Баща разби черепа на двумесечното си бебе
Двумесечно бебе е било прието вчера в Института за спешна медицинска помощ "Пирогов" с фрактура на черепа и контузия на мозъка, съобщиха от пресцентъра на болницата.
Обратно в новинатаКоментари - Баща разби черепа на двумесечното си бебе | Днес.dir.bg
Коментари
Социалните и закрила на детето трябва ли да спят пред домовете на хората за да знаят кой как се грижи за децата си. Бащата със сигурност е за затвор или за отнемане на родителски права
всички коментари, който прочетох до момента са доста крайни. Социалните служби и Закрила на детето не могат да спят пред домовете на хората и да следят кой как си гледа датето. Майката със сигурност знае какво се е случило но я е страх да говори, защото утре като се прибере в дома си я чака същото, бой по главата. Бащата със сигурност заслужава затвор и отнемане на родителски права
Има ли значение какво е предизвикало един ненормалник да пребие двумесечно бебе?!? Ако в държавата ни има адекватни закони, не биха се случвали подобни трагедии. В случай като този човек трябва да изрази гражданската си позиция, а не да пише псевдо-хуманни разсъждения.
браво на този изрод,що не се е хвърлил той като има проблеми,ами си го е изкарал на бебето
Това не чеовек беее.Що за човек би пребил 2 месечно бебе,как му даде сърце да нарани?????Синът ми е на 1г и не мога да си представя да го ударя(е разбира се пляскаме ръчичка ако пипа кадето не трябва),но до там.Насилието над децата е престъпление което трябва да се наказва жестоко!
На два месеца това същество само суче мляко, пълни памперса и плаче, когато го заболи шкембето. А в 80% от времето си спинка. Не знам какъв човек трябва да си, че да те издразни такова човече, а камо ли да му посегнеш. Вероятно на тоя върколак му е свършила ракията в неподходящо време. Скотска работа...
и къде ще се върне след като се оздравее бебето - обратно при майката и бащата за да го доубият. този изрод трябва да лежи доживот и да го кастрират. за съжаление няма да стане така. дано да лишат от родителски права и майката и бащата.ама и това не ми се вярва да стане...горкото малко мишле. Господ да му е на помощ
Дааа, да не забравяме че въпреки всичко си оставаме ЖИВОТНИ, това е доказателството че не сме дошли от Марс!!! И в дивата природа стават такива работи, ама там му викат естествен подбор??? Все пак си оставаме чеда на нашата планета Земя и сме част от ФАУНАТА, колкото и неприятно да ни звучи това!
Крайно време е за такива престъпления присъдата да е ДО ЖИВОТ!!! малки дечица ги избиват и то собствените им бащи!!!
жалко, че бебето не може да разбие черепа на баща си. Такива хора като бащата не заслужават да живеят.
Напълно подкрепчм, родителите проявили насилие и жестокост към децата си трябва да бъдат лишавани от права и да бъдат кастрирани, като животни! Да го питам като знае че ще му резнат камбанките дали ще си бие детето
Макар ,че информацията е много непълна не бих си изказвал толкова категорично .Случилото се е ужасно макар,че не знаем какво е довело бащата до такова състояние за да го извърши.Много често в такива случаи и извършителя е също жертва но другите виновници в такива случаи не се преследват от закона.Да не можеш да се овладееш и да посегнеш на най-свидното си ,а след това цял живот да живееш с вината -това не го пожелавам на никого.
от безумната и безотговорна информационна, образователна и всякаква друга политика у нас през последните 20 години. ( Не че преди това бяхме цвете. ) Такива работи стават когато най-съзнателните членове на обществото забравят задълженията си към него като към групата която им е дала възможност да станат това което са! Болна група сме, само не се знае кой ще се нагърби със скъпата, дълга и неблагодарна задача - терапията.
милото бебче,дано да се оправи...ако има иституции като Закрила на детето сега и време да се докажат, а за този изверг....нямам думи....най-тежкото наказание...!
Тоя като малък баща му му е счупил главата. И дъщеря му ще счупи главата на своето дете. То е традиция в ромското семейство...
Това си е за доживотен затвор. Смъртно наказание не му трябва. Нека да разправя в затвора как пребива двумесечни бебета и да му се порадват.
Трябва да върнат смъртното наказание... Твърде много такива боклуци се навъдиха, и като отидат в затвора близките на жертвите им ги издържат с данъците си...
Защо ги правите тези деца,като не можете да ги понасяте?Що за човек трябва да си,за да посегнеш на двумесечно бебе?Дано малката се оправи и да няма последствия.Исках да напиша още нещо,но нямам думи...Това не може да е човек,а камо ли да е баща.
Евгеника на практика. Някои индивиди да бъдат лишени от възможността да се размножават. Аз, като български данъкоплатец, не искам да плащам за неандерталските инстинкти на подобни биологични индивиди! Вместо да се дават детски надбавки / а в случая и за операцията на нещастното дете/ на въпросния неандерталец, просто той трябва да бъде стерилизиран в ранна възраст, а моите пари и вашите пари да отиват за детски надбавки у интелигентни родители, които биха създали и отгледали интелигентни граждани. В противен случай, вместо към еволюция, вървим към регрес на човешкия вид.
Тоя ку-ку бенд защо не е в лудницата под надзор?Кога ще стигнем африканците/за американци да не говорим/тоя изрод защо е направил това прекрасно създание!За да го трепе когато полудее ли!Веднага да му се издаде жълта книжка и да му се забрани да се доближава до детето!Другия път тоя изрод ще убие бебето/пак късмет,че сега е живо/такива уроди защо се женят!Не се ли иследват преди това!Пак фалшиви медицински вадят!Защото се правиме на големи тарикати сме на това дередже!Лудите да си пият редовно хапчетата и да забравят за женитби!
Как може да задавате такива въпроси ?За ЕУ те са напълно узрели и отговорни за семейства ,нищо че се интересуват повече от плейстешъна и Азис/поне до 30 г/.Да не говорим ,че най после падна чудовищното ,тиранично и отвратително иго на проклетата казарма ,отдавна отречена като мракобесническа от водещи наши еу психотерапевти,психо ,психари ,гейове и лезбийки.
ако има господ(което ме съмнява) да ги накаже всички такива не изроди ми не знам дума за такива индивиди...
Новината е непълна, стилът е манипулативен, смешен пример за манипулативно изложение на информация.
боже, как може да има родител който да пребие 2месечното си дете?!? пожелавам му, той самия да бъде пребит от дъщеря, когато стане на 85 години и безпомощен старец. между другото евала на докторите, защото са спасили малката от почти сигурна смърт. фрактура на черепа и травма на мозъка на 2 месечно!!!! - брррр
Боже,настръхнах четейки това.Що за изверг е този да посегна на тази душичка?Защо хора сте толкова озлобени и жестоки?