Коментари - Иззеха компютри за 220 000 лева в София | dnes.dir.bg
назад

Иззеха компютри за 220 000 лева в София

Иззети са девет компютърни системи и сървъри с инсталирани множество нелегитимни копия, като приблизителната им стойност е над 220 000 лева, съобщиха от МВР.

Обратно в новината

Коментари - Иззеха компютри за 220 000 лева в София | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари