Нов удар на 15-годишния любител на автобуси
Прочулият се 15-годишен тийнейджър в Бургас с кражбите на автобуси, за да ги кара, направи поредния си удар в морския град, съобщиха от полицията в морския град.
Обратно в новинатаКоментари - Нов удар на 15-годишния любител на автобуси | Днес.dir.bg
Коментари
Не знам да се смея ли, или да плача, както по отношение на съдържанието на статията, така и по отношение на грешките в нея. Дир, пред за да задължително се пише запетайка. Освен това, казваме много набеЗИ, но един набеГ. Вие нали знаете к'о туй множествено число и как се образува? Аз лично досега такава дума набез не бях чувала. Водите се журналисти, моля ви се, не се излагайте така с такива елементарни грешки.
Дир, дир, много сте зле... неграмотнооооооооост брат, до шия! То не е бЪЛГАРИЯ с малка буква, то не е набеЗЗЗЗЗЗЗ, то не са изпуснати запетайки и разни други там махали от 24 питбула...... Нещастници смотани, кой ви е уредил там с връзки да работите и да правите за смях сайта?! А?!
Момчето си прави пи*ки с полицията. А до кв. Меден рудник , какво да им има на хората ? Просто са цигани :)
Хехе, кефи ме младежа! радвайте му се, че мечтата му е такава, а не да взима примери от Рижи и разни такива и да иска да им подражава. Сигурно се справя с кормилото даже вече много по-добре от професионалните шоферчета!
същият е като мен! и аз на неговата възраст исках да стана мозъчен хирург и така заклах половината махала, за да се упражнявам!
На тоя лигльо няма ли кой да му удари един хубав бой. Той как я мисли тая работа с тия кражби, кой ще го вземе на работа утре с досие ...
Tova gamen4e da go vurjat 48h na elektronnite igri da ma4ka hora i da miriasa...po -dobre otkolkoto na jivo!
mi da go vzemat nai-nakraq na rabota v gradski transport,to se vijda 4e e merakliq za tazi rabota
Има нещо гнило в този град, хората му и особено в комплекс Меден рудник. Комплекси ли са, лоша енергия или друго - не знам...
В първия момент се засмях, но после като помислих ми дожаля за момчето. То явно страда от някакъв психически проблем и има нужда от помощ, а не от наказание.
Аз имах такъв съсед, но крадеше Москвичи, докато най-накрая, по съвет на стар милиционер от Детската педагогическа стая, бащата на момчето му купи една трошка, пак Москвич-408. И момчето седеше цял ден под нея, за да я поправи и накрая, след няколко години, я подкара. и ни се фукаше, че си има собсвена кола. Сега момчето е шофжор на такси.
тоя малкия ако следващия път като подкара автобус утрепе някое дете, бащата на детето кой да трепе - малкия водач или полицая/прокурора, които са го оставили на свобода ...
A kade sa stopanite na tezi avtobusi?Koi gi ostavia bez nadzor i po kakav natchin tozi maloleten vodatch gi podkarva?iavno niakoi mu ostavia i vazmognostta da gi podkara...
За да стане шофьор е необходимо свидетелство за шофьор,пълнолетие и няколко години стаж,но в случая детето няма задръжки пред желанието подобно на други,които нямат задръжки и ако искат да ядат нещо го крадат,вместо нормалния начин -образование,разреши за професия и работа,законен доход ...с много воля и задръжки,когато нещата трябва да се отлагат с години до осъществяване плана или мечтата законно
не могат ли да се разберат и да му дадат книжката по-рано , то се е видяло че го влече момчето :D
Тоя пич ако някоя частна фирма го хване и инвестира в него, може да го направи голям талант.
Имаме си бъдещ професионален шофьор ;-) Аз предлагам общината да му предостави един барутник да го мести по полигона, наместо да стават проблеми.
къде е милицията в тая държава? да му се избият от главата всичките му идеи! с помощни средства. следващия път като види автобус и на снимка ще бяга. в ТВУ му е мястото докато навърши 18 после в Ловеч. Трябва да чакаме да ни утрепят като пилета по улиците, тогава да се вайкаме и да питаме кой беще виновен?
сладур...много се радвам, че млад човек има такова силно осъзнато желание за професия...няма значение каква...важното е да я работиш с мерак :))) не че това го оневинява за постъпките му....
Бъди здрав момко аз се гордея че имаш желание което другите баламурници на тази възраст нямат не знаят къде са въобще.Евала не за кражбата а заради желанието аз бих ти простил ако само си се повозил с мойта кола или автобус
malkiqt radva za 2 meseca za 4 pat kara avtobus no po interesnoto e 4e ne da pravi gluposti a da kara patnici i to gi ostavq jivi i zdravi 100% znae i pravilonika za dvijenie i go spazva ;) taka 4e molq vi napravete ne6to za tova mom4e koeto ima jelanie da se zanimava s tova koeto obi4a i s koeto malko hora biha iskali da se zanimavat a v bg nqma 6ans za izkarvane na pari ot tova zanimanie
Отдавна казах, че мястото на крадеца е пред съда за малолетни и непълнолетни. На много ог вас ви е смешно, но, ако някой път убие някого или няколко, пак ли ще ви е смешно? Не бъдещ шофьор е момчето, а настоящ автокрадец.
няма лошо (22.09.2009 г. 17:14ч.) Аз имах такъв съсед, но крадеше Москвичи, докато най-накрая, по съвет на стар милиционер от Детската педагогическа стая, бащата на момчето му купи една трошка, пак Москвич-408. И момчето седеше цял ден под нея, за да я поправи и накрая, след няколко години, я подкара. и ни се фукаше, че си има собсвена кола. Сега момчето е шофжор на такси. gia (22.09.2009 г. 17:09ч.) В първия момент се засмях, но после като помислих ми дожаля за момчето. То явно страда от някакъв психически проблем и има нужда от помощ, а не от наказание.
Всеки е луд с номера си!Вид хоби да речем,но нали няма убийство,какво пьк толковаСамата кражба е на половина кражба,защото не го е сложил в джоба сиили да го е закарал у тях автобуса,ще направи едно крьг,че и ще му мине.Само да не направи някой сакьтльк,визирам катастрофа.Дай боже да няма такива случай,защото все пак не е май много спокоен като кара автобуса,притеснен е ,разбираемо е.