Коментари - Сбъркано име на съдия връща делото срещу ученик убиец | dnes.dir.bg
назад

Сбъркано име на съдия връща делото срещу ученик убиец

Софийски градски съд трябва да разгледа отново делото на бившия възпитаник на 119-то СОУ Николай Арабаджиев, подсъдим за убийството на приятеля си Атанас Атанасов, заради нелепа грешка.

Обратно в новината

Коментари - Сбъркано име на съдия връща делото срещу ученик убиец | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Смешна и жалга БГ съдебна система.

Еми сменете протокола, по-лесно и евтино е :-))

Процесът ни е излишно и пределно формализиран - и наказателният, и гражданският. Това е причина за огромното количество изплишни процесуални действия и в много от случаите пречи на установяването на обективната истина - нещо, което май че е черешката на тортата на правораздаването.

защо ли не ме учуди тази новина абсурди дал тези дето са напраивли нелепата грешка са вземали заплати през това време

Браво!

нелепа грешка? Ако се провери колко дела са забавяни от такива нелепи грешки ще стане цяла статистика.

Хе-хе- хе Трябваше да погредна линка към името на жертвата, за да разбера едва сега, че това бил ген. А. Атанасов... Ама и нак имглежда за 10 годишен, аааа )))

Смешна и жалга БГ съдебна система.

Еми сменете протокола, по-лесно и евтино е :-))

Процесът ни е излишно и пределно формализиран - и наказателният, и гражданският. Това е причина за огромното количество изплишни процесуални действия и в много от случаите пречи на установяването на обективната истина - нещо, което май че е черешката на тортата на правораздаването.

защо ли не ме учуди тази новина абсурди дал тези дето са напраивли нелепата грешка са вземали заплати през това време

Браво!

нелепа грешка? Ако се провери колко дела са забавяни от такива нелепи грешки ще стане цяла статистика.

Хе-хе- хе Трябваше да погредна линка към името на жертвата, за да разбера едва сега, че това бил ген. А. Атанасов... Ама и нак имглежда за 10 годишен, аааа )))