Сърбия внесе кандидатурата си за членство в ЕС
Сърбия официално внесе днес в Стокхолм кандидатурата си за членство в Европейския съюз, предаде АФП, цитирана от БНР.
Обратно в новинатаКоментари - Сърбия внесе кандидатурата си за членство в ЕС | Днес.dir.bg
Коментари
По бели са от нас. По патриоти. По чисти са. По богати. Името на родината си произнасят с гордост. С целия свят могат да се борят за правата си. То по достойни май няма от тях за ЕС. Знам какви вреди са нанесли на България, но връщане назад няма. Няма реваншизъм, няма омраза - от тях сме на тоя хал. ДА ИМ Е ЧЕСТИТО И ДА НЕ ОТСТЪПВАТ В ПРЕГОВОРИТЕ КАТО НАС. Освен това с (за) Косово не им помогнахме, така че им дължим услуга. По силна Албания не е по-добре за нас от по-силна Сърбия. Защото Сърбия вероятно никога няма да посегне повече към Македония - те отделиха М. от Б. и знаят че това е максимума, но Албания ще предъвче Косово за 20 години и пак ще погледне към Македония ... Гърция, България.
Dokato umischleno zaschtitavat i krijat prestapnici - ne gi iskame! Tolkova li n e RAZBIRAT zaschto!?