Кунева: За мен политиката минава през Русе
За мен политиката минава през Русе. Казах на времето, че Русе е "капан за души" и това си остава вярно през всичките тези години. Много е важно да виждаш очите на хората. Първите очи, които видях, така, както ме гледаха като политик, бяха тук в Русе.
Обратно в новинатаКоментари - Кунева: За мен политиката минава през Русе | Днес.dir.bg
Коментари
Г-жо Кунева, ние не живеем в Русе, но също знаем какво значи платформа. Ще обясните ли на какво ще стъпите в другите градове? Какви са платформите Ви в другите градове?
Пръмова, Пръмова, слез на земята, не виждаш ли, че няма една добра дума за теб във форума. И как става така, че социолозите ти дават някакви проценти въобще, та ти реално няма да събереш и 0.5%. Само че, сега купуваш социологическите проучвания, утре ще си купиш софтуеъра на изборите и току-виж, се цъфнала в парламента. И какво ща правиш там - ще продължаваш да продаваш България, така както я зароби докато викаше "йес" в Брюксел на всяка поредна подигравка с Родината ни. За теб само затвор за национално предателство!!!!
На 22 февруари 2010 година жълтите трубадури започнаха да хвалят ПРЪМОВА-КУНЕВА, че отказала 17 114 евро месечно от Европейската комисия, за да се върне в България. Ние обаче направихме проверка и открихме интересни факти. В момента, в който напуснат, бившите комисари получават 1 200 000 евро. Освен това им се полагат 19 909 евро за преустройване, 322 540 евро преходни плащания в следващите три години и 25 534 евро годишна пенсия, след като навърши 65 години. Ние призоваваме г-жа Кунева да обнародва данъчната си декларация за последните 5 години.
ТИ СИ НОВИЯТ МИНИСТЪР ПРЕДСЕДАТЕЛ ,МИГЛЕНЧЕ.НЕ ГИ СЛУШАЙ ТИЯ ,ПРОСТИ ЧИЛЯЦИ,ДЕТ НЕ Я РАЗБИРАТ ТАЗИ ПОЛИТИКА.ЧАКАЙ ЧИ КАТО ТИ ПОГЛЕДНАХ СНИМКАТА И МИ СА ДОХОДИ ДО МИВКАТА,ДАНО НЕ ОЦАПАМ КИЛИМА,ЧИ ЯДОХ СВИНСКИ ТАШАЦИ.ЯЖ И ТИ ША ТИ ПОМОГНАТ.
КАТО ТЕ ГЛЕДАМ НА ПРЕДИЗБОРНИТЕ ТИ ПЛАКАТИ НЕ МОГА ДА ОПРЕДЕЛЯ: КОБРА ЛИ СИ ИЛИ ОЧИЛАРКА МАМКА ТИ НАХАЛНА.
Е толкова тъп лозунг не съм виждал. Да не говорим, че имам съмнение, че такава дума "нормалност" съществува в тълковния речник.
Тази Меглена ,доста ви бърка та затова я плюете.Много пречи на Комунистическа партия ГЕРБ и БСП/БКП/За момента по големи комунисти от Герберите няма.
др.ПРЪМОВА- ЯВНО ВСИЧКИ КОМУНЕТА МНОГО СТЕ Я ЗАКЪСАЛИ С ПАРИТЕ И СТЕ ГЛАДНИ И ЖАДНИ ЗА ДЪРЖАВНАТА СОФРА.
"За мен политиката минава през Русе" Пръмовице, РУСЕ ще те спре! РУСЕ ще те изгони от политиката и най-добре да успеем да те изгоним от България, ако не те пъхнем в панделата!!!
Бага Куна,мяза на Баба Яга.Ако ще ми става премиер,поне да иде на пластичен хирург и без това е модерно
Ех народе ако си глупав гласувай за тази цариска Пръмова снаха на първия бкп в пловдив
Много правилно, през Русе, през Дунав-мост и аут!
За теб политиката мина през леглото на червените Пръмови и доста други-само не зная какво намират в теб.
другарката Кунева, многопартийната Везиева и сие компания, да си обират крушите и да не баламосват хората, известно е какви "политически нормалности са", тяхното избиране би било поредната досадна грешка на избирателите, защото и без тях сме си зле и с тях няма да станем по-добре, те никога не са били политиците на народа.... и няма как да станат, "успеха" на Кунева няма как да се повтори с този или друг състав....
Тази госпожа в предизборния си клип започва с думите: "Нормално ли е..." Аз бих я прекъснал на мига с репликата: "Не, не е нормално ти да си потънала до ушите във вонящата смрад, предизвикана от теб и да се правиш на света вода ненапита. Отврат! Бегай при патрона си - крадлив дедо и не лъжи клетите хорица.
абе тази не се ли наяди вече че още изка нама ли кои да грамне да се отарве бг. от тази алчна напас прамова=кунева