Коментари - Спират кисело мляко от пазара | dnes.dir.bg
назад

Спират кисело мляко от пазара

Инспектори от "Държавен ветеринарно-санитарен контрол" (ДВСК) към Регионалната ветеринарномедицинска служба в Хасково временно са спрели производството на "Радея мляко" UHT на "Българско сирене" ООД, гр. Хасково, съобщиха от НВМС.

Обратно в новината

Коментари - Спират кисело мляко от пазара | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

До: Mr. Golden Nugget (07.09.2009 г. 17:20ч.) Ясно ми е, младок, че никога не си пил истинска боза!

Наврете си го в гъза това мляко, дайте го на вашите деца и роднини да пият от него капути скапани, стига сте ни тровили с тия боклуци

С риск да бъда поруган от всички разберачи и голями умнци и прочее експерти, ще ви кажа че единственото качествено кисело мляко е на Данон. И то не защото работя в Данон, а защото знам как се произвежда и какво правят нашите мили родни производители. Всяка седмица анализираме продукти на конкуренцията. Хора нямате си на представа какви боклуци ядете. Дори гадните гърции от ОМК с продукта си Виталия ви лъжат -било нямало захар. По-голяма смешка не бях чувал. Май те искат да пренапишат органичната химия, щото според тях фруктозата не захар. Но както е казно простотията не ходи по гората, а по хората. Като сте толкова умни яжте боклуци и се радвайте на чалкат

Браво,утровиха ни с тия буклуци които слагат в млеката и сирената .Да ги затварят такива производители.