Коментари - Нов удар на 15-годишния любител на автобуси | dnes.dir.bg
назад

Нов удар на 15-годишния любител на автобуси

Прочулият се 15-годишен тийнейджър в Бургас с кражбите на автобуси, за да ги кара, направи поредния си удар в морския град, съобщиха от полицията в морския град.

Обратно в новината

Коментари - Нов удар на 15-годишния любител на автобуси | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Дир, дир, много сте зле... неграмотнооооооооост брат, до шия! То не е бЪЛГАРИЯ с малка буква, то не е набеЗЗЗЗЗЗЗ, то не са изпуснати запетайки и разни други там махали от 24 питбула...... Нещастници смотани, кой ви е уредил там с връзки да работите и да правите за смях сайта?! А?!

Не знам да се смея ли, или да плача, както по отношение на съдържанието на статията, така и по отношение на грешките в нея. Дир, пред за да задължително се пише запетайка. Освен това, казваме много набеЗИ, но един набеГ. Вие нали знаете к'о туй множествено число и как се образува? Аз лично досега такава дума набез не бях чувала. Водите се журналисти, моля ви се, не се излагайте така с такива елементарни грешки.

Отделете му време да кара на полигона - не му чупете мерака.

казва се набег ,не набез....в мн.ч е набези