Коментари - Две двойки еднояйчни близнаци откриха любовта | dnes.dir.bg
назад

Две двойки еднояйчни близнаци откриха любовта

Две двойки еднояйчни близнаци са открили любовта помежду си, съобщава агенция "Булфото".

Обратно в новината

Коментари - Две двойки еднояйчни близнаци откриха любовта | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Аз се обзалагам, че децата им ще приличат на родителите им и поне ще се разнообрази генният фонд! :)

и са и много хубави и симпатични, на всичкото отгоре!

Винаги съм си мислила ако се таковат 2 близначки сестри и 2ма близнака братя кво ли ще се пръкне много ми е интересно няма ли да са им еднакви бебетатаа :D:D ?!?!?

Нека са здрави, дълголетни и да се обичат. :)

единият е голям сладур била съм приятелка с него

момчетата са готини и бих се пробвала и с двамата :)

Да са живи и здрави!Много любов и щастие.

момчетата стават момичетата ....................

Ха чети сега: Родства, при които НЕ се позволява църковен брак: По двоеродие (сватовство) до трета степен и от четвърта степен само случаите: двама братя да вземат две сестри и брат и сестра да земат сестра и брат. Поне веднъж влез в църква, пък вземи да питаш!

СЛАДУРИ ДА СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОООООГО ЩАСТЛИВИ!!!

Извратеняци :-)

Хан Тукту (27.08.2009 г. 15:35ч.) Забраната идва от опасността двета сестри да променят отношенията си... Хане, няма проблем да си променят отношенията, стига да не си променят сношенията...

аа многууу якууу.. :}

bravoooooo!!!

Само че в тоя случай как ще забележат, че са си променили сношенията, като са еднакви?! Тоя(тая) дето ще пробва ще си трае, тоя(тая) дето няма да знае, няма да знае! А иначе любовта между етърви е опята в не една песен. Народа го е казал: По братски ле ще делим или по равно. Наистина живи, здрави и щастливи да са и четримата, но такива бракове често са проблематични.

Не могат и двете двойки да се оженят - в момента , в който едната двойка го направи, другата стават роднини по сватсвство.

Taman 6e si se menkat :) qkoo

А ако го направят едновременно?

е има църковна пречка- има,но ще помолим Дядо Господ да им прости.Дай Боже да се стигне до наследници и те ще бъдат толкова хубави.

Пък и да сгреши някое от тези двете хубави момчета с балдъзата - нищо, и туй бабиното и онуй бабиното.

Евичке, слънце, не си ли чула, че анорексичките вече не са на мода. Мъжете търсят нормални, здрави жени които могат и да им родят дете, не само да ги забавляват.Е, аз говоря за нормалните мъже, не за мутрите, които обикновено вече имат по няколко деца и търсят... хмм... нека кажа, елегантни дами за сексуални забавления срещу покупка на луксозна кола и кожено палто. :)

Да са живи и здрави.

Много са готини! Защо наистина е забранено? Дали забраната важи за близнаци?! Хм, трябва да се измисли начин, аз съм чувала, че по света има такива бракове. Дали техните деца ще са близнаци, щом и от двете страни има такива гени?! или внуците им? Пак да пишете за тях - какво става нататък, искаме продължение!