назад
Учените: Ще има повече професори от асистенти
Съюзът на учените в България се обяви срещу някои от предложенията в законопроекта за развитието на академичния състав в България, който предлагат от просветното министерство.
Обратно в новинатаКоментари - Учените: Ще има повече професори от асистенти | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Няма опасност да израстнат научно хора със съмнителни качества.Опасността е вече съвсем друга-задниците,напр в политиката,да се окичат и за професори. Тогава в Правителството и в Парламента ще има повече професори,отколкото във всички институти на БАН и Спортната академия взети заедно.Иначе добре ще звучи:проф.д-р.змс Бойко Борисов или акад.Симеон Дянков?Време е и Цветанов да стане генерал,а Фидосова-Прима балерина.За да има купон!