назад
Новата година настъпи в Австралия и Нова Зеландия
Новата 2010 г. вече настъпи в Нова Зеландия и Австралия, съобщи Асошиейтед прес.
Обратно в новинатаКоментари - Новата година настъпи в Австралия и Нова Зеландия | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Simo mi to e normalno,predpolagam 4e 6tom si tolkova y4yden ot tova,togava si misli6 4e po cql svqt 4asa e ednakav :D:D:D:D
Честита Новата 2010 година на всички независимо от това дали са били на едно мнение с мен или на различно! Бъдете здрави, остроумни и ангажирани! Нека през Новата година коментарите ни да бъдат още по-градивни и още по-критични. Защото ние сме съвестта на България!