Коментари - Учените: Ще има повече професори от асистенти | dnes.dir.bg
назад

Учените: Ще има повече професори от асистенти

Съюзът на учените в България се обяви срещу някои от предложенията в законопроекта за развитието на академичния състав в България, който предлагат от просветното министерство.

Обратно в новината

Коментари - Учените: Ще има повече професори от асистенти | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Няма опасност да израстнат научно хора със съмнителни качества.Опасността е вече съвсем друга-задниците,напр в политиката,да се окичат и за професори. Тогава в Правителството и в Парламента ще има повече професори,отколкото във всички институти на БАН и Спортната академия взети заедно.Иначе добре ще звучи:проф.д-р.змс Бойко Борисов или акад.Симеон Дянков?Време е и Цветанов да стане генерал,а Фидосова-Прима балерина.За да има купон!