Четирима убити при стрелба във финландски мол
Четирима души бяха убити при стрелба в мол във финландския град Еспо край Хелзинки, съобщи финландската телевизия ЮЛЕ, цитирана от световните агенции.
Обратно в новинатаКоментари - Четирима убити при стрелба във финландски мол | Днес.dir.bg
Коментари
Finlandcite zasluzavat admiracii dori i samo za tova, che oshte v 1918 godina se otkachiha ot Rusia. A mnogo BG tapanari nachelo s agenta Goce i pedala Satanisheff ni tlaskat obratno natam. Finlandia ne triabva da priema emigranti rusnaci i musulmani, zashtoto i ednite i drugite sa ednakvo opasni za nacionalnata i sigurnost. Sashtoto se otnasiya za vsiaka civilizovana strana po sveta.
Те , западняци ... , на ви сега Косово Вар и Свободно Косово ... плащайте си сега, докато ви дойде акъла .... язък за убитите невинни хора.... ! Ало, финландците, можете да се посъветвате с братята Сърби, как да се справите с този проблем.... !
Те , западняци ... , на ви сега Косово Вар и Свободно Косово ... плащайте си сега, докато ви дойде акъла .... язък за убитите невинни хора.... ! Ало, финландците, можете да се посъветвате с братята Сърби, как да се справите с този проблем.... !