във вид на благодарствена молитва. Во имя контрола, алта и светия делийт. Ресет.
Весела Коледа и Щастлива Нова 2010 г. ! Нека Коледната звезда да огрява вашия път в живота! Здравето и късмета бъдат ваши спътници, а сърцето и умът - ваши съветници! Нека огнище да топли ръцете ви, вино да топли сърцето ви, обич да топли душата ви и Бог да закриля делата ви! Когато снежинките тихичко падат в нощта, когато декември изпраща последната вечер с тъга, спомни си, че някой ти праща горещи привети в нощта и устните тихо нашепват: Бъди най-щастлив на света!
ЧЕСТИТА НОВА 2010 БЪЛГАРИ, ПОВЕЧЕ ЗДРАВЕ ПРОСПЕРИТЕТ И ЕДНА ПОЗИТИВННО-ЕМОЦИОНАЛ ГОДИНА, КЪСМЕТ И ПОЛЗОТВОРНИ ДЕЛА, РАДВАЙТЕ СЕ УТРЕ ЩЕ Е ПО ХУБАВО!
Да и пикам в честитата. Докато не видя разфасовам поне един гнусен комуняга - нищо честито не мога да видя
pojelavam na vsichki hora da se otdalechat s edna godina ot strahovete si,i da se priblijat s edna godina kum mechtite si !