Коментари - Две двойки еднояйчни близнаци откриха любовта | dnes.dir.bg
назад

Две двойки еднояйчни близнаци откриха любовта

Две двойки еднояйчни близнаци са открили любовта помежду си, съобщава агенция "Булфото".

Обратно в новината

Коментари - Две двойки еднояйчни близнаци откриха любовта | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

boi e*ane i nikalva televizia!

ма то това е забранено от църквата

Да са живи и здрави и дано не стават грешки:)

много са хубави :)

Пожелавам им щастие.

разбира се,че е забранено!

много са сладки пък

Кой пък го измисли, че е забранено:))След като няма кръвосмешение, има масови случаи две сестри женени за двама братя;)

как бе хора сестри и братя еднаква кръв не в никакъв случай не се намесвайте в майката природа

забранено от църквата...в кой свят живееш :D

Сладури

ГОЛЯМА КАРМАНЕЛА ЩЕ СТАВА

Да са живи и здрави:) и аз съм близначка,но мъжете ни не се познаваха преди да се оженят за нас

Имаш балдъза... Някой друг да продължи тази народна мъдрост.

СЛАДУРИ!

Да са живи и здрави,пък каквото сабя покаже.

СЛАДУРИ !!!

Не ми стана ясно кое е забранено от църквата - двама братя да се ожеят за две сестри ли? Такова чудо няма!!!

хе...познавам момичетата, защото са ми съседки в Казанлък. Аз си ги знам като на чичо Иван дъщерите и ако наистина е така да им пожелая да са влюбени постоянно.

симпатяги са да са живи и здрави!

Защо да е забранено?

ЩЕ Е МНОГО ИНТЕРЕДНО ДА ВИДИМ КАКВО ЩЕ СЕ РОДИ ОТ ТАЗИ ДРУЖБА.............:

Баси якото, ще могат да се връткат :Р

Защо пък да е забранено от Църквата.... Какво лошо или различно има в това........ Като се обичат младите - нека се вземат...

da sa jivi i zdravi

koe e zabraneno ot Carkvata?!?!?!

Сладури :)

ей ти не четеш май, хахахххха

Ох, че са сладки четиримата!!!! Да са живи и здрави и да имат по две двойки близнаци всяка двойка!!!!

аз съм сигурна, че ако имат деца, то те ще бъдат много различни ;-)

Като се скарат двама по двама ще се кръстосат и пак всичко отначало като втори тотошанс. Пожелавам им успех. Хи.. хи.... хи...

Къде прочетохте, че това са братя и сестри. Това са две двойки близнаци, но нямат кръвна връзка. Просто двама братя близнаци се влюбват в две сестри близначки. Гати тъпия народ........

Че кое му е якото да се връткат...смениш жената с бълдъзата-тя същата ;-) Кръшнеш на мъжо с брат му-той същия...майтапа на страна. Да са живи и здрави

Любовта не заровено имане или закон на физиката за да бъде откривано от някой.Любовта е най-важното човешко действие и трябва просто да се прави.

Към тези които пишат че било забранено. Вие можете ли да четете български език?? Каква църква намесвате? Те се познават от 1година, нямат нищо общо по между си, вие ми говорите за кръвосмешение?!?!

super:) a zashto puk da e zabraneno ???????? te ne sa bratja i sestri ot edna maika ... prosto dve dvoiki

хехе,яко..Само да не се омешат..хахаха

Тук май повечето са разбрали,че всички са от един род и ще се кръвосмешават.В интерес на истината и статията е написана малко объркано.Но не това са две сестри от един род,които ще се омъжат за двама братя от друг род.Не се стряскайте.

Да са живи и здрави! Много, много щастие и любов и на двете двойки! Блазе им, винаги могат да се погледнат отстрани и така по-лесно да забелязват добрите и лошите си страни :)! Е това в сферата на шегата! Но да не забравяме, че колкото и да си приличат всеки един от тях си е отделна личност.

Аййй ще стават мощни суингър партита

Браво!да са щастливи и влюбени дълго време! Щастие любов и разбирателство им желая!

bravos

Лудост е да се мисли, че църковните закони са само ей така, да ги има. Забраната идва от опасността двета сестри да променят отношенията си като между две етърви.

СТРАХОТНО! Да са живи и здрави и всичко най-розово.

Еееее, една хубава новина покрай всички лошотии! Сладури, да сте живи и здрави! И пак се намери мърша да плюе ДО ева (27.08.2009 г. 15:30ч.) ТИ КОЙ ЗНАЕ НА КАКВО ПРИЛИЧАШ САМО ОТ ЗЛОБАТА СИ.

Преди години имаше снимка в едно списание на 2 сестри-близначки,жен за 2-ма братя-близнаци.Имаха еднакъв брой деца и еднакви по физиономии т.е.двете семейства просто се повтаряха. Пожелава всичко хубаво на двете двойки.Поздрави на Казанлък,много хубав град.

Да да живи и здрави и двете двойки! Ако църквата има някакво вмешателство /не дай си Боже /ДА ГО ДУХА ЯКО БГ ПРАВОСЛАВИЕТО!!!

браво...като на кино е! големи сладури!!! Кофти само че няма и 2те 2ки да могат да се оженят в църква.

а дано да не живеят заедно.Че ще има да си бъркат съпругите и съпрузите нощем под завивките :)