назад
Иззеха компютри за 220 000 лева в София
Иззети са девет компютърни системи и сървъри с инсталирани множество нелегитимни копия, като приблизителната им стойност е над 220 000 лева, съобщиха от МВР.
Обратно в новинатаКоментари - Иззеха компютри за 220 000 лева в София | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018