Коментари - Кадиев: БСП е единствената алтернатива на ГЕРБ | dnes.dir.bg
назад

Кадиев: БСП е единствената алтернатива на ГЕРБ

БСП днес доказа, че има характер и че е истинската, единствената алтернатива. Като погледнете резултатите, виждате само две партии - ГЕРБ и БСП.

Обратно в новината

Коментари - Кадиев: БСП е единствената алтернатива на ГЕРБ | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Нашата учителка по руски. . . . . . Заедно с пъдаря на царя. . . . . . Е! И това ще изтърпим!

ДРУГАРЮ КАДИЕВ, Що не си гледаш бизнеса с хазарта и износа на електроенергия, ами си тръгнал да ставаш политик??? АМИ ТИ СИ ТИПИЧЕН ПРИМЕР ЗА ПОЛИТИЧЕСКА ОЛИГАРХИЯ !!! Нима си мислиш, че народа е толкова наивен за да не разбере, че ти си толкова ляв, колкото си негър. НАШИЯ ПРОБЛЕМ КАДИЕВ Е КАК ДА ИЗКАРАМЕ ЗА НАСЪШНИЯ, А ТВОЯ Е КАК ДА ОТКРАДНЕШ ОТ НАС НЯКОЙ ДРУГ МИЛИАРД. Нали разбираш, че твоя и нашия интерес са различни. Ти и Ние сме от двете страни на барикадата. Изборите са ноккаут за цялата ваша политическа класа. НАЛОЖЕНАТА ПОЛИТИЧЕСКА СИСТЕМА НИ РАЗДЕЛИ НА УНИЗИТЕЛНО БЕДНИ, И НЕОПРАВДАНО БОГАТИ. Ние (бедните) и вие (богатите) живеем в една държава но в две различини измерения. Управлява ни червената буржоазия с наложения от нея политически модел на многопартийна система с общ корен - олигархията на бившата БКП. В тази система представител на интересите на бедните не може да бъдеш ти милиардера Кадиев защото си олицитворение на тази компрадорска червена буржоазия. ВАШИЯ ИНТЕРЕС НЯМА НИЩО ОБЩО С ИНТЕРЕСА НА БЪЛГАРИЯ НА БЕДНИТЕ И ОНЕПРАВДАНИТЕ!!! БСП в този и вид и с това ръководство не може и няма да бъде лява партия. Мимикриите на БСП да се представи като нещо ляво претърпяха пълно фиаско на настоящите избори. На следващите избори партията на червената буржоазия ще се свие до джобен формат. Балона Борисов също се пукна. Човека партия показа че освен собственото си Аз няма нищо повече не само като умствен потенциал, но и като кадрова банка. Резултата от тези избори е : ОТЛЯВО НЯМА НИКОЙ, ОТДЯСНО СЪЩО, ПО СРЕДАТА Е ПЪДАРЯ НА ЦАРЯ С ЕДИН ФАЙТОН ГЛАСУВАЛИ АДМИНИСТРАТОРИ И СЕМЕЙСТВАТА ИМ. Те гласуваха за техните кандидати и за тяхната сиситема. За нас социалнослабите представляващи 80 % от населението на тази държава избори не е имало защото нямаме наш кандидат. ТЕ С ТЕХНИТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ В ПАРЛАМЕНТА И НИЕ БЕЗ ПРАВОТО НА ИЗБОР ЗА НАШ ПРЕДСТАВИТЕЛ - ТОВА Е ДИКТАТУРАТА НА ОСВИРЕПЯЛАТА ОТ АЛЧНОСТ И ПАРАЗИТСТВАЩА НА НАШ ТРЪБ БУРЖОАЗИЯ. Те или Ние , Ние или Те - въпросът е не за бъдещето на нашите деца, въпроса е за бъдещето на България. ДЛЪЖНИ СМЕ ДА ИЗМЕТЕМ ТАЗИ ПОЛИТИЧЕСКА ОЛИГАРХИЯ. Направихме първата стъпка - бойкотирахме негласно цирка наречен избори, в който трябваше да изберем техните представители !!! НАПРАВИХМЕ ПЪРВАТА КРАЧКА !!! ПРЕДСТОИ ВТОРАТА ПО ВАЖНАТА - ДА НАПРАВИМ НАШИЯ ИЗБОР. Сигурен съм, че ще успеем !!!

КАКВА АЛТЕРНАТИВА, БЕ!? СТИГА! ТАЗИ ПАРТИЯ РАЗСИПА БЪЛГАРИЯ НЕ ЕДИН, НЕ ДВА ПЪТИ... КОЛКОТО ПЪТИ БЯХТЕ НА ВЛАСТ. ТОЛКОВА ПЪТИ НИ ДОКАРАХТЕ ДО ОПАШКАТА НА ЕРВРОПА, ДО НЕДОИМЪК, ДО ГНУСНИ ДАЛАВЕРИ, ДО МАРОДЕРСТВО, ДО КРИЗИ И СКАНДАЛИ. ОМРЪЗНА НИ ОТ ШАЙКАТА ВИ, НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ? ЛИЦЕМЕРИ! НАУЧЕТЕ СЕ ДА ЖИВЕЕТЕ КАТО ВСИЧКИ НАС, БЕЗ ДА РАЗЧИТАТЕ НА ПАРТИЯТА ДА ВИ ПОМАГА ДА НИ ЯХАТЕ И КРАДЕТЕ!

Аз пък мисля ,че г-н Кадиев спечели толкова въпреки БСП. Той е умен човек , но защо от БСП ?. Ако беше от друга политическа сила качествата му щяха да бъдат оценени по -високо.Не знам защо прави тези жертви, за бита кауза. Мисля , че Борисов ще го оцени .

Прав е. БСП и ДПС са алтернатива на ГЕРБ. Но след като познаваме алтернативата.... дали я искаме ?

комунистическа им работа - ако изборите били на куково лято щяло да бъде друго.

БСП доказха, че не могат да бъдат алтернави на нищо. Като се има в предвид, че БСП са довеждали страната до катастрофа със всяко едно свое управление, може да се твърди, че БСП е алтернатива на всяко едно успешно управление.

Софиянци си заслужават управлението!

Типично по комунистически.

Кадиев е много голям тъпак.В Филипувци по-вечето от тях плащат сметки.

Абе, хвърлете един поглед да забележите и обществото, гражданите, трудещите се..народа демек. Не съм доволен от елитаристкия подход виреещ у нас. Българският политик е едноаспектен: управляващ. Дай му чанта, бюро и секретарка и му гледай акъла.

Нашата учителка по руски. . . . . . Заедно с пъдаря на царя. . . . . . Е! И това ще изтърпим!

