Венеция e наводнена
Италианският град Венеция е наводнен и затрупан от сняг след преминаването на циклон и покачване на равнището на водата в лагуната със 114 см, предаде Франс прес.
Обратно в новинатаКоментари - Венеция e наводнена | Днес.dir.bg
Коментари
По-добре обърнете внимание, че София е...заснежена и затрупана! Един град и център като хората си имахме, строен по образ и подобие да понамязва на Европата, а сега вече и него нямаме - съсипан, раздут, окъртен, оглозган, обоклучен и разбит....За мно-о-ого години и да сте здрави, за да видите края на една пародия с главен изпълнител уногундурите от Монголия....
Тук някои нямат представа (и капацитет) за да обхванат какво Е Венеция. По добре да се отпуснат, да се настроят положително и без голяма кощница да отидат ТАМ. Тогава да седнат и да се опитат да разберат за какво става въпрос. Ако са чували и за Флоренция (и Рим) може да разказват на деца и внуци колко са преживели и видели. П.П. Не е лошо да се запознаят и с България.
Голям проблем, мухлясалия прехвален от реклами град глътнал още малко вода. Дайте нещо по-свежо - цяла Варна е сега пързалка !
Наводнена наистина звучи смешно за Венеция - по-скоро трябва да кажат - каналите се настаниха на първия етаж :)
Може да ви звучи като виц, но след 5 години, когато ледените шапки се поразтопят, наводненията ще станат постоянни явления и тогава няма да е никак весело.
VENETSIA SHTE IMA GOLIAMI PROBLEMI V BADESHTE. GORKO MU KOI ZHIVEE TAM I PRAVI SEMEISTVO... BADESHTE NIAMA (ne SAMO ZA VENETSIA).