Евакуираха 21 души блокирани в хижа
Екипи на Гражданска защита в Бургас изведоха 21 човека от хижа в околностите на село Тополица. Това е станало към 16:20 часа.
Обратно в новинатаКоментари - Евакуираха 21 души блокирани в хижа | Днес.dir.bg
Коментари
Някой насила да ги е завел там????? Да се плаща от всички НЕНОРМАЛНИЦИ всяко едно такова мероприятие от служителите на гражданска защита!!!!!!
Ако някой е закъсал с непосготвен за зимата автомобил - Да ПЛАЩА ЖЕСТОКА ГЛОБА. Защото прахосва МОИТЕ данъци!
Абе, защо сега не ревете, че пътищата са непочистени от Б.Б а? вашия велик вожд....пак се успа....
Nqma pari kriza e nqma snegopo4istvashti mashini skoro nqma da ima i spasiteli hahaha!A teq smotanite iskam neiskam !
Едно време затова не пускаха да се ходи в чужбина за да не се виждат разликите. Не се отчайвай, може пък и пак да стане?!?!
Вчера пътувахме до Турция през Малко Търново.Валеше сняг от Бургас до там, но по пътя не срещнахме нито една снегопочистваща машина.Имаше и посрадали коли.Звъняхме и на 112.След българската граница също валеше само ,че там хората чистеха.Днес когато се прибирахме в Турция се движихме по изчистен път ,а тук върху лед.Така че очевидно тук службите ангажирани с почистването на снега не си вършат работата....
пълно е с дебили в Булгардебилстан! а що трябва да ги извозват - да не би да не знаят, че е зима?!
A de?Az lichno i s drugi sredstva se pridvijvam tam, no ima i niakoi samozabravili se.. :]
Кой е платил тази екскурзия? Да си чакат там, а държавата да поеме извозването на тъпата майка и невинното и дете! А, утре са били на работа!
Пътят бил заледен - през зимата това се случва и в планината даже е нормално. Не трябваше ли всеки да има вериги в колата си, та трябва да се разкарва гражданска защита? Преди години едни бургазлии се чудеха на Мальовица защо колите им боксуват в снега. ВСИЧКИ БЯХА БЕЗ ВЕРИГИ И ПОВЕЧЕТО С ЛЕТНИ ГУМИ! Бяха дошли да карат ски - явно знаеха, че има сняг.
Някой насила да ги е завел там????? Да се плаща от всички НЕНОРМАЛНИЦИ всяко едно такова мероприятие от служителите на гражданска защита!!!!!!
Ако някой е закъсал с непосготвен за зимата автомобил - Да ПЛАЩА ЖЕСТОКА ГЛОБА. Защото прахосва МОИТЕ данъци!
Абе, защо сега не ревете, че пътищата са непочистени от Б.Б а? вашия велик вожд....пак се успа....
Nqma pari kriza e nqma snegopo4istvashti mashini skoro nqma da ima i spasiteli hahaha!A teq smotanite iskam neiskam !
Едно време затова не пускаха да се ходи в чужбина за да не се виждат разликите. Не се отчайвай, може пък и пак да стане?!?!
Вчера пътувахме до Турция през Малко Търново.Валеше сняг от Бургас до там, но по пътя не срещнахме нито една снегопочистваща машина.Имаше и посрадали коли.Звъняхме и на 112.След българската граница също валеше само ,че там хората чистеха.Днес когато се прибирахме в Турция се движихме по изчистен път ,а тук върху лед.Така че очевидно тук службите ангажирани с почистването на снега не си вършат работата....
пълно е с дебили в Булгардебилстан! а що трябва да ги извозват - да не би да не знаят, че е зима?!
A de?Az lichno i s drugi sredstva se pridvijvam tam, no ima i niakoi samozabravili se.. :]
Кой е платил тази екскурзия? Да си чакат там, а държавата да поеме извозването на тъпата майка и невинното и дете! А, утре са били на работа!
Пътят бил заледен - през зимата това се случва и в планината даже е нормално. Не трябваше ли всеки да има вериги в колата си, та трябва да се разкарва гражданска защита? Преди години едни бургазлии се чудеха на Мальовица защо колите им боксуват в снега. ВСИЧКИ БЯХА БЕЗ ВЕРИГИ И ПОВЕЧЕТО С ЛЕТНИ ГУМИ! Бяха дошли да карат ски - явно знаеха, че има сняг.