Спират кисело мляко от пазара
Инспектори от "Държавен ветеринарно-санитарен контрол" (ДВСК) към Регионалната ветеринарномедицинска служба в Хасково временно са спрели производството на "Радея мляко" UHT на "Българско сирене" ООД, гр. Хасково, съобщиха от НВМС.
Обратно в новинатаКоментари - Спират кисело мляко от пазара | Днес.dir.bg
Коментари
Това мляко Радея го продават по двайсет и няколко стотинки в Карфур.Хората се избиват да го купуват.И наистина защо растителния кашкавал не го кръстят с някакво друго име.Голяма отврат е,особено паниран.
do dari Dari zashto si mislish che si dlajen da kupuvash produkciata, koiato proizvejdat selianite. Imash izbor kupuvai si tova, koeto ne proizvejdat te. :) Vse pak jiveesh v svobodna darjava i imash prava. hahahahahaha
Единствено в биологията на пчелите на са се намесили-пчелният мед е натурален-този който е от производители.Другия е като колбасите-затова е по скъп в магазините. А производителите пчелари се возят в бели мерцедеси-като ги срещнете знайте че са истински производители пчелари.Дотолкова са просперирали, че не сме чули да делят терени за паша на пчелите, не са се стреляли конкуренти. Блазя му на българина-дано още някорко години яде натурален български мед.