Нов удар на 15-годишния любител на автобуси
Прочулият се 15-годишен тийнейджър в Бургас с кражбите на автобуси, за да ги кара, направи поредния си удар в морския град, съобщиха от полицията в морския град.
Обратно в новинатаКоментари - Нов удар на 15-годишния любител на автобуси | Днес.dir.bg
Коментари
Tova gamen4e da go vurjat 48h na elektronnite igri da ma4ka hora i da miriasa...po -dobre otkolkoto na jivo!
На тоя лигльо няма ли кой да му удари един хубав бой. Той как я мисли тая работа с тия кражби, кой ще го вземе на работа утре с досие ...
същият е като мен! и аз на неговата възраст исках да стана мозъчен хирург и така заклах половината махала, за да се упражнявам!
Хехе, кефи ме младежа! радвайте му се, че мечтата му е такава, а не да взима примери от Рижи и разни такива и да иска да им подражава. Сигурно се справя с кормилото даже вече много по-добре от професионалните шоферчета!
Момчето си прави пи*ки с полицията. А до кв. Меден рудник , какво да им има на хората ? Просто са цигани :)
Дир, дир, много сте зле... неграмотнооооооооост брат, до шия! То не е бЪЛГАРИЯ с малка буква, то не е набеЗЗЗЗЗЗЗ, то не са изпуснати запетайки и разни други там махали от 24 питбула...... Нещастници смотани, кой ви е уредил там с връзки да работите и да правите за смях сайта?! А?!
Не знам да се смея ли, или да плача, както по отношение на съдържанието на статията, така и по отношение на грешките в нея. Дир, пред за да задължително се пише запетайка. Освен това, казваме много набеЗИ, но един набеГ. Вие нали знаете к'о туй множествено число и как се образува? Аз лично досега такава дума набез не бях чувала. Водите се журналисти, моля ви се, не се излагайте така с такива елементарни грешки.