ДРУГАРЮ КАДИЕВ, Що не си гледаш бизнеса с хазарта и износа на електроенергия, ами си тръгнал да ставаш политик??? АМИ ТИ СИ ТИПИЧЕН ПРИМЕР ЗА ПОЛИТИЧЕСКА ОЛИГАРХИЯ !!! Нима си мислиш, че народа е толкова наивен за да не разбере, че ти си толкова ляв, колкото си негър. НАШИЯ ПРОБЛЕМ КАДИЕВ Е КАК ДА ИЗКАРАМЕ ЗА НАСЪШНИЯ, А ТВОЯ Е КАК ДА ОТКРАДНЕШ ОТ НАС НЯКОЙ ДРУГ МИЛИАРД. Нали разбираш, че твоя и нашия интерес са различни. Ти и Ние сме от двете страни на барикадата. Изборите са ноккаут за цялата ваша политическа класа. НАЛОЖЕНАТА ПОЛИТИЧЕСКА СИСТЕМА НИ РАЗДЕЛИ НА УНИЗИТЕЛНО БЕДНИ, И НЕОПРАВДАНО БОГАТИ. Ние (бедните) и вие (богатите) живеем в една държава но в две различини измерения. Управлява ни червената буржоазия с наложения от нея политически модел на многопартийна система с общ корен - олигархията на бившата БКП. В тази система представител на интересите на бедните не може да бъдеш ти милиардера Кадиев защото си олицитворение на тази компрадорска червена буржоазия. ВАШИЯ ИНТЕРЕС НЯМА НИЩО ОБЩО С ИНТЕРЕСА НА БЪЛГАРИЯ НА БЕДНИТЕ И ОНЕПРАВДАНИТЕ!!! БСП в този и вид и с това ръководство не може и няма да бъде лява партия. Мимикриите на БСП да се представи като нещо ляво претърпяха пълно фиаско на настоящите избори. На следващите избори партията на червената буржоазия ще се свие до джобен формат. Балона Борисов също се пукна. Човека партия показа че освен собственото си Аз няма нищо повече не само като умствен потенциал, но и като кадрова банка. Резултата от тези избори е : ОТЛЯВО НЯМА НИКОЙ, ОТДЯСНО СЪЩО, ПО СРЕДАТА Е ПЪДАРЯ НА ЦАРЯ С ЕДИН ФАЙТОН ГЛАСУВАЛИ АДМИНИСТРАТОРИ И СЕМЕЙСТВАТА ИМ. Те гласуваха за техните кандидати и за тяхната сиситема. За нас социалнослабите представляващи 80 % от населението на тази държава избори не е имало защото нямаме наш кандидат. ТЕ С ТЕХНИТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ В ПАРЛАМЕНТА И НИЕ БЕЗ ПРАВОТО НА ИЗБОР ЗА НАШ ПРЕДСТАВИТЕЛ - ТОВА Е ДИКТАТУРАТА НА ОСВИРЕПЯЛАТА ОТ АЛЧНОСТ И ПАРАЗИТСТВАЩА НА НАШ ТРЪБ БУРЖОАЗИЯ. Те или Ние , Ние или Те - въпросът е не за бъдещето на нашите деца, въпроса е за бъдещето на България. ДЛЪЖНИ СМЕ ДА ИЗМЕТЕМ ТАЗИ ПОЛИТИЧЕСКА ОЛИГАРХИЯ. Направихме първата стъпка - бойкотирахме негласно цирка наречен избори, в който трябваше да изберем техните представители !!! НАПРАВИХМЕ ПЪРВАТА КРАЧКА !!! ПРЕДСТОИ ВТОРАТА ПО ВАЖНАТА - ДА НАПРАВИМ НАШИЯ ИЗБОР. Сигурен съм, че ще успеем !!!

КАКВА АЛТЕРНАТИВА, БЕ!? СТИГА! ТАЗИ ПАРТИЯ РАЗСИПА БЪЛГАРИЯ НЕ ЕДИН, НЕ ДВА ПЪТИ... КОЛКОТО ПЪТИ БЯХТЕ НА ВЛАСТ. ТОЛКОВА ПЪТИ НИ ДОКАРАХТЕ ДО ОПАШКАТА НА ЕРВРОПА, ДО НЕДОИМЪК, ДО ГНУСНИ ДАЛАВЕРИ, ДО МАРОДЕРСТВО, ДО КРИЗИ И СКАНДАЛИ. ОМРЪЗНА НИ ОТ ШАЙКАТА ВИ, НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ? ЛИЦЕМЕРИ! НАУЧЕТЕ СЕ ДА ЖИВЕЕТЕ КАТО ВСИЧКИ НАС, БЕЗ ДА РАЗЧИТАТЕ НА ПАРТИЯТА ДА ВИ ПОМАГА ДА НИ ЯХАТЕ И КРАДЕТЕ!

Аз пък мисля ,че г-н Кадиев спечели толкова въпреки БСП. Той е умен човек , но защо от БСП ?. Ако беше от друга политическа сила качествата му щяха да бъдат оценени по -високо.Не знам защо прави тези жертви, за бита кауза. Мисля , че Борисов ще го оцени .

Прав е. БСП и ДПС са алтернатива на ГЕРБ. Но след като познаваме алтернативата.... дали я искаме ?

комунистическа им работа - ако изборите били на куково лято щяло да бъде друго.

БСП доказха, че не могат да бъдат алтернави на нищо. Като се има в предвид, че БСП са довеждали страната до катастрофа със всяко едно свое управление, може да се твърди, че БСП е алтернатива на всяко едно успешно управление.

Софиянци си заслужават управлението!

Типично по комунистически.

Кадиев е много голям тъпак.В Филипувци по-вечето от тях плащат сметки.

Абе, хвърлете един поглед да забележите и обществото, гражданите, трудещите се..народа демек. Не съм доволен от елитаристкия подход виреещ у нас. Българският политик е едноаспектен: управляващ. Дай му чанта, бюро и секретарка и му гледай акъла